6. PKO Półmaraton Solidarności – zapisy uruchomione

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

6. PKO Półmaraton Solidarności to czerwcowy bieg z wyjątkową trasą dla podkreślenia dokonań odważnych ludzi Lubelskiego Lipca 1980 roku. Bieg łączy dwa WIELKIE miasta Świdnik i Lublin! Miasta te odegrały współcześnie dużą rolę w drodze do odzyskania Niepodległości. Warto już dziś zaplanować start w imprezie, która odbędzie się 2 czerwca 2018 roku. Do końca stycznia możecie skorzystać z niższej opłaty startowej wynoszącej tylko 50zł. Organizatorami są Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność” i Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”. 

Nie warto odkładać decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Organizator w bieżącej edycji wprowadził limit 1000 zawodników. 5.PKO Półmaraton Solidarności w 2017 r. został uznany przez biegaczy za najlepiej zorganizowaną imprezę biegową w Polsce Środkowo-Wschodniej. Od tej chwili jesteśmy w elicie biegów pod marką PKO. Meta biegu zorganizowana w największej hali Targów Lublin S.A. Tam czekać będzie na was wiele atrakcji.

6-pko-polmaraton-solidarnosci-zapisy-uruchomione-03

Do końca stycznia niższe wpisowe

Dla nas liczy się zadowolenie zawodników. Stawiamy na bezpieczeństwo i zdrową rywalizację na trudnej trasie. Jej trudność polega na dużej  ilości łagodnych ale długich podbiegów. Półmaraton Solidarności to nie tylko sportowe emocje, walka ze swoimi słabościami i ustanawianie nowych rekordów życiowych. To także wyjątkowa trasa biegu, dzięki której można poznać wiele ciekawych, często symbolicznych miejsc Świdnika i Lublina.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.pkopolmaratonsolidarnosci.pl

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

6-pko-polmaraton-solidarnosci-zapisy-uruchomione-02

Noc Kultury

Z myślą o uczestnikach półmaratonu, zamierzamy zrobić wszystko abyście zostali w Lublinie i Świdniku jak najdłużej. Okazją do tego będzie Noc Kultury która rozpocznie się wieczorem po biegu.  Dzięki temu kulturalnemu wydarzeniu każdy biegacz i osoby, które przybędą z nim do Lublina aby, mu kibicować, będą mogli poznać nasze miasto! Ten rzadki pakiet sport i kultura zapewni wam liczne niezapomniane atrakcje.