fbpx
swiat pada na kolana compressport nie 01

Świat pada na kolana – Compressport nie!

Kompresja na łydki w połączeniu z dodatkowym wsparciem kolana to efekt końcowy pracy inżynierów Compressport nad przygotowaniem produktu jeszcze lepiej wspierającego podczas sportowych wyzwań.

Kompresja na łydki w połączeniu z dodatkowym wsparciem kolana to efekt końcowy pracy inżynierów Compressport nad przygotowaniem produktu jeszcze lepiej wspierającego podczas sportowych wyzwań. Opaski kompresyjne R2v2 są obecne na rynku od dłuższego czasu i sportowcy mieli okazję przekonać się o ich skuteczności – młodsi przedstawiciele rodziny „v2” dopiero starają się udowodnić, że ich pomoc jest nieoceniona. Poznaj każdego z członków kompresyjnej familii i zdecyduj, który z nich będzie Twoim największym sprzymierzeńcem na trasie.

R2v2 – stary, dobry znajomy

Senior rodu, który nie raz miał okazję przedstawić się szerokiemu gronu biegaczy, był zwiastunem jeszcze lepszej ochrony. Oprócz tradycyjnego wsparcia łydki stopniową kompresją z odpowiednim naciskiem na konkretne partie mięśni w produkcji zastosowano dodatkowy materiał w okolicach kolana. Ta część nogi jest szczególnie narażona na przewlekłe kontuzje uniemożliwiające sportowy rozwój, dlatego tak istotna jest dbałość o jej osłonę. Innowacyjne opaski kompresyjne Compressport, co potwierdzają badania, jeszcze lepiej chronią mięśnie, przyspieszają usuwanie kwasu mlekowego i przyczyniają się do zredukowania obrzęków. Produkt zdaje egzamin zarówno w przypadku biegaczy długodystansowych, jak i triathlonistów. Wyeliminowanie ryzyka bolesnych urazów to podstawa, by nawiązać walkę z rywalami.

swiat-pada-na-kolana-compressport-nie-02

Silikonowa nowość – USv2

Compressport postanowił udoskonalić także kolejny, flagowy produkt w swoim asortymencie – opaski kompresyjne US. Ich podrasowany model zachowuje najważniejsze właściwości swojego poprzednika, a dodatkowo wspiera rzepkę. Podobnie jak w przypadku R2v2 również tutaj zawodnik chroni się przed szkodliwym działaniem wstrząsów i wibracji mogących wyeksploatować mięśnie. Ze względu na te udogodnienia proces regeneracji przebiega właściwie, co umożliwia szybki powrót na trasę. Opaski kompresyjne na łydki USv2 zostały wyposażone w 220 silikonowych wypustek mających na celu jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenie okolic Achillesa. Dzięki temu sportowiec unika stanów zapalnych wywołanych przeciążeniami. Z takim wsparciem łatwiej jest przekraczać kolejne granice i stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej!

Ultramentolowe wsparcie na kolejną przeprawę – URv2

Po US V2 przyszedł czas na jeszcze jedną zmianę w szeregach Compressport. Najnowszym dziełem szwajcarskich inżynierów są opaski kompresyjne URv2 i rodzina spod szyldu „v2” jest już w komplecie. Ten produkt wyróżnia się na tle pozostałych wyjątkowym wsparciem podczas regeneracji. Rozgrzane mięśnie są poddane kojącemu działaniu mentolowego chłodu. Uwalniany podczas wysiłku wspiera zawodnika rozpędzonego na drodze po zwycięstwo. Szukając dodatkowego wsparcia, sportowiec znajdzie tu, rzecz jasna, zabezpieczenie kolana przed poważnymi kontuzjami.

Każdy, kto stawia na innowacyjność i nieustanny rozwój, ma wsparcie w marce Compressport. Opaski kompresyjne URv2, a także pozostałe produkty przystosowane do coraz poważniejszych wyzwań, odkrywają nowe możliwości. Każdy biegacz będzie mógł chronić te partie mięśni, na których szczególnie mu zależy i dodatkowo zadbać o właściwy proces regeneracji – na który wariant Ty się zdecydujesz?

Nie zwlekaj z wyborem. Liczy się realizacja Twoich noworocznych postanowień, o których realizację należy walczyć bez opieszałości. Tylko od Ciebie zależy, w jakim stopniu uda Ci się osiągnąć zamierzone cele, a Compressport jest w stanie podnieść te marzenia jeszcze jedną poprzeczkę wyżej. Działaj w myśl nowej zasady „Nowy rok – nowy ja… i nowe opaski”. 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
orlen 1220x535 min

​Trenuj z Asics i Orlen Warsaw Marathon – motywuj siebie i innych​​

Następne
ii bieg kazimierski im jana pawla ii zapraszamy 14 05 2017 01

II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II - zapraszamy 14.05.2017

Powiązane artykuły