Przygotowania idą pełną parą. Organizacyjnie mamy dopięte wszystkie sprawy. Kompletujemy dla was pakiety startowe. Start biegu o godz.9:00 w Świdniku a meta  w hali Targów Lublin S.A. Dodajmy: meta pełna niespodzianek: na zakończenie dekoracji wśród wszystkich biegaczy odbędzie sie loteria, do wygrania 5 specjalnych nagród PKO Banku Polskiego. 6. PKO Półmaraton Solidarności – końcowe odliczanie rozpoczęte. 

Wszystko zaczęło sie w Lublinie

2 czerwca „Wszystko zaczeło się w Lublinie” pod tym symbolicznym hasłem kryje się historia którą warto poznać. Prezentujemy wam medal który może być waszym trofeum. Każdy element medalu odzwierciedla charakter naszego biegu.

odliczamy-godziny-do-startu-6-pko-polmaratonu-solidarnosci-02

 

Grafika medalu symbolicznie prezentuje dwa miasta które odegrały wielka rolę na drodze do odzyskania Niepodległości. 6.PKO Półmaraton Solidarności jako bieg główny 26. Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” otwiera w Lublinie biegową triadę niepodległości. Do 27 maja prowadzimy zgłoszenia elektroniczne za pośrednictwem portalu internetowego www.datasport.pl TUTAJ. Po tym dniu zapisy elektroniczne zostają zawieszone. Opłata 90zł. Dla spóźnialskich od 28 maja do 1 czerwca r. istnieje możliwość rejestracji tylko w biurze zawodów. Opłata 100zł. W dniach 28-29 maja 2018 r. biuro zawodów czynne w godzinach 9:00-17:00 Lublin, ul. Królewska 3. UWAGA: W dniach 30 maja (środa) i 1 czerwca (piątek) 2018 r. biuro zawodów przeniesione do Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku, al. Lotników Polskich 24 (mapa >>>) i jest czynne w godzinach 12:00-20.00. W dniu zawodów, 2 czerwca 2018 r., biuro jest nieczynne.

odliczamy-godziny-do-startu-6-pko-polmaratonu-solidarnosci-06

2 czerwca ulice Świdnika i Lublina wypełnią biegacze z całej Polski. Tak wygląda trasa biegu.

odliczamy-godziny-do-startu-6-pko-polmaratonu-solidarnosci-03

Nowością tegorocznej edycji 6.PKO Półmaratonu Solidarności jest zmieniona trasa w Świdniku. Pobiegniemy centralnymi ulicami miasta w tym całą długością ulicy Niepodległości, Armii Krajowej. 

odliczamy-godziny-do-startu-6-pko-polmaratonu-solidarnosci-04

W Lublinie utrzymaliśmy charakter trasy za wyjątkiem trasy na terenie targów. Po przekroczeniu trasy biegu pod wiaduktem odcinek na targach pobiegniecie w lewo przez rondo, wbiegniecie do hali targowej na której będą na was czekać setki kibiców. Na trasie zadbamy o wasze bezpieczeństwo i komfort. Pamiętajcie o nakryciu głowy. U nas zawsze jest gorąco. Na trasie wylejecie mnóstwo potu. Korzystajcie z punktów żywienia. Nie ma nic gorszego jak odwodnienie i skutkiem tego odcięcie prądu. Życzymy powodzenia na trasie i fajnego wyniku sportowego.      

odliczamy-godziny-do-startu-6-pko-polmaratonu-solidarnosci-05

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>