Trwają zapisy i konkurs walentynkowy na festiwale biegowe Biegaj’MY z DEM’A!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Przed nami kolejny sezon cyklu biegów @Biegaj’MY z DEM’a w ramach którego organizowane są Festiwale Biegowe składające się z biegów na dystansach 5 i 10 km oraz biegów dla dzieci. Trasy posiadają atest oraz Patronat Honorowy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Warszawskiego Muzeum Sportu i Turystyki.

Imprezy cechuje niepowtarzalny sportowo-rodzinny klimat. To wydarzenia z kategorii tych, na których warto pojawić się liczniejszym składem i spędzić miło czas. Po biegu czekają na Was liczne atrakcje, konkursy, nagrody, degustacje produktów, a także pyszne posiłki regeneracyjne. Dla uczestników z dziećmi przygotowane będą strefy zabaw z dmuchańcami oraz kolorowankami, a na starszych uczestników czekać będą wygodne strefy relaksu.

Jeżeli biegacie na dystansach 10 km lub większych, a dotychczas ciężko było Wam namówić bliskich na wspólny bieg, to tym razem macie wspaniałą okazję do tego, by Wasze zachęty były skuteczne. Na wszystkich Festiwalach Biegowych Biegaj’MY z DEM’a czekać będą również biegi na dystansach 5 km. Idealna gratka dla początkujących lub lubiących krótkie dystanse i prędkość zawodników.

trwaja-zapisy-i-konkurs-walentynkowy-na-festiwale-biegowe-biegajmy-z-dema-02
 
Otwierając kalendarz biegowy 2018 zapiszcie poniższy harmonogram wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a i już dziś zarejestrujcie się na wybrane imprezy, gdyż tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata za pakiet startowy na 5 lub 10 km. Przed Wami:

  • 15 kwietnia – Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim,
  • 20 maja – Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym,
  • 24 czerwca – Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą,
  • 9 września – Królewski Festiwal Biegowy Warszawa Wilanów,
  • 22 września lub 6 października – Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego.

Rejestracji możecie dokonać na stronie TUTAJ.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Na stronie dostępne są również regulaminy oraz trasy poszczególnych biegów. Już niedługo podamy Wam zawartość pakietów startowych. Jak co roku czeka nas najprawdopodobniej bardzo pozytywne zaskoczenie i mega pakiet!

Trwa Konkurs Walentynkowy

Przypominamy, że na facebookowym profilu @Biegaj’MY z DEM’a trwa aktualnie konkurs walentynkowy.

Tylko do 14 lutego do 11:00 możecie zgłaszać w komentarzach zdjęcia nawiązujące do hasła “TWOJE SPORTOWE LOVE STORY”, a później Wasze fotki będą zbierać polubienia w albumach danych wydarzeń (do 16 września do 13:00). Do wygrania są po dwa pakiety startowe na Festiwale Biegowe w Lidzbarku Warmińskim, Kazimierzu Dolnym oraz w Konstancinie. Dla Ciebie i dla Twojej połówki!

Zapraszamy na relację wideo ze wszystkich dotychczasowych wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a: