fbpx
33. Bieg Niepodległości

33. Bieg Niepodległości już niebawem. Medale, bieg wirtualny i już 11 tysięcy biegaczy na liście startowej!

Wielkimi krokami zbliża się kultowy Bieg Niepodległości — wystartuje 11 listopada, a na liście startowej jest już 11 tysięcy osób. Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie — oprócz tradycyjnego dystansu 10 km organizatorzy przygotowali również nordic walking na 6,5 km, Milę Niepodległości dla najmłodszych biegaczy, i bieg wirtualny. Na każdego na mecie czeka pamiątkowy medal z motywem nawiązującym do Święta Niepodległości. 

7nc86UKZ

Radosna symbolika i imponująca frekwencja

Bieg Niepodległości to wydarzenie sportowe pełne symboli: start o godzinie 11:11, Mila Niepodległości dla najmłodszych biegaczy na dystansie 1918 metrów, wspólne odśpiewanie hymnu narodowego oraz utworzenie ogromnej biało-czerwonej flagi na starcie i patriotyczna oprawa, to tylko niektóre z wątków nawiązujących do narodowego święta! 

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Na liście startowej jest już 11 tysięcy biegaczy! Dodatkowo każdy z uczestników na mecie otrzyma pamiątkowy medal w kolorze patynowanego mosiądzu. 

uftXHIEb

Bieg wirtualny i stacjonarny

Trasa biegu tradycyjnie wieść będzie ulicami Alei Jana Pawła oraz Alei Niepodległości
w Warszawie — jest szybka i prosta. Dla tych, którzy nie mogą tego dnia być w stolicy, świetnym rozwiązaniem może okazać się wirtualna edycja Biegu Niepodległości. 

W ten sposób w dowolnym miejscu na świecie można świętować na sportowo. Dystans 10 km będzie można pokonać w dniach 11-17 listopada. Zachęcamy jednak, aby wyruszyć tradycyjnie 11 listopada, o godzinie 11:11 – dokładnie wtedy, kiedy w Warszawie wystartuje  bieg stacjonarny. Bieg może być okazją do sprawdzenia swojej formy na zakończenie sezonu lub jesiennego marszobiegu z bliską osobą. Oczywiście uczestnicy biegu wirtualnego, również mogą otrzymać pamiątkowe medal za udział! 

Więcej informacji na temat biegu wirtualnego znajdziecie na stronie: https://biegniepodleglosci.waw.pl/odslona-wirtualna/

33.BN ZAPISZ SIE 1200x628px

Zapisy trwają

Rejestracja na wszystkie wydarzenia odbywa się przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/ 

Numery startowe odebrać będzie można w Biurze Zawodów w dniach: 

  • 8 listopada 2023 (środa) w godzinach 12:00-20:00
  • 9 listopada 2023 (czwartek) 12:00-20:00
  • 10 listopada 2023 (piątek) 12:00-20:00

Uwaga! W dniu Biegu — w sobotę Biuro Zawodów nie będzie czynne! Tego dnia swoje numery odbiorą (w godzinach 8:00 – 10:00) wyłącznie Uczestnicy spoza Warszawy.

Bieg Niepodległości jest ostatnią, a zarazem największą imprezą należącą do Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”. Towarzyszą mu Bieg Konstytucji 3 Maja oraz Bieg Powstania Warszawskiego. Na wydarzenia zapraszają Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.

Więcej informacji: https://biegniepodleglosci.waw.pl/ 

Link do zapisów: https://rejestracja.maratonwarszawski.com 

33.BN MEDAL 1200x628px

***

Kontakt dla mediów:

Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
+48 510 281 438 
magda.skrocka@maratonwarszawski.com 

Partner of Promotion
Konrad Toporowicz
Account Executive
tel.: 22 858 74 58 wew. 52
k.toporowicz@partnersi.com.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

XXVI Bieg Niepodległości na warszawskiej Białołęce!

Następne
IirXfMFl

Ogromne zainteresowanie 33. Biegiem Niepodległości — na liście startowej jest już 12 tysięcy biegaczy. Zapisy trwają! Jak odebrać numer startowy?

Powiązane artykuły

rekordowa frekwencja festiwalu biegowego im piotra nurowskiego w konstancinie jeziornie dolaczysz do grona zawodnikow 04
Czytaj dalej

Rekordowa frekwencja Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie. Dołączysz do grona zawodników?

Kolejny rok z rekordową frekwencją Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie. Ostatni moment, by dołączyć do grona zawodników. Zapisy trwają do 20 czerwca br. Atrakcje dla całej rodziny, atestowane przez PZLA trasy oraz niezapomniana atmosfera – już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał Triady Biegaj’MY z DEM’a – Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie. Co w programie?
za 50 dni wloclawek stanie sie stolica biegania 01
Czytaj dalej

Za 50 dni Włocławek stanie się stolicą biegania

Za niecałe dwa miesiące odbędzie się jedna z największych imprez sportowych w województwie kujawsko-pomorskim - ANWIL Półmaraton Włocławek. Miłośnicy biegania do 8 października mają czas na zgłoszenie swojego udziału. Tymczasem już dziś wiemy, w jakich koszulkach wystartują biegacze. Wszyscy zainteresowani ich wyglądem powinni odwiedzić oficjalny profil fejsbukowy wydarzenia, na którym zamieszczone są ich zdjęcia.