Adidas stawia na kobiety

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Do sklepów właśnie trafił najbardziej zaawansowany technologicznie model butów adidas, zaprojektowany specjalnie dla kobiet – UltraBOOST X. To nie jedyna propozycja, z jaką marka wychodzi do biegaczek. Adidas ogłasza rok 2017 rokiem kobiet!

adidas-stawia-na-kobiety-01

Premiera UltraBOOST X odbyła się w ADIDAS RUNNERS WARSAW, unikatowym miejscu stworzonym przez adidas dla biegaczy. Na imprezie pojawiło się wiele kobiet, nie zabrakło polskich ambasadorek marki – Ewy Chodakowskiej oraz blogerki Jessiki Mercedes. Wydarzenie było doskonałą okazją, by podkreślić jak mocno marka adidas stawia na kobiety, promując zdrowy styl życia. W najnowszej kampanii globalne ambasadorki, takie jak Karlie Kloss, Hannah Bronfman czy Candace Parker udowadniają, że sport może i powinien być elementem codziennego życia. Ćwiczyć można wszędzie i w dowolny sposób, a kreatywność i ciężka praca pozwalają osiągać lepsze wyniki.

Bohaterem tego sezonu będzie na pewno nowy model buta biegowego adidas UltraBOOST X

adidas-stawia-na-kobiety-03

To but stworzony przez kobiety dla kobiet. Jego nowoczesny design i wyrazista kolorystyka już podbiły serca dziewczyn, czego najlepszym dowodem jest social mediowy buzz, jaki wywołała premiera UltraBOOST X. Ale Ultraboost X to nie tylko walory wizualne.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

But posiada miękką cholewkę Primeknit, która naturalnie dopasowuje się do zmieniającego się w tracie ruchu kształtu kobiecej stopy. Dynamikę biegu wspiera podeszwa środkowa zbudowana z pianki BOOST™. BOOST™ to rewolucyjna technologia adidas, która zapewnia miękką i sprężystą amortyzację, a zarazem największy zwrot energii ze wszystkich materiałów używanych do tworzenia butów biegowych. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych (zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach) i jest niebywale trwała, zachowując swoje właściwości nawet po 1500 km.

UltraBOOST X wyposażony jest także w charakterystyczny, dynamiczny łuk. Unikalna konstrukcja zrobiona z rozciągliwej siatki, zapewnia dodatkowe wsparcie na podbiciu stopy. Struktura materiału w obszarze palców zapewnia lepszą wentylację, co przekłada się na komfort biegu.

Poza butami UltraBOOST X w sklepach dostępna jest już też najnowsza kolekcja ubrań adidas na sezon wiosna-lato 2017. Marka organizuje także bezpłatne treningi dla kobiet w ADIDAS RUNNERS WARSAW i zapowiada kolejne, kreatywne aktywności specjalnie z myślą o kobietach. Więcej informacji o UltraBOOST X na adidas.pl/ultraboost_x oraz Instagramie adidas_pl

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę