Virtual Race – biegaj gdzie tylko chcesz i rywalizuj z innymi

Virtual Race
Virtual Race - zostań uczestnikiem lub organizatorem.
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Lubisz Biegać, Jeździć na Rowerze? a może Pływanie to twoja największa pasja? Lubisz rywalizować z innymi? Kochasz uczucie, kiedy to wręczają Ci medal za osiągnięcie sportowe. A co jeśli bym Ci powiedział, że istnieje możliwość realizowania się w sporcie, przy okazji pomagając innym? 

Virtual Race otwiera ścieżkę nowych możliwości, bowiem jest to całoroczny cykl biegów, rajdów rowerowych, zawodów w pływaniu. Niesamowitym jest, iż możesz wziąć udział bez względu na to, gdzie aktualnie jesteś. Przesiadujesz aktualnie w domu, wyjechałeś na delegację, a może jesteś gdzieś na wakacjach w ciepłym kraju? Nie ma to większego znaczenia, gdyż z Virtual Race miejsce startu wybierasz sam! 

Organizacja wirtualnego wydarzenia to przede wszystkim wygoda dla konkursowiczów. Nie tracisz pieniędzy na dojazd na zawody. Celem imprezy jest wolność biegania, rywalizacja, motywacja, medale, a co najważniejsze pomoc dla innych. 

Zostań pełnoprawnym Organizatorem zakładając bezpłatne KONTO ORGANIZATORA

Od niedawna wystartował u nas nowy projekt, dzięki któremu, to TY możesz stać się organizatorem biegu. To nic nie kosztuje, a może wnieść wiele w życie sportowców, jak i zarówno w życie ludzi, którzy potrzebują pomocy. 

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Rejestrując się u nas na stronie, to TY wybierasz cel, na jaki mają zostać przeznaczone pieniądze. Naszym zadaniem jest Ci w tym pomóc, dlatego całkowicie za darmo dostaniesz pełne wsparcie w postaci postów na naszych Facebook`owych stronach, a zawodnicy zostaną o tym poinformowani za pomocą maila. 

Jak działa Virtual Race?

1. Wybierasz imprezę, w której chciałbyś wziąć udział, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową

2. W wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego biegu tam, gdzie się aktualnie znajdujesz. 

3. Swój rezultat podajesz na stronie virtualrace.com.pl w danych zawodach poprzez import pliku TCX lub GPX z popularnych aplikacji takich jak: Endomondo, Strava, Garmin Connect, Suunto Movescount, itp.

4. Atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny) otrzymujesz za pośrednictwem poczty.

Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców (oprócz wspaniałych pamiątkowych medali, który otrzyma każdy uczestnik), bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie biegać lub chodzić w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35 zł (przesyłka na terenie Polski) i 49 zł (wysyłka poza granice Polski).

Virtual Race do idealne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Jest to świetna i zdrowa zabawa dla osób młodych i starszych. Każdy może wziąć udział w biegu, zarówno ci, którzy są weteranami biegów, jak i ci, którzy zaczynają swoją przygodę z biegami. Jesteś osobą, która nie czuje się na siłach i boi się rywalizacji z innymi? Nic bardziej mylnego. Celem nie jest rywalizacja, a podjęcie zmagań ze swoimi słabościami. Motywacja to podstawa, bo to właśnie dzięki niej masz szansę nabrać lepszej sprawności fizycznej. Biorąc udział w Virtual Race świetnie zagospodarujesz czas a duma i towarzyszące zmęczenie z pewnością podniesie na duchu nie jedną osobę.

Pokonujemy kilometry dla innych, ale też dla siebie. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym 🙂 Mamy nadzieję, że już niedługo Virtual Race opanuje całą Polskę, a nawet świat.

Biegaj z nami! Biegajmy razem dla innych 🙂

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę