Nawodniony organizm = silny organizm

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Komfort biegacza podczas treningu zależy od wielu czynników. Można się spierać czy najważniejsze są wygodne obuwie, dopasowana odzież czy też same warunki atmosferyczne… Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, co jest kluczowym punktem, choć letnią porą do najbardziej zapalnych kwestii zalicza się także kwestia pragnienia. Marka Compressport reaguje błyskawicznie na nadchodzące, coraz cieplejsze dni i przedstawia swój najnowszy produkt – soft flask.

Nawodnienie kluczem do sukcesu

Ergo flask stworzony przez Compressport to nowość, której do tej pory brakowało w asortymencie firmy. Szwajcarska marka przygotowała swojego własnego flaska, aby być jeszcze bliżej trenującego biegacza. W zależności od potrzeb użytkownika dostępne są 3 modele:

  • Soft flask o pojemności 300 ml,
  • Soft flask o pojemności 600 ml + krótka rurka (23 cm),
  • Soft flask o pojemności 600 ml + długa rurka (59 cm).

Pomyśl, ile płynów zużywasz w trakcie jednej jednostki treningowej, a zyskasz odpowiednie wsparcie na kolejne wyzwania. Ergo flask został stworzony tak, by zmieścić się w kieszonkę każdego plecaka czy też kamizelki biegowej. Dzięki temu zawodnik może być pewny, że do swojej sportowej układanki dołączy – być może ostatni – brakujący element. Co ważne, pojemnik na płyny nie zasysa powietrza, dlatego jego objętość zawsze pozostaje na właściwym poziomie, co podnosi sam komfort użytkowania produktu.

Soft flask marki Compressport jest przyjazny środowisku ze względu na brak w swoim składzie biosfenolu A. To toksyczny plastik szkodzący nie tylko zdrowiu samego biegacza, ale i przyrodzie. Z dumą możesz używać produktu „BPA FREE” i nazywać się dzięki temu dzielnym strażnikiem środowiska! Ponadto, sam materiał może być poddany recyklingowi, co daje kolejny punkt dla zawodników dbających o zewnętrzne otoczenie.

Więcej informacji na temat trzech modeli nowego ergo flaska Compressport znajdziesz TUTAJ. Dołóż kolejną cegiełkę do swojego letniego wyposażenia i nie daj zaskoczyć się upalnym warunkom. Mimo że czasem pogoda może nie sprzyjać treningowi, to jednak my wiemy – bez ciężkiej pracy przez cały rok nie będzie zadowalających efektów. Szukając dodatkowych pomysłów na wsparcie swojego ekwipunku, zajrzyj także TUTAJSiła musi być po Twojej stronie!