Co roku, u progu lata – Półmaraton Solidarności

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

6. PKO Półmaraton Solidarności to czerwcowy bieg z wyjątkową trasą dla podkreślenia dokonań odważnych ludzi Lubelskiego Lipca 1980 roku. Bieg łączy dwa WIELKIE miasta Świdnik i Lublin! Odegrały one dużą rolę w drodze do naszej wolności.

6. PKO Półmaraton Solidarności wystartuje 2 czerwca o godz. 9:00. Biuro Zawodów w Świdniku czynne będzie w godzinach 12:00-20.00 w dniach 30 maja (środa) i 1 czerwca (piątek) 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku przy al. Lotników Polskich 24 (mapa >>>). Zapisy do udziału w biegu są cały czas otwarte na stronie: www.pkopolmaratonsolidarnosci.pl. 

Od pięciu lat z trasą naszego biegu zmagają się najbardziej wytrwali i wymagający zawodnicy. Co roku u progu lata w Lublinie jesteśmy pewni, że pobiegniecie w promieniach słońca, a ożywczy deszcz otrzymacie jedynie ze zraszaczy. Fajna trasa zaspokoi Wasze oczekiwania. Przyjmijcie zaproszenie zawodników z Lublina.

co-roku-u-progu-lata-polmaraton-solidarnosci-02

Lubelski Półmaraton Solidarności to wielki wysiłek pełen sportowych emocji na bardzo wysokim poziomie. Rekord naszej imprezy wśród mężczyzn, czyli 1:04:01 padł w 2015 roku, zaś wśród kobiet 1:14:04 w 2017. Wyśrubowali je zawodnicy z Kenii: Metto Kiprono i Barsosio Stellah Jepngetich.    

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!


21maj(maj 21)00:0023(maj 23)18:00WyróżnionyGdańsk Maraton 5.5Maraton, sztafeta maratońska i 5km

Szansa na bezpłatny start

Do 30 kwietnia opłata startowa wynosi 70 zł. Przypominamy prawo bezpłatnego startu w półmaratonie, pod warunkiem zgłoszenia się do 30.04.2018 r. mają:

  • zawodnicy, którzy ukończyli co najmniej 3 edycje PKO Półmaratonu Solidarności, 
  • zawodnicy, którzy w 5. PKO Półmaratonie Solidarności zajęli miejsca I-VI w klasyfikacji generalnej K + M oraz w klasyfikacji najlepszy zawodnik z Polski K + M, a także zwycięzcy nagrodzeni za I miejsce w kategoriach wiekowych K + M,
  • kobiety, które ukończyły 60 rok życia i mężczyźni powyżej 65 roku życia.

co-roku-u-progu-lata-polmaraton-solidarnosci-03

Przygotowania idą pełną parą. Organizacyjnie dopinamy wszystkie sprawy. Mamy już domknięty projekt fantastycznej koszulki, chusty buff i medalu 6.PKO Półmaratonu Solidarności – wkrótce go zobaczycie. W obsłudze biegu pomagać będzie ponad 300 wolontariuszy, a tempo biegu będą nadawali pacemakerzy.

Na biegaczy czeka: pakiet startowy, pasta party, izotonik, woda mineralna, banany i medal. Mamy wiele niespodzianek w strefie mety zorganizowanej w hali Targów Lublin, łacznie z loteriami prowadzonymi wśród wszystkich zawodników. Zapraszamy na treningi – w Lublinie trenujemy w każdą środę o godz. 19:00, Stadion Piłsudskiego 22. Uczestnicy treningów za dużą frekwencję otrzymają  bezpłatny pakiet startowy. 

Foto 6265

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?