R2V2 – stabilizacja najwyższej klasy od Compressport

Nie sposób nie zgodzić się z faktem, że kompresja odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę w toku profesjonalnych przygotowań do treningów i zawodów. Aby sportowiec mógł wykrzesać z siebie jeszcze więcej, nie bojąc się przy tym kontuzji, powinien postawić na stabilizację i innowacyjność. Nacisk na te aspekty położyła marka Compressport, a jej inżynierowie raz jeszcze udowodnili, że wiedzą, jak pomóc każdemu zawodnikowi – opaski kompresyjne R2V2 z dodatkowym wsparciem w okolicach kolan to sposób na zdobycie szczytów.

Nowy model został wyposażony w element, którego nie posiadał do tej pory żaden produkt. Kontuzje kolan bywają bardzo bolesne i długotrwałe, dlatego szwajcarska firma postanowiła pochylić się nad tą kwestią. Opaska kompresyjna zawiera unikalną wypustkę przy rzepce, dzięki czemu jeszcze lepiej chroni tę wrażliwą i podatną na urazy część nogi. Badania potwierdzają skuteczność opaski w zakresie bezpieczeństwa – ryzyko wystąpienia mikrourazów zostało zmniejszone o 8%. Od teraz trening usatysfakcjonuje zawodnika jeszcze większą intensywnością, a przygotowanie do zawodów nie będzie zakłócane przez kontuzje newralgicznych miejsc.

r2v2-stabilizacja-najwyzszej-klasy-od-compressport-01

Opaski kompresyjne R2V2 zostały poddane serii testów w ekstremalnych warunkach, aby móc potwierdzić ich działanie. Jakie są rezultaty? Kwas mlekowy oraz toksyny nie zalegają w organizmie – proces ich usuwania jest przyspieszony nawet o 20%. Jeśli do tej pory nurtującym problemem były wibracje i drgania mięśni, teraz może się to zmienić. Wszystko za sprawą opaski od Compressport, która niweluje te zagrożenia aż o 33%. Ponadto, produkt „wytacza” wojnę także uciążliwym skurczom. Wszystko za sprawą lepszego dotleniania mięśni – badania wskazują, że opaski kompresyjne R2V2 działają w tej kwestii skuteczniej nawet o 22%. Urazy, które do tej pory były uciążliwe po zakończeniu treningu i uniemożliwiały właściwą regenerację, nie będą aż tak dokuczliwe.

Do istotnych zalet nowego modelu R2V2 należy również obecność masujących włókien. Każdy ruch wywołuje delikatny mikromasaż gwarantujący zawodnikowi lekkość i poprawę samopoczucia podczas aktywności fizycznej. Z każdym stawianym krokiem sportowiec doświadcza także stopniowej kompresji. Zastosowano ją, aby jeszcze bardziej usprawnić krążenie i wyeliminować potreningowe obrzęki i opuchliznę. Co się z tym wiąże? Opaski kompresyjne marki Compressport zapewniają nogom mniejsze zmęczenie i zredukowanie ich bólu. Zawodnicy stosujące ten produkt mogą cieszyć się bardziej intensywnym treningiem, który może być wykonywany jeszcze częściej. Nie bez powodu uważa się, że najlepszy przyjaciel sportowca to właśnie R2V2  – profesjonalne wsparcie w każdym calu.

r2v2-stabilizacja-najwyzszej-klasy-od-compressport-03

Perfekcyjne przygotowanie do kolejnego startu jest możliwe. Wystarczy tylko wiedzieć, który produkt jest w stanie przynieść najwięcej korzyści i sprawdzić skuteczność działania, o którym wielu już mogło się przekonać. Opaski kompresyjne można wybierać spośród kilku rozmiarów i całej gamy rozmaitych kolorów – wszystko dla jeszcze większej biegowej satysfakcji! Zobacz naszą nową kolekcję opasek R2V2 tutaj !