Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij

Trwają zapisy i konkurs walentynkowy na festiwale biegowe Biegaj’MY z DEM’A!

Trwają zapisy i konkurs walentynkowy na festiwale biegowe Biegaj’MY z DEM’A!

Przed nami kolejny sezon cyklu biegów @Biegaj’MY z DEM’a w ramach którego organizowane są Festiwale Biegowe składające się z biegów na dystansach 5 i 10 km oraz biegów dla dzieci. Trasy posiadają atest oraz Patronat Honorowy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Warszawskiego Muzeum Sportu i Turystyki.

Imprezy cechuje niepowtarzalny sportowo-rodzinny klimat. To wydarzenia z kategorii tych, na których warto pojawić się liczniejszym składem i spędzić miło czas. Po biegu czekają na Was liczne atrakcje, konkursy, nagrody, degustacje produktów, a także pyszne posiłki regeneracyjne. Dla uczestników z dziećmi przygotowane będą strefy zabaw z dmuchańcami oraz kolorowankami, a na starszych uczestników czekać będą wygodne strefy relaksu.

Jeżeli biegacie na dystansach 10 km lub większych, a dotychczas ciężko było Wam namówić bliskich na wspólny bieg, to tym razem macie wspaniałą okazję do tego, by Wasze zachęty były skuteczne. Na wszystkich Festiwalach Biegowych Biegaj’MY z DEM’a czekać będą również biegi na dystansach 5 km. Idealna gratka dla początkujących lub lubiących krótkie dystanse i prędkość zawodników.

trwaja-zapisy-i-konkurs-walentynkowy-na-festiwale-biegowe-biegajmy-z-dema-02
 
Otwierając kalendarz biegowy 2018 zapiszcie poniższy harmonogram wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a i już dziś zarejestrujcie się na wybrane imprezy, gdyż tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata za pakiet startowy na 5 lub 10 km. Przed Wami:

  • 15 kwietnia - Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim,
  • 20 maja - Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym,
  • 24 czerwca - Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą,
  • 9 września - Królewski Festiwal Biegowy Warszawa Wilanów,
  • 22 września lub 6 października - Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego.

Rejestracji możecie dokonać na stronie TUTAJ.

Na stronie dostępne są również regulaminy oraz trasy poszczególnych biegów. Już niedługo podamy Wam zawartość pakietów startowych. Jak co roku czeka nas najprawdopodobniej bardzo pozytywne zaskoczenie i mega pakiet!

Trwa Konkurs Walentynkowy

Przypominamy, że na facebookowym profilu @Biegaj’MY z DEM’a trwa aktualnie konkurs walentynkowy.

Tylko do 14 lutego do 11:00 możecie zgłaszać w komentarzach zdjęcia nawiązujące do hasła “TWOJE SPORTOWE LOVE STORY”, a później Wasze fotki będą zbierać polubienia w albumach danych wydarzeń (do 16 września do 13:00). Do wygrania są po dwa pakiety startowe na Festiwale Biegowe w Lidzbarku Warmińskim, Kazimierzu Dolnym oraz w Konstancinie. Dla Ciebie i dla Twojej połówki!

Zapraszamy na relację wideo ze wszystkich dotychczasowych wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a:

Zamknij

Tagi