Udoskonalone produkty w nowej kolekcji Nessi

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Lada dzień pojawi się nowa kolekcja Nessi. Można w niej będzie znaleźć doskonale już znane biegaczom elementy odzieży w udoskonalonej wersji. Wszystko po to, by poprawić poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas treningów.

Spodenki widoczne na drodze

Bardzo istotna zmiana pojawiła się w spodniach do biegania z lycry. Wprowadzono w nich specjalną konstrukcję odblasków, która zapewnia widoczność podczas trenowania wczesnym rankiem i wieczorem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy na dworze długo utrzymuje się szaruga. Co prawda, już pierwotna wersja spodni miała elementy odblaskowe, ale te nowe dostosowane są do ustawy, która narzuca na pieszych obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku poza terenem zabudowanym.

Ogromną zaletą udoskonalonego modelu są również płaskie szwy. Są one elastyczne, pracują razem z materiałem, dzięki czemu można mieć pewnością, że nie będą się rozrywały.

Podspodenki o lepszej ergonomii

Kolejna zmiana dotyczy bezszwowych podspodenek. W udoskonalonej wersji zastosowano konstrukcję, która zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała. A to, jak wiadomo, przekłada się na wygodę, ergonomię i skuteczność odprowadzania potu na zewnątrz.

Start tuż-tuż

Najnowsza kolekcja biegowa powinna pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Jej start planowano początkowo na 23 września, ale po testach i sugestiach ze strony testerów postanowiono wprowadzić udoskonalenia. By zobaczyć końcowy efekt, trzeba będzie zatem uzbroić się w odrobinę cierpliwości.