fbpx
ii bieg kazimierski im jana pawla ii zapraszamy 14 05 2017 01

II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II – zapraszamy 14.05.2017

Nowy rok, nowe wyzwania i gorące, sportowe wiadomości w te mroźne dni! Zaplanowaliście już starty w tegorocznym kalendarium biegowym? Jeżeli tak, to warto zmodyfikować swoje plany, bo mamy dla Was imprezę biegową na której po prostu nie może Was zabraknąć!

Nowy rok, nowe wyzwania i gorące, sportowe wiadomości w te mroźne dni! Zaplanowaliście już starty w tegorocznym kalendarium biegowym? Jeżeli tak, to warto zmodyfikować swoje plany, bo mamy dla Was imprezę biegową na której po prostu nie może Was zabraknąć! Ruszamy dużą ekipą na II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II, który odbędzie się 14 maja 2017 r. o 13:30 w Kazimierzu Dolnym. 

Dlaczego warto startować w II Biegu Kazimierskim im. Jana Pawła II ? Ponieważ pierwsza edycja wyszła kapitalnie. Mogliśmy poczuć lokalny klimat, a samo wydarzenie było nie tylko eventem sportowym, ale też dało nam możliwość odpoczynku od codzienności, spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w miasteczku biegacza w samym sercu Kazimierza Dolnego. Wydarzenie jest pierwszym biegiem triady „Biegaj’MY z DEM’a”, z którą podróż będziemy kontynuować 25 czerwca br. podczas III Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego i 3 września br. w trakcie Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego, a potem 23 września br. wystartujemy w II Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego.

Wracając do Kazimierza Dolnego, dostaliśmy informację, że obecne w pierwszej edycji atrakcje pojawią się również w tym roku. Nie zabraknie też niespodzianek, także nie czekajcie i zapiszcie się jeszcze dziś. Ceny pakietów zmieniają się w zależności od ilości opłaconych zawodników. Opłacając start w pierwszej puli do 330 potwierdzonych biegaczy, zapłacicie 50 zł brutto, następnie 60 zł brutto w grupie 331-660 zawodników, a dla ostatnich 330 osób cena wynosić będzie 70 zł brutto. Warto więc podjąć decyzję o starcie wcześniej. Jedno jest pewne.. w tej cenie nie znajdziecie lepiej wyposażonego pakietu startowego i takiej ilości atrakcji.

Poniżej zdjęcia pakietów startowych z triady Biegaj’MY z DEM’a 2016:

ii-bieg-kazimierski-im-jana-pawla-ii-zapraszamy-14-05-2017-06

Wydarzenie relacjonowane będzie na portalach biegowych oraz przez lokalne media, które objęły Patronat Medialny nad wydarzeniem, a imprezę poprowadzi znany komentator sportowy Tomasz Jasina. 

Zanim jednak przejdziemy do smaczków poza biegowych wiedzcie, że nie zmieniono trasy biegu. Zgodnie z oczekiwaniami zawodników organizatorzy postanowili pozostawić podbiegi będące dla niektórych niespodziewanym wyzwaniem dającym dużą satysfakcję. Ponownie pokonujemy dystans 10 km na trasie atestowanej przez PZLA, a start i meta zlokalizowane są w miasteczku biegacza na Rynku Głównym. Będziecie mieli 1h 30min na pokonanie wspomnianego dystansu.

Niespodzianką jest dodatkowy element triady, czyli bieg dla dzieci. Niedługo na stronie wydarzenia pojawi się regulamin zawierający wszystkie istotne informacje, czyli cena pakietu startowego i jego zawartość, godzina startu, podział na kategorie wiekowe i dystans pozwalający dzieciom i młodzieży na sportową, zdrową zabawę.

Dla maluchów czekać będzie strefa zabaw dla dzieci zawierająca duże dmuchane zabawki, takie jak mega zjeżdżalnia, mega piłkarzyki i zamek. Biorąc pod uwagę I edycję, na dzieci najprawdopodobniej czekać będzie też słodka przekąska.

ii-bieg-kazimierski-im-jana-pawla-ii-zapraszamy-14-05-2017-05

Dla zmęczonych biegiem zawodników oraz dla kibiców czekać będzie strefa grilla z darmowym posiłkiem regeneracyjnym dla zawodników w wersji mięsnej lub wegetariańskiej.

ii-bieg-kazimierski-im-jana-pawla-ii-zapraszamy-14-05-2017-03

Czekając na nagrody będziecie mogli odpocząć przed sceną na wygodnych pufach i leżakach. Pamiętajcie, że warto pozostać do samego końca!

ii-bieg-kazimierski-im-jana-pawla-ii-zapraszamy-14-05-2017-04

Zapraszamy także do śledzenia fanpage biegugdzie znajdziecie najświeższe informacje dotyczące wydarzenia.

Jeżeli chcecie rozgrzać się przed startem Triady Biegaj’MY z DEM’a, polecamy udział w I Biegu Lidzbarskim im. Mikołaja Kopernika, który odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. w Lidzbarku Warmińskim. Wkrótce więcej informacji. Tymczasem nie zwlekajcie i potwierdźcie jak najszybciej swój start w II Biegu Kazimierskim im. Jana Pawła II, zapisując się klikając w link: REJESTRACJA. Do zobaczenia!

ii-bieg-kazimierski-im-jana-pawla-ii-zapraszamy-14-05-2017-02

Zachęcamy do zapoznania się ze wstępnym harmonogram wydarzenia

13 maja 2017 r.

  • Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów. Lokalizacja podana zostanie bliżej dnia imprezy.

14 maja 2017 r.

  • 8:00 – 12:30 odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów.
  • 12:00 – 13:00 msza święta w intencji Jana Pawła II
  • 13:30 – 15:00 II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II
  • 15:00 – 17:00 celebracja zwycięzców, występy artystów

Organizatorem II Biegu Kazimierskiego im. Jana Pawła II jest DEM’a Promotion Polska, specjalizująca się od 21 lat we wsparciu sprzedaży, merchandisingu, akcjach promocyjnych i w realizacji eventów. Dyrektorem biegu jest Maciej Polkowski, znany dziennikarz sportowy, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego w latach 1990-1994.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
swiat pada na kolana compressport nie 01

Świat pada na kolana – Compressport nie!

Następne
adidas runners warsaw wyjatkowe miejsce nie tylko dla biegaczy 01

Adidas Runners Warsaw – wyjątkowe miejsce nie tylko dla biegaczy

Powiązane artykuły

bieg weganski czyli dla kazdego cos dobrego 04
Czytaj dalej

Bieg Wegański, czyli dla KAŻDEGO coś dobrego!

Biegasz lub chciałbyś zacząć? Świetnie! Bieg Wegański to impreza, która dostarcza wiele niezapomnianych emocji. Po pierwsze, mamy aż trzy biegowe dystanse do wyboru. 7 maja nad Wisłą w Warszawie będzie można zmierzyć się z 5 (uda się!), 10 (dasz rady lub 21 kilometrami (kto jak nie Ty!). Wolisz opcję Slow Joginng? Bardzo dobrze, też jest dostępna, łącznie z krótkim szkoleniem przed startem przez instruktora.