fbpx
8. Bieg po Oddech

8. Bieg po Oddech – pobiegnij 5 km dla chorych na mukowiscydozę

Już po raz ósmy 3 września o godzinie 10.00 biegacze z całej Polski staną na linii startu w Parku Miejskim w Zakopanem, by pomóc chorym na mukowiscydozę.

Tradycyjnie do pokonania będzie pięciokilometrowa trasa wiodąca ulicami Zakopanego, wyznaczona z zachowaniem reguł ujętych w przepisach PZLA. Ten dystans można będzie przebiec lub przejść, np. z kijkami do nordic walkingu. Na każdego uczestnika czekać będą piękne koszulki i wyjątkowe, odlewane medale, a po biegu poczęstunek. W miasteczku biegowym odbędzie się charytatywny piknik rodzinny, a w nim zabawy i konkursy z nagrodami dla uczestników biegu i ich rodzin.

Impreza co roku gromadzi setki biegaczy z całej Polski, zarówno wyczynowych sportowców, jak i amatorów, a wśród nich osoby bezpośrednio dotknięte chorobą – chorych oraz ich rodziców, opiekunów, bliskich czy lekarzy i rehabilitantów. Każdy zakupiony pakiet startowy wspiera cel pozyskania środków na wsparcie w leczeniu i rehabilitacji chorych na mukowiscydozę.

Zapraszamy do udziału w jednej z największych imprez biegowych w Zakopanem! Zapisy na www.bieg.oddychaj.pl  

Wszystkim, którzy nie mogą pojawić się 3 września w Zakopanem, organizatorzy proponują wirtualną formułę biegu, która świetnie się sprawdziła w ubiegłych latach. Między 1 kwietnia a 31 sierpnia chętni mogą pobiec w dowolnym miejscu na świecie, dedykując swój bieg chorym na mukowiscydozę. 

PROJEKT 3
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ASICS i eobuwie.pl wspierają Irena Women’s Run

Badanie: Kobiety ćwiczą rzadziej od mężczyzn. ASICS i eobuwie.pl wspierają Irena Women’s Run

Następne
20230315 asics 06

ASICS prezentuje model GEL-KAYANO 30. Komfort butów stabilizujących na zupełnie nowym poziomie.

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM