fbpx
XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

XXVI Bieg Niepodległości na warszawskiej Białołęce!

Burmistrz Dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca m.st. Warszawy wraz z Zarządem zaprasza na XXVI Bieg Niepodległości na Białołęce

TERMIN, MIEJSCE, DYSTANS, LIMIT CZASU

W sobotę, 11 listopada 2023 wracamy na start Biegu Niepodległości, który już od 26 lat odbywa się na warszawskiej Białołęce. Wydarzenie to, początkowo skierowane wyłącznie do dzieci i młodzieży szkolnej, cieszy się ogromną popularnością i dziś przyciąga zarówno młodych biegaczy jak i dorosłych uczestników. W programie jest również przewidziana grupa Nordic Walking oraz kategoria  dedykowana dzieciom z niepełnosprawnością ruchową.

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00, a start i meta będzie znajdować się na terenie rekreacyjnym klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie. Dystans, na którym wystartują uczestnicy XXVI Biegu Niepodległości,  zależny jest od kategorii i wynosi od 150 m do 5000 m. Limit czasu także będzie uzależniony od kategorii.  W wyznaczonych odstępach czasu rywalizować będzie ponad 1000 uczestników, a trasa biegu wyznaczona jest leśnymi ścieżkami, trzeba więc liczyć się z wystającymi kamieniami i korzeniami oraz – w zależności od aury – błotem lub piachem. W zamian czeka na biegaczy piękny jesienny las z dala od zgiełku miasta.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

ZGŁOSZENIA, OPŁATY STARTOWE

Udział w biegu wymaga wcześniejszej rejestracji internetowej, a zapisy będą trwały do 8 listopada lub do wyczerpania limitu miejsc (1100 osób).  Po tym terminie rejestracja będzie możliwa w biurze zawodów 10 listopada w Galerii Północnej i 11 listopada w Klubie Dziki Zakątek. Opłata startowa dla uczestników kategorii OPEN  będzie wynosić 30 zł, a całość wpłat przeznaczona zostanie na  wsparcie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Warszawa — Białołęka. Start w pozostałych kategoriach jest bezpłatny. Każdy z rejestrujących się ma również możliwość zakupu dodatkowej cegiełki na rzecz Fundacji Synapsis lub Stowarzyszenia Monopol Warszawski, działającego na rzecz warszawskich powstańców.

XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

BIURO ZAWODÓW, TRASA I UTRUDNIENIA W RUCHU

Pakiety startowe będzie można odebrać:

  • 10 listopada (piątek), 14:00 – 19:00, Galeria Północna przy ul. Światowida 17 
  • W dniu biegu, 11 listopada (sobota), biuro będzie czynne w godz. 10:30 – 14:00 na terenie Klubu “Dziki Zakątek” w Warszawie przy ul. Chlubnej 1A

UWAGA: odbiór pakietów dla danego dystansu kończy się  na  — 60 minut — przed zaplanowanym czasem startu danego dystansu.

XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - MEDALE
XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI — MEDALE

PAKIETY, KLASYFIKACJA

Dla wszystkich zawodników przygotowane zostaną pakiety startowe, a w nich imienny numer startowy i pamiątkowa czapka biegowa. Po przekroczeniu linii mety każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal,  będzie mógł także skorzystać z przygotowanego posiłku regeneracyjnego i rozgrzać się gorącą herbatą.

Biegacze zostaną sklasyfikowani w kategoriach wiekowych dla dzieci i młodzieży, OPEN i Nordic Walking. Zwycięzcy i osoby z miejsc I-III K/M poszczególnych kategorii (poza NW) otrzymają statuetki i pamiątkowe dyplomy.

ZAPRASZAMY!

Organizatorzy wydarzenia, Urząd Dzielnicy Białołęka, serdecznie zapraszają na start!

Realizacja wydarzenia: Fundacja Run Vegan

Kontakt: Violetta Domaradzka – info@runvegan.pl

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
KW 03070

Znamy wyniki 22. Poznań Maraton — rekord trasy, Adam Nowicki i Monika Jackiewicz z medalami mistrzostw Polski!

Następne
33. Bieg Niepodległości

33. Bieg Niepodległości już niebawem. Medale, bieg wirtualny i już 11 tysięcy biegaczy na liście startowej!

Powiązane artykuły