fbpx
Koszulka 15. Biegu Ursynowa, który odbędzie się 4 czerwca 2023

Bieg Ursynowa odbędzie się 4 czerwca 2023

To już 15 edycja Biegu Ursynowa! W 2023 roku wydarzenie powraca do swojego tradycyjnego czerwcowego terminu. W niedzielę, 4 czerwca, już po raz piętnasty biegacze przemkną szybką, doskonałą do bicia rekordów życiowych 5-kilometrową trasą, wiodącą główną arterią dzielnicy Ursynów czyli aleją Komisji Edukacji Narodowej. Start o godz. 10.00.

Spotykamy się ponownie w czerwcu, mam nadzieję, że w jak najliczniejszym gronie entuzjastów biegania. Nasza ursynowska „szybka piątka” daje doskonałą okazję zarówno do rozpoczęcia przygody z bieganiem, jak i sprawdzania własnych możliwości oraz bicia rekordów życiowych. To także po prostu możliwość spotkania się w radosnym, naładowanym pozytywną energią towarzystwie. Do zobaczenia na starcie i mecie! – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Trasa tradycyjnie rozpoczynać i kończyć się będzie przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Jest prosta, szybka i ma małą liczbę zakrętów. W biegu mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat.

Opłata za udział w biegu jest taka sama jak w poprzedniej edycji i wynosi 55 zł. Uczestnicy poniżej 18. i powyżej 65. roku życia zapłacą 30 zł. Zawodnicy i zawodniczki w wieku 75 lat i starsi zwolnieni są z opłat. Podobnie jak rok temu, przy okazji zapisywania się będzie można także wpłacić dobrowolną darowiznę na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne Świętego Krzysztofa.

W ramach pakietu startowego uczestnicy otrzymają medal, wodę i koszulkę biegową.

Nowością tej edycji będzie klasyfikacja drużynowa, szczegóły w regulaminie.

Zapisy W TOKU: https://biegursynowa.waw.pl/

15. Bieg Ursynowa odbędzie się 4 czerwca 2023
15. Bieg Ursynowa odbędzie się 4 czerwca 2023
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
10. PKO Białystok Półmaraton już w najbliższy weekend

Biegowy jubileusz w podlaskim wydaniu – nadchodzi weekend z 10. PKO Białystok Półmaratonem!

Następne
Okazałe 10. urodziny PKO Białystok Półmaratonu

Okazałe 10. urodziny PKO Białystok Półmaratonu okraszone rekordem imprezy

Powiązane artykuły