5 powodów, dla których warto postawić na energię Squeezy

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Jak zachowywałby się na trasie organizm biegacza, gdyby nie naturalny „doping”? Na szczęście, nie musimy zastanawiać się nad brakiem możliwości doładowania sił. Chcąc zawrzeć sojusz z pewnym partnerem, warto postawić na sprawdzonego gracza na rynku. Niemiecki pionier na rynku żeli energetycznych – marka Squeezy – ma co najmniej 5 powodów, dla których warto postawić na jej paliwo. Który z nich najbardziej do Ciebie przemawia?

  1. Węglowodany uwolnione!

Szybkie uzupełnienie energetycznych braków i utrzymanie się mocy przez dłuższy czas. Ze względu na właściwą proporcję węglowodanów prostych i złożonych zawodnik zdobywa taką proporcję energii dla organizmu, jakiej właśnie potrzebuje! Obecność z jednej strony maltodekstryny, a na drugim biegunie fruktozy pozwala wierzyć, że żele energetyczne Squeezy uwalniają moc i pozwalają na przebiegnięcie kolejnych kilometrów z naładowanym organizmem.

  1. Brak glutenu i laktozy

5-powodow-dla-ktorych-warto-postawic-na-energie-squeezy-03

Odżywki mają być uzupełnieniem diety sportowca. Ich dostosowanie w przypadku Squeezy sprawdzi się w przypadku osób stosujących ścisłą dietę bądź nietolerujących niektórych składników. Chcąc zadbać o swój żołądek, możesz w 100% zaufać marce i jej naturalności. Zamiast martwić się o nieprzyjemności dla organizmu, wybierz to, co dla niego przyjazne, by w zgodzie i harmonii z odżywkami pędzić ku mecie!

  1. NIE dla składników pochodzenia zwierzęcego

Marka Squeezy wspiera nie tylko bezglutenowców. Produkty pełne energii są przeznaczone także dla wegetarian i wegan. Lekkostrawne i łatwoprzyswajalne żele czy też batony energetyczne nie zawierają w swoim składzie żadnych odzwierzęcych elementów. Jeśli unikasz mięsa, ale nie stronisz od poważnych biegowych wyzwań, znalazłeś właśnie swojego sprzymierzeńca.

  1. Niska osmolalność

5-powodow-dla-ktorych-warto-postawic-na-energie-squeezy-01

Produkt energetyczny na trasie przede wszystkim za zostać błyskawicznie wchłonięty przez organizm. Aby mieć pewność, że absorpcja mocy odbędzie się w krótkim czasie, niemiecka marka dba o niską osmolalność swoich artkułów. Mówiąc naukowym językiem, w żelach, batonach i napojach dużą rolę odgrywa niskie stężenie luźnych cząstek. Przekłada się to na lepsze przyswojenie produktu przez zawodnika. Właśnie takich plusów można szukać w Squeezy!

  1. Ale smacznie!

Wszystkie produkty występują w wielu wersjach smakowych. Firma dba o podniebienia sportowców i pozwala im wybierać doładowanie energii w ulubionej kombinacji dla podniebienia. Owocowe, wzbogacone kofeiną, pomidorowe… Co najbardziej do Ciebie przemawia? Zapoznaj się z pełną ofertą marki na stronie internetowej marki Squeezy. Niech kolejna przeprawa przyniesie Ci maksimum zadowolenia na każdym kroku!