Energia Squeezy obecna na górskich imprezach!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W tym roku obecność na Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich oraz uczestnictwo w kolejnej edycji Chudego Wawrzyńca zwiastuje doładowaniem w wykonaniu pioniera na rynku żeli energetycznych. Jedna z najpopularniejszych marek na rynku odżywek dla biegaczy, Squeezy, wspiera w tym roku zawodników startujących w wymienionych biegach. Na co mogą liczyć uczestnicy?

Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich (20-23 lipca) został zaopatrzony przez markę w owocowe żele energetyczne, a także Squeezy Energy Drink – pomarańczowy napój pełen mocy. Zawodnicy otrzymają produkty w pakietach, a ponadto na trasie będą mogli ożywić się  izotonicznym płynem pełnym mocy, który przyniesie nowe siły dla cierpiących na brak energii. Produkty Squeezy – jak zawsze w 100% naturalne – idealnie pomogą biegaczom stosującym różne diety. Brak glutenu, laktozy oraz składników pochodzenia zwierzęcego pozwala każdemu z nas na skorzystanie z nich i zyskanie pomocy w walce o życiówkę. Ponadto, na trasach będą znajdowały się także bufety. Jeden z nich będzie wyposażony w batony o smaku owocowym oraz coli. Który z nich najlepiej ładuje baterię? Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich to mocne wyzwanie wymagające dodatkowych nakładów energii – oba batony sprawdzą się jako delikatna przekąska niepodrażniająca żołądka i jednocześnie gwarantująca optymalną dawkę paliwa. O to chodzi!

Nieco później – 12. sierpnia – odbędzie się Chudy Wawrzyniec. Impreza także ma miejsce w malowniczym miejscu, ponieważ Beskid Żywiecki to gratka zarówno dla turysty, jak i dla górskiego biegacza szukającego kolejnych sposobów do sprawdzenia swoich możliwości. To ULTRAwyzwanie także stoi pod znakiem mocnego wsparcia Squeezy. Na biegaczy będą czekać żele, a także napój energetyczny Squeezy Energy Drink. Czy z takim zapleczem można poważnie myśleć o udanym występie? Oby każdy biegacz mógł z czystym sumieniem przyznać: „Zrobiłem, co mogłem na 110% mojej mocy!”.

Więcej informacji na temat samej marki, a także jej energetycznej oferty można znaleźć na Squeezy. comWszystko zaczyna się od dobrej energii!

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę