Co wyróżnia 7. Półmaraton Dwóch Mostów na tle innych biegów w Polsce !?

Już tylko 60 dni pozostało do 7. Półmaratonu Dwóch Mostów. W niedzielę, 16 września 2018 roku odbędzie się siódma edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”, w ramach której biegacze wystartują na dystansie półmaratonu i po raz pierwszy wystartuje bieg pn. „½ Dwóch Mostów” (11 597, 5 m po jednej pętli trasy półmaratonu). Przypominamy, że limit startujących na dystansie półmaratonu wynosi 700 osób, a na krótszym dystansie 300 osób. Dla obu tych biegów przewidziano wspólny start.

Zawody będą transmitowane na żywo w Internecie, a ponadto obraz z trasy przekazywany będzie na bieżąco na dużym telebimie przed ratuszem w strefie mety. Zapisz się TUTAJ. 

Co wyróżnia trasę Półmaratonu Dwóch Mostów:

  • piękne widoki z nadwiślańskiej skarpy i Wzgórza Tumskiego, widok na najszerszy odcinek Wisły w Polsce oraz liczne mozolne podbiegi i zbiegi, przez które trasa nie należy do łatwych. Oto profil trasy:

co-wyroznia-7-polmaraton-dwoch-mostow-na-tle-innych-biegow-w-polsce-01

  • bogaty pakiet startowy, w którym każdy zawodnik otrzyma: worek sportowy, koszulkę termoaktywną, oddychającą wielofunkcyjną chustę, ręcznik szybkoschnący z microfibry. Poniżej ich ciekawe i oryginalne projekty:

co-wyroznia-7-polmaraton-dwoch-mostow-na-tle-innych-biegow-w-polsce-02

Organizatorzy: Urząd Miasta Płocka – Wydział Sportu, Rekreacji i Turystyki (Organizator Główny), Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o. o.

Reklama - koniecznie sprawdź!