fbpx
ASICS GEL-CUMULUS 24 to but przeznaczony do codziennych treningów.

ASICS GEL-CUMULUS 24 z myślą o codziennych treningach

Na rynku biegowym zadebiutowała nowa generacja butów ASICS GEL-CUMULUS 24. Wszechstronny model zapewnia biegaczom najwyższy komfort na różnych dystansach. Za zaawansowaną trwałość odpowiada autorska technologia amortyzacji FF BLAST.

Nowatorskie rozwiązanie ASICS sprawia, że but jest o około 24 gramy lżejszy od poprzednika, jednocześnie zapewniając bardziej miękkie lądowanie i energiczne oderwanie palców na każdym kroku. Ponadto, zupełnie nowa guma podeszwy zewnętrznej ASICS LITE wspiera odporność na otarcia oraz umożliwia bardziej responsywny bieg.

ASICS GEL-CUMULUS 24 jest lżejszy od swego poprzednika.
ASICS GEL-CUMULUS 24 jest lżejszy od swego poprzednika.

W celu zwiększenia komfortu, spód buta ma ulepszone dopasowanie do pięty i piankę bezpośrednio pod stopą. Siateczkowa cholewka zapewnia z kolei większą przewiewność. Nowoczesny design opiera się natomiast na modyfikacjach cholewki, a także podeszwy środkowej, nadając modelowi jaśniejszy i wyraźniejszy wygląd.

Rozumiemy wyzwania, przed którymi codziennie stają biegacze, dążąc do zapewnienia im najwyższego poziomu wydajności oraz ochrony. Nasz najnowszy model zapewnia wygodę, trwałość i jest na tyle wszechstronny, że sprawdza się niemal na każdym dystansie. Jest to idealny produkt dla wszystkich, którzy chcą na własnej skórze doświadczyć podnoszącej na duchu siły sportu – powiedział Tomohiro Nagasue, General Manager w dziale rozwoju produktu ASICS.

Buty ASICS GEL-CUMULUS 24 w wersjach damskiej i męskiej są dostępne na ASICS.com, Eobuwie.pl, Sklepbiegacza.pl i ButyJana.pl.

ASICS GEL-CUMULUS 24
ASICS GEL-CUMULUS 24.
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Garmin Fenix 7 vs Garmin Epix 2

Garmin Fenix 7 vs Epix 2 - zegarki do biegania i nie tylko...

Następne
Kudowski Festiwal Biegowy. Foto: Jacek Deneka

Błędne Skały mają moc przyciągania. Kudowski Festiwal Biegowy

Powiązane artykuły