fbpx
wrzesniowe bieganie w plocku konkurs 002

Wrześniowe bieganie w Płocku – 8. Półmaraton Dwóch Mostów

W niedzielę 15 września 2019 roku odbędzie się ósma odsłona płockiego półmaratonu. Tym razem miłośnicy biegania zmierzą się z szybką, asfaltową trasą wiodącą częściowo po obwodnicy Płocka. To idealna okazja do ustanawiania rekordów życiowych oraz naprawdę szybkiego biegu, tym bardziej że finisz to ponad kilometr „z górki”.

W niedzielę 15 września 2019 roku odbędzie się ósma odsłona płockiego półmaratonu. Tym razem miłośnicy biegania zmierzą się z szybką, asfaltową trasą wiodącą częściowo po obwodnicy Płocka. To idealna okazja do ustanawiania rekordów życiowych oraz naprawdę szybkiego biegu, tym bardziej że finisz to ponad kilometr „z górki”.

8. Półmaraton Dwóch Mostów to także bieg towarzyszący na dystansie około 5,25 km, czyli 1/4 półmaratonu. Ten bieg skierowany jest zarówno do osób lubiących się ścigać, jak i zwolenników rekreacyjnego biegania. Krótki, asfaltowy odcinek spełni oczekiwania każdego biegacza. Całość dopełni tradycyjnie różnorodny i ciekawy pakiet startowy (bieg główny: m.in. koszulka z nadrukiem full color, czapeczka biegowa z nadrukiem, worek sportowy z nadrukiem, napój izotoniczny; bieg towarzyszący: m.in. koszulka z nadrukiem full color, worek sportowy z nadrukiem, napój izotoniczny) oraz niesamowita atmosfera prawdziwego święta biegania. 

wrzesniowe-bieganie-w-plocku-konkurs-03

Metryczka biegu

Start/meta biegu głównego

  • ulica 7 Czerwca 1991 r.

Miasteczko biegacza, dekoracje i Biuro Zawodów

  • hala ORLEN ARENA oraz teren przyległy, Plac Celebry Papieskiej 1, 09-400 Płock.

W miasteczku biegacza usytuowanym na terenie wokół ORLEN ARENY znajdziecie atrakcje dla całych rodzin, dzięki czemu będziecie mogli miło i przyjemnie spędzić czas podczas całego wydarzenia. Dla zwycięzców, obu biegów, przewidziano nagrody finansowe oraz nagrody rzeczowe. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest w regulaminie zawodów

Zapraszamy do uczestnictwa w biegach oraz do aktywnego kibicowania śmiałkom, którzy podejmą wyzwanie pokonania dystansu 21,0975 km. Zapisy dostępne są >>>TUTAJ.

Po raz kolejny można również startować w klasyfikacji drużynowej. Nie ma górnego limitu ilości członków drużyny. Każdy zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę. W klasyfikacji tej o zwycięstwie drużyny zadecyduje suma czasów netto osiągniętych przez pierwszych sześciu członków drużyny, w tym co najmniej trzech kobiet. W przypadku uzyskania takiego samego czasu, zadecyduje zajęte miejsce przez najlepszego zawodnika z drużyny w klasyfikacji generalnej. Za zgłoszenie drużyny do rywalizacji należy rozumieć zgłoszenie drużyny przez Kapitana Drużyny w Biurze Zawodów, podając nazwiska, imiona i numery startowe członków drużyny oraz jednolitą dla wszystkich jej nazwę. Do klasyfikacji drużynowej mogą być zgłoszone tylko osoby, które przed terminem składania zgłoszeń do tej klasyfikacji mają przydzielone numery startowe. Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe za miejsca od 1 do 7.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
asics przedstawia gel kayanotm 26 oraz odkrywa statystyki foot id badan stop biegaczy 04

ASICS przedstawia GEL-KAYANO™ 26 oraz odkrywa statystyki FOOT ID - badań stóp biegaczy

Następne
1mila w warszawie wielkie swieto biegania po biezni za nami 01

1MILA w Warszawie. Wielkie święto biegania po bieżni za nami!

Powiązane artykuły

piaty raz sladami bronka malinowskiego 01
Czytaj dalej

Piąty raz Śladami Bronka Malinowskiego

Rozpoczęły się zapisy na V Półmaraton Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Impreza odbędzie się 1 maja 2017 r. W jubileuszowej, piątej edycji biegu udział weźmie 750 zawodników.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM