fbpx
wszystko zaczelo sie w lublinie polmaraton na 6 03

Wszystko zaczęło się w Lublinie – półmaraton na 6.

Dobra organizacja, popularność, idea przez duże „I”. Klimat wschodu i serdeczność ludzi to wszystko poczujesz 2 czerwca podczas 6.PKO Półmaratonu Solidarności. Wpisz nasz bieg w swój kalendarz startów. Czy o nas słyszałeś?

Dobra organizacja, popularność, idea przez duże „I”. Klimat wschodu i serdeczność ludzi to wszystko poczujesz 2 czerwca podczas 6.PKO Półmaratonu Solidarności. Wpisz nasz bieg w swój kalendarz startów. Czy o nas słyszałeś?

Jest dużo argumentów aby uznać nasz bieg jako imprezę na której musisz być. Bieg jest trudny technicznie ale nieekstremalny. U nas masz okazję włożyć maksimum wysiłku i umiejętności, by dotrzeć do mety. To impreza z niepowtarzalnym charakterem. Ty także możesz pozostawić na stałe swój ślad i pot w Lublinie. My na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie zawodników. Fajna atmosfera, dużo młodych ludzi pracujących jako wolontariusze, meta w hali Targów Lublin – to organizacja na najwyższym poziomie. Tutaj osiągniesz coś czego nie dostaniesz na innych biegach, to czysta chociaż trudna przyjemność. Sprawdź swoje siły i daj od siebie sportowe serce.

wszystko-zaczelo-sie-w-lublinie-polmaraton-na-6-01

Czy wiesz że to właśnie w Lublinie 100 lat temu wszystko się zaczęło. Rok 1918 początek listopada  I Rząd Tymczasowy, rok 1980 początek lipca  to stąd ruszyła lawina potężnego buntu społecznego który dał wolność narodom Europy. Dlatego 6.PKO Półmaraton Solidarności pozostanie kultowym biegiem na zawsze.

[youtube]rk1VHsd2vp8[/youtube]

Pierwszy półmaraton w Lublinie w twojej karierze? Będzie trudno?

Jeżeli liczysz na to że nasz bieg jest bez podbiegów,  trasa ma długie proste  to się przeliczysz. Startując, u nas nie zrobisz życiówki. Tutaj osiągniesz coś czego nie dostaniesz na innych biegach, to czysta  ale trudna przyjemność. Sprawdź swoje siły i daj od siebie sportowe serce.  2 czerwca szykujemy dla was wiele atrakcji, zadbamy o wasz komfort i bezpieczeństwo. Rozlosujemy wśród wszystkich zawodników specjalne nagrody Niepodległości. Musisz wiedzieć że po prawej stronie Wisły nasz czerwcowy bieg jest jedyny w swoim rodzaju. Przyjedź do Lublina a przekonasz się że start na życiówkę jest ważny ale u nas nie najważniejszy.

wszystko-zaczelo-sie-w-lublinie-polmaraton-na-6-02

Zapisy do lubelskiego półmaratonu idą pełną parą i mimo że do 6. edycji biegu zostało jeszcze sporo czasu (start: 2 czerwca), chętnych nie brakuje. Już dziś na liście startowej znajduje się  ponad 300 zawodników. Zapisy potrwają do końca maja (pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie przekroczony limit opłaconych miejsc tj. 1000).

Opłata startowa przy zgłoszeniach na 6. PKO Półmaraton Solidarności w dniach 1.02-30.04.2018r. wynosi 70 zł.

Prawo bezpłatnego startu w półmaratonie, pod warunkiem zgłoszenia się do 30.04.2018 r. mają zawodnicy, którzy: ukończyli co najmniej 3 edycje PKO Półmaratonu Solidarności, zawodnicy, którzy w 5. PKO Półmaratonie Solidarności:  zajęli miejsca I-VI w klasyfikacji generalnej K + M oraz w klasyfikacji najlepszy zawodnik z Polski K + M, a także zwycięzcy nagrodzeni za I miejsce w kategoriach wiekowych K + M. Przewidzieliśmy bezpłatny start kobiet  które ukończyły 60 rok życia i mężczyzn powyżej 65 roku życia.

Udział w czerwcowych  zawodach to również okazja do tego, by otrzymać 20% rabatu na opłatę startową w 6. PKO Półmaratonie Solidarności dla posiadaczy kart: Lublin Rodzina Trzy Plus – Karta Rodziny Dużej i Świdnik Rodzina Trzy Plus – Karta Dużej Rodziny.

Jak się zapisać? 

Najlepiej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie TUTAJ.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
kwasy omega 3 czy ich potrzebujemy skad je czerpac 01

Kwasy omega-3 – czy ich potrzebujemy? Skąd je czerpać?

Następne
trwaja zapisy i konkurs walentynkowy na festiwale biegowe biegajmy z dema 01

Trwają zapisy i konkurs walentynkowy na festiwale biegowe Biegaj’MY z DEM’A!

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model