fbpx
8. Bieg po Oddech

8. Bieg po Oddech – pobiegnij 5 km dla chorych na mukowiscydozę

Już po raz ósmy 3 września o godzinie 10.00 biegacze z całej Polski staną na linii startu w Parku Miejskim w Zakopanem, by pomóc chorym na mukowiscydozę.

Tradycyjnie do pokonania będzie pięciokilometrowa trasa wiodąca ulicami Zakopanego, wyznaczona z zachowaniem reguł ujętych w przepisach PZLA. Ten dystans można będzie przebiec lub przejść, np. z kijkami do nordic walkingu. Na każdego uczestnika czekać będą piękne koszulki i wyjątkowe, odlewane medale, a po biegu poczęstunek. W miasteczku biegowym odbędzie się charytatywny piknik rodzinny, a w nim zabawy i konkursy z nagrodami dla uczestników biegu i ich rodzin.

Impreza co roku gromadzi setki biegaczy z całej Polski, zarówno wyczynowych sportowców, jak i amatorów, a wśród nich osoby bezpośrednio dotknięte chorobą – chorych oraz ich rodziców, opiekunów, bliskich czy lekarzy i rehabilitantów. Każdy zakupiony pakiet startowy wspiera cel pozyskania środków na wsparcie w leczeniu i rehabilitacji chorych na mukowiscydozę.

Zapraszamy do udziału w jednej z największych imprez biegowych w Zakopanem! Zapisy na www.bieg.oddychaj.pl  

Wszystkim, którzy nie mogą pojawić się 3 września w Zakopanem, organizatorzy proponują wirtualną formułę biegu, która świetnie się sprawdziła w ubiegłych latach. Między 1 kwietnia a 31 sierpnia chętni mogą pobiec w dowolnym miejscu na świecie, dedykując swój bieg chorym na mukowiscydozę. 

PROJEKT 3
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ASICS i eobuwie.pl wspierają Irena Women’s Run

Badanie: Kobiety ćwiczą rzadziej od mężczyzn. ASICS i eobuwie.pl wspierają Irena Women’s Run

Następne
20230315 asics 06

ASICS prezentuje model GEL-KAYANO 30. Komfort butów stabilizujących na zupełnie nowym poziomie.

Powiązane artykuły

niecodzienne trofeum dla uczestnikow 4 pko nocnego wroclaw polmaratonu 01
Czytaj dalej

Niecodzienne trofeum dla uczestników 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Po raz kolejny trofea dla uczestników wrocławskich biegów będą składać się w większą całość. Zeszłoroczne medale 3. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 33. PKO Wrocław Maratonu tworzyły Krasnal i jego „domek”. Trofea te zostały ogłoszone najpiękniejszymi medalami biegowymi w kraju w plebiscycie portalu maratonypolskie.pl. W czterech najbliższych biegach, w 2016 i 2017r. (4. i 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton oraz 34. i 35. Wrocław Maraton) zawodnicy otrzymają miniatury ważnych wrocławskich budynków. Wszystkie cztery bryły będzie można później umieścić we właściwych miejscach na pamiątkowej paterze (nagrodzie dodatkowej za ukończenie kompletu tras) przedstawiającej uproszczone zarysy granic Wrocławia.
36 pko wroclaw maraton start i meta na stadionie olimpijskim 02
Czytaj dalej

36. PKO Wrocław Maraton – start i meta na Stadionie Olimpijskim!

Już 9. września kilka tysięcy biegaczy wyruszy w trasę biegu na królewskim dystansie ulicami Wrocławia. Po raz pierwszy w historii wszyscy uczestnicy wystartują nie z bramy głównej kompleksu Stadionu Olimpijskiego (jak miało to miejsce dotychczas), ale z wewnątrz samej areny, sprzed wyremontowanej Trybuny Zachodniej. Dzięki temu aplauz rzeszy kibiców poniesie biegaczy od samego przekroczenia linii startu, wzdłuż trasy, aż do powrotu i na metę.
pobiegniesz z kazikami zapraszamy 01
Czytaj dalej

Pobiegniesz z Kazikami? Zapraszamy!

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.