Chłodne dni przyjazne dla biegaczy – kolekcja 3D Thermo od Compressport

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Zima zaskakuje nie tylko drogowców – biegacz nim się obejrzy, a spadek temperatury już każe zapomnieć o przyjemnym treningu w blasku słońca. Kiepska pogoda nie musi być jednak powodem, dla którego odwiesisz swoje buty na kołku i zapadniesz w zimowy sen. Zamiast martwić się chłodem, lepiej działać i znaleźć sprzymierzeńca, który wspomoże w pracy nad formą i kondycją nawet w zimniejszym okresie. Z kim najlepiej nawiązać nić porozumienia? Marka Compressport Polska i jej najnowsza kolekcja 3D THERMO będą odpowiedzią na to pytanie.

chlodne-dni-przyjazne-dla-biegaczy-kolekcja-3d-thermo-od-compressport-03

Koszulka (termiczna) bliższa ciału

Od jesieni aż do wiosny można polegać na koszulkach sportowych Compressport. Czynnikiem, który wyróżnia je na tle pozostałych produktów, jest zastosowanie technologii 3D. Wyjątkowa tkanina pozwala regulować temperaturę na odpowiednim poziomie (36-37°C), zapobiegając jej wahaniom. W ten sposób zawodnik chroni się przed szokiem termicznym i ma swobodę działania podczas zimnego dnia. Ponadto, produkt charakteryzuje się nadzwyczajną dbałością o termoregulację. Ze względu na różnice w grubości materiału, jest możliwe regulowanie temperatury między ciałem i otoczeniem. Co to oznacza? Biegaczowi nie doskwiera chłodne powietrze, jednocześnie produkt dobrze odprowadzana wilgoć i chroni nas przed przegrzaniem. Szukacie ochrony przed zimnem? Zapewni ja Wam koszulka termiczna 3D Thermo Compressport. Na jesienno-zimowy czas można wybrać jedną z trzech wersji: top, krótki bądź długi rękaw. Pozostaje tylko kwestia dopasowania odpowiedniej biegowej stylówki i można ruszać przed siebie!

Ciepło, ciepło… Gorąco!

Gdy masz już na sobie pierwszą warstwę, załóż kolejną. Compressport zadba nie tylko o podstawę, ale i kolejne warstwy jesiennego ubioru, dlatego poza jedną z koszulek, wybierz bluzę termiczną 3D Thermo Hoodie. Gdy pogoda za oknem nie przekonuje do wyjścia na trening, biegacz może przeciwstawić się aurze i w pełnym uzbrojeniu ruszyć do boju. Bluza, ze względu na zastosowanie grubych włókien, ochroni przed zimnem – w dalszym ciągu można cieszyć się długim i intensywnym wysiłkiem pomimo niezachęcającej temperatury. Dodatkowo, stawiasz na to, co sprawdzone już od dłuższego czasu w produktach marki. Kontrola ciepła, wyjątkowy materiał i pomoc w utrzymaniu prawidłowej postawy to tylko kolejne zalety, jakie posiada bluza termiczna, idealna dla miłośników jesiennych wypadów. Każdy z nas z żalem musi przyznać, że cieplej już nie będzie, jednak jest sposób na rozgrzanie tej jesienno-zimowej aury. Wystarczy wrzucić na siebie jedną z naszych cieplutkich termo nowości lub przygotować dla bliskiej osoby…

chlodne-dni-przyjazne-dla-biegaczy-kolekcja-3d-thermo-od-compressport-01

… prezent świąteczny!

Najnowsza kolekcja Thermo stworzona przez Compressport doskonale sprawdzi się jako biegowy podarunek pod choinkę. Ponadto, czeka już na Was cała masa świątecznych propozycji idealna dla Compressportowych zapaleńców. Jeśli ktoś z Twoich bliskich jeszcze nie skompletował niezbędnika najlepszego sportowca, możesz ułatwić mu to zadanie. Nie tylko produkty termiczne sprawdzają się akcji – warto zadbać chociażby o głowę, w czym pomogą opaski i daszki, a zmęczone podczas intensywnych rozbiegań nogi wrócą błyskawicznie do pełni sprawności dzięki sprawdzonym skarpetom kompresyjnym! To jednak nie wszystko… Zajrzyjcie na www.compressport.pl i spójrzcie, co dla Was przygotowaliśmy. Z nami zyskasz ciekawe pomysły na prezent, sporo nowości i niespodzianki do każdego zamówienia. Kliknij tutaj, aby nie przegapić żadnej okazji i zostać najlepszym św. Mikołajem w historii!