Wyjątkowa 10. edycja Półmaratonu Dwóch Mostów

Damska koszulka 10. Półmaratonu Dwóch Mostów
Damska koszulka 10. Półmaratonu Dwóch Mostów
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Oprócz malowniczej trasy, niezapomnianych widoków oraz strefy start/mety na płockiej Starówce, uczestnicy otrzymają unikatowe pakiety startowe.

W biegu głównym będzie to funkcjonalny worko plecak, który zawodnicy będą mogli używać także na co dzień. Idealny na wyprawy nie tylko biegowe.

W pakiecie znajdzie się także koszulka techniczna w wersji ultra lekkiej, doskonała zarówno na starty w zawodach jak i na treningi.

To jednak nie wszystko. Z myślą o zbliżającym się sezonie jesienno-zimowym organizatorzy przygotowali dla uczestników czapeczki, które chronią przed zimnem i wiatrem oraz odprowadzają pot.

Całości dopełnią bardzo dobrej jakości skarpetki biegowe utrzymane w podobnej gamie kolorystycznej, co pozostałe gadżety.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

W biegu towarzyszącym zawodnicy otrzymają worko plecak oraz koszulkę.

Wszystkie gadżety zostały oznakowane grafikami tegorocznego Półmaratonu. Użyta kolorystyka i kompozycja projektu przyciągają wzrok i będą widoczne a nie tylko w dniu zawodów, ale też na innych imprezach  i ścieżkach biegowych w całej Polsce.

Warto pamiętać, że tylko do 7 września istnieje możliwość zapisu i co jest z tym związane, otrzymania naszego unikatowego pakietu.

Do zobaczenia na starcie i mecie 10. Półmaratonu Dwóch Mostów!

Organizatorzy, sponsorzy i patroni biegu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę