fbpx
Koszulka 15. Biegu Ursynowa, który odbędzie się 4 czerwca 2023

Bieg Ursynowa odbędzie się 4 czerwca 2023

To już 15 edycja Biegu Ursynowa! W 2023 roku wydarzenie powraca do swojego tradycyjnego czerwcowego terminu. W niedzielę, 4 czerwca, już po raz piętnasty biegacze przemkną szybką, doskonałą do bicia rekordów życiowych 5-kilometrową trasą, wiodącą główną arterią dzielnicy Ursynów czyli aleją Komisji Edukacji Narodowej. Start o godz. 10.00.

Spotykamy się ponownie w czerwcu, mam nadzieję, że w jak najliczniejszym gronie entuzjastów biegania. Nasza ursynowska „szybka piątka” daje doskonałą okazję zarówno do rozpoczęcia przygody z bieganiem, jak i sprawdzania własnych możliwości oraz bicia rekordów życiowych. To także po prostu możliwość spotkania się w radosnym, naładowanym pozytywną energią towarzystwie. Do zobaczenia na starcie i mecie! – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Trasa tradycyjnie rozpoczynać i kończyć się będzie przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Jest prosta, szybka i ma małą liczbę zakrętów. W biegu mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat.

Opłata za udział w biegu jest taka sama jak w poprzedniej edycji i wynosi 55 zł. Uczestnicy poniżej 18. i powyżej 65. roku życia zapłacą 30 zł. Zawodnicy i zawodniczki w wieku 75 lat i starsi zwolnieni są z opłat. Podobnie jak rok temu, przy okazji zapisywania się będzie można także wpłacić dobrowolną darowiznę na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne Świętego Krzysztofa.

W ramach pakietu startowego uczestnicy otrzymają medal, wodę i koszulkę biegową.

Nowością tej edycji będzie klasyfikacja drużynowa, szczegóły w regulaminie.

Zapisy W TOKU: https://biegursynowa.waw.pl/

15. Bieg Ursynowa odbędzie się 4 czerwca 2023
15. Bieg Ursynowa odbędzie się 4 czerwca 2023
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
10. PKO Białystok Półmaraton już w najbliższy weekend

Biegowy jubileusz w podlaskim wydaniu – nadchodzi weekend z 10. PKO Białystok Półmaratonem!

Następne
Okazałe 10. urodziny PKO Białystok Półmaratonu

Okazałe 10. urodziny PKO Białystok Półmaratonu okraszone rekordem imprezy

Powiązane artykuły

polmaraton koszalin zarezerwuj sobie czas 22 maja 1016 04
Czytaj dalej

Półmaraton Koszalin – zarezerwuj sobie czas 22 maja 2016

W dniu 22 maja 2016 r w Koszalinie odbędzie się bieg uliczny na dystansie 21,1km (Półmaraton Koszalin) oraz 10km (Bieg Wenedów). Impreza zorganizowana przez Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wplata się w Dni Koszalina i organizowana jest w ramach obchodów 750-leci miasta.