fbpx
energia squeezy obecna na gorskich imprezach 01

Energia Squeezy obecna na górskich imprezach!

W tym roku obecność na Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich oraz uczestnictwo w kolejnej edycji Chudego Wawrzyńca zwiastuje doładowaniem w wykonaniu pioniera na rynku żeli energetycznych. Jedna z najpopularniejszych marek na rynku odżywek dla biegaczy, Squeezy, wspiera w tym roku zawodników startujących w wymienionych biegach. Na co mogą liczyć uczestnicy?

W tym roku obecność na Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich oraz uczestnictwo w kolejnej edycji Chudego Wawrzyńca zwiastuje doładowaniem w wykonaniu pioniera na rynku żeli energetycznych. Jedna z najpopularniejszych marek na rynku odżywek dla biegaczy, Squeezy, wspiera w tym roku zawodników startujących w wymienionych biegach. Na co mogą liczyć uczestnicy?

Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich (20-23 lipca) został zaopatrzony przez markę w owocowe żele energetyczne, a także Squeezy Energy Drink – pomarańczowy napój pełen mocy. Zawodnicy otrzymają produkty w pakietach, a ponadto na trasie będą mogli ożywić się  izotonicznym płynem pełnym mocy, który przyniesie nowe siły dla cierpiących na brak energii. Produkty Squeezy – jak zawsze w 100% naturalne – idealnie pomogą biegaczom stosującym różne diety. Brak glutenu, laktozy oraz składników pochodzenia zwierzęcego pozwala każdemu z nas na skorzystanie z nich i zyskanie pomocy w walce o życiówkę. Ponadto, na trasach będą znajdowały się także bufety. Jeden z nich będzie wyposażony w batony o smaku owocowym oraz coli. Który z nich najlepiej ładuje baterię? Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich to mocne wyzwanie wymagające dodatkowych nakładów energii – oba batony sprawdzą się jako delikatna przekąska niepodrażniająca żołądka i jednocześnie gwarantująca optymalną dawkę paliwa. O to chodzi!

Nieco później – 12. sierpnia – odbędzie się Chudy Wawrzyniec. Impreza także ma miejsce w malowniczym miejscu, ponieważ Beskid Żywiecki to gratka zarówno dla turysty, jak i dla górskiego biegacza szukającego kolejnych sposobów do sprawdzenia swoich możliwości. To ULTRAwyzwanie także stoi pod znakiem mocnego wsparcia Squeezy. Na biegaczy będą czekać żele, a także napój energetyczny Squeezy Energy Drink. Czy z takim zapleczem można poważnie myśleć o udanym występie? Oby każdy biegacz mógł z czystym sumieniem przyznać: „Zrobiłem, co mogłem na 110% mojej mocy!”.

Więcej informacji na temat samej marki, a także jej energetycznej oferty można znaleźć na Squeezy. comWszystko zaczyna się od dobrej energii!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
forma cichockiej idzie w gore

Forma Cichockiej idzie w górę!

Następne
skyrunning 02

Mistrzostwa Europy Skyrunning Ultra – czy Marcin Świerc znów zadziwi?

Powiązane artykuły

2nd wizz air katowice half marathon 2 czerwca w katowicach 01
Czytaj dalej

2nd WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON – 2 czerwca w Katowicach

2 czerwca nie może Cię zabraknąć na drugiej edycji WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON! To bieg w samy sercu Śląska, który wyróżnia się specyficzną atmosferą i charakterem. Kiedy rok temu, po porozumieniu trzech podmiotów: Linie Lotnicze Wizz Air, Miasto Katowice i Fundacja Cała Naprzód , w ekspresowym tempie dwóch miesięcy zorganizowano bieg dla ponad 3 tysięcy biegaczy, wszystko było nowe, świeże. Wystarczyło kilka godzin pierwszej edycji, żeby powstała marka, która dzisiaj jest określana jednym z najlepszych biegów w tej części Europy.
chojnik karkonoskiego festiwalu biegowego ruszyly zapisy 01
Czytaj dalej

Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy – ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy, który w 2019 roku odbędzie się 12 i 13 lipca. Zawody obejmą aż sześć zróżnicowanych dystansów: Półmaraton z górką (28 km), Kamienna trzydziestka (32 km), Chojnik Maraton (46 km), Sztafeta Chojnik (61km), Siedemdziesiąt z hakiem (71 km) oraz Ultra Chojnik (102 km).
biegna by pomoc spelnic marzenie 01
Czytaj dalej

​Biegną, by pomóc spełnić marzenie

Przebiegli ponad 2 tys. kilometrów i nie chcą przestać. Biegną nie tylko dla siebie - uczestnicy akcji „Bieg Po Moc” pokonują kilometry, by pomóc mistrzowi wyjechać na paraolimpiadę w Rio de Janeiro.