Kolekcja CLIMAHEAT. Drżyj, zimo!

Wraz z nadejściem zimnych miesięcy, biegacze potrzebują specjalnie zaprojektowanej odzieży sportowej, która pomoże utrzymać optymalną dyspozycję w każdych warunkach pogodowych. Dla wszystkich, którym niestraszny trening zimą, adidas przygotował kolekcję CLIMAHEAT. Będzie Ci ciepło!

Już trzeci rok z rzędu technologia CLIMAHEAT™ służy sportowcom. Do najnowszej kolekcji wprowadzono jednak szereg innowacji. Izolacja termiczna Polartec® Fleece Grid, dzięki elastycznemu podszyciu, chroni od deszczu, śniegu i wiatru. Nic Cię nie zatrzyma.

Bez przegrzania – specjalne kanaliki wentylacyjne minimalizują ilość wilgoci po wewnętrznej stronie ubrania i pomagają utrzymać właściwą temperaturę ciała

Pełna i pewna ochrona – wzmocnione szwy zatrzymują ciepło i zapobiegają przedostaniu się chłodu do wewnątrz.

Sucho i przyjemnie – trójwarstwowa, hybrydowa izolacja z Polartec® Alpha zapewnia maksymalny komfort bez względu na intensywność treningu i nieprzychylność warunków atmosferycznych.

Nową kolekcję CLIMAHEAT można zobaczyć w najnowszym filmie adidas. W odzieży trenują amerykański sportowcy Brie Felnagle, Sharika Nelvis i Jason Richardson.

[youtube]75Ed8-7SkyQ[/youtube]

Manifest CLIMAHEAT:

  • zagrzewam atmosferę, niszczę chłód,
  • przetrwam największe mrozy, gdy temperatura spada, ja nabieram energii,
  • jestem wrogiem numer jeden mrozu i niskich temperatur,
  • niestraszna mi żadna zamieć. drżyj, zimo!
  • jest we mnie moc i nic mnie nie zatrzyma,
  • bo nie jestem dla normalsów. 

kolekcja-climaheat-drzyj-zimo-01