fbpx
co wyroznia 7 polmaraton dwoch mostow na tle innych biegow w polsce 04

Co wyróżnia 7. Półmaraton Dwóch Mostów na tle innych biegów w Polsce !?

Już tylko 60 dni pozostało do 7. Półmaratonu Dwóch Mostów. W niedzielę, 16 września 2018 roku odbędzie się siódma edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”, w ramach której biegacze wystartują na dystansie półmaratonu i po raz pierwszy wystartuje bieg pn. „½ Dwóch Mostów” (11 597, 5 m po jednej pętli trasy półmaratonu).

Już tylko 60 dni pozostało do 7. Półmaratonu Dwóch Mostów. W niedzielę, 16 września 2018 roku odbędzie się siódma edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”, w ramach której biegacze wystartują na dystansie półmaratonu i po raz pierwszy wystartuje bieg pn. „½ Dwóch Mostów” (11 597, 5 m po jednej pętli trasy półmaratonu). Przypominamy, że limit startujących na dystansie półmaratonu wynosi 700 osób, a na krótszym dystansie 300 osób. Dla obu tych biegów przewidziano wspólny start.

Zawody będą transmitowane na żywo w Internecie, a ponadto obraz z trasy przekazywany będzie na bieżąco na dużym telebimie przed ratuszem w strefie mety. Zapisz się TUTAJ. 

Co wyróżnia trasę Półmaratonu Dwóch Mostów:

  • piękne widoki z nadwiślańskiej skarpy i Wzgórza Tumskiego, widok na najszerszy odcinek Wisły w Polsce oraz liczne mozolne podbiegi i zbiegi, przez które trasa nie należy do łatwych. Oto profil trasy:

co-wyroznia-7-polmaraton-dwoch-mostow-na-tle-innych-biegow-w-polsce-01

  • bogaty pakiet startowy, w którym każdy zawodnik otrzyma: worek sportowy, koszulkę termoaktywną, oddychającą wielofunkcyjną chustę, ręcznik szybkoschnący z microfibry. Poniżej ich ciekawe i oryginalne projekty:

co-wyroznia-7-polmaraton-dwoch-mostow-na-tle-innych-biegow-w-polsce-02

Organizatorzy: Urząd Miasta Płocka – Wydział Sportu, Rekreacji i Turystyki (Organizator Główny), Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o. o.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
gizynski pacemakerem 5 wieczornego 4f polmaratonu praskiego 01

Giżyński… pacemakerem 5. Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego

Następne
przebiegnij raciborski polmaraton odjedz toyota aygo 02

Przebiegnij raciborski półmaraton, odjedź Toyotą Aygo

Powiązane artykuły

opel adam nagroda w maratonie
Czytaj dalej

Opel Adam nagrodą w maratonie

Samochód osobowy Opel Adam to główna nagroda rzeczowa w 32. Wrocław Maratonie, który odbędzie się 14 września. Auto zostanie rozlosowane wśród uczestników, którzy ukończą bieg.