fbpx
Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku odbędzie się już po raz dziesiąty.

Pobiegnij w 10. Półmaratonie Dwóch Mostów [KONKURS]

Już 12 września 2021 roku odbędzie się dziesiąta jubileuszowa edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”. Limit startujących został wyznaczony na 600 osób, a Ty możesz być jedną z nich! Co musisz zrobić?

Do zdobycia są 3 pakiety startowe. Do wyboru start na dystansie półmaratonu bądź bieg na dystansie 11,5 km czyli w “½ Dwóch Mostów“.

By zgarnąć jeden z trzech pakietów, wystarczy poprzez system komentarzy pod tym tekstem przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś/-nnaś wystartować w Płocku!

REGULAMIN

 • wasze zgłoszenia zbieramy do czwartku 2 września 2021 – do godziny 22:00 – w komentarzach pod tym wpisem,
 • możesz zamieścić tylko jedno uzasadnienie, możesz opcjonalnie dodać zdjęcie,
 • o zwycięzcach poinformujemy w tym wpisie – najpóźniej do 6 września br.,
 • autorzy 3 najciekawszych zgłoszeń otrzymają pakiet startowy na wybrany bieg (10. Półmaraton Dwóch Mostów bądź 1/2 Dwóch Mostów),
 • sponsorem nagród konkursowych są Organizatorzy wydarzenia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o. o. , Gmina Miasto Płock oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
Zgłoszenie w konkursie dodaj poprzez system komentarzy pod tym tekstem.
Zgłoszenie w konkursie dodaj poprzez system komentarzy pod tym tekstem.
Profil trasy 10. Półmaratonu Dwóch Mostów
Trasa i profil 10. Półmaratonu Dwóch Mostów.

Rozstrzygnięcie konkursu

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie! Z przyjemnością informujemy, że dzięki uprzejmości Organizatorów: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o. o., Gminie Miasta Płock oraz Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, pula pakietów konkursowych została zwiększona i możemy nagrodzić wszystkich uczestników naszej zabawy!

W Płocku zatem pobiegną:

 1. Gosia Lipińska
 2. Pi
 3. Radosław Zabiński
 4. Paweł Guzowski
 5. Piotr Guzowski
 6. Justyna Sztypka

GRATULUJEMY WYGRANEJ!!!

Zwycięzców prosimy o rejestrację na wybrany dystans: http://www.mosirplock.pl/pl/10-pdm i potwierdzenie rejestracji mailem na adres p.niemczuk@treningbiegacza.pl. Wiadomość tytułem: 10. Półmaraton Dwóch Mostów [KONKURS].

Total
0
Shares

(7) Napisz komentarz

 1. Będąc młodą… biegaczką 😉 mieszkanką Włocławka biegałam już i w górach i nad morzem i na zachodzie i na wschodzie, ale w tak bliskim Płocku jeszcze nie. Pora to zmienić, prawda?

 2. https://uploads.disquscdn.com/images/cbda4188f033d3aeff43e389f371796fd07ea39d935cede6733fbe9a23b40f6a.jpg
  Chciałbym pobiec w Płocku, ponieważ po ostatnich wydarzeniach związanych z pandemią, czuję głód zwycięstwa i potrzebę rywalizacji z innymi biegaczami, by chociaż przez chwilę poczuć się tak jak jeszcze 2 lata temu, gdy takie zawody były na porządku dziennym. Przez ostatnie 1,5 miesiąca trenowałem bardzo intensywnie, bowiem przygotowywałem się do Iławskiego półmaratonu, który odbędzie się 5 września. Półmaraton dwóch mostów przypada tydzień później i jeśli uda mi się zdobyć pakiet, to mam całkiem realne szanse na pobicie rekordu życiowego 😀 . Chciałbym też się przekonać na własnej skórze, czy to prawda co mówią, że w Płocku jest najlepszy doping kibiców. Poza tym nigdy nie byłem w waszym pięknym mieście i jeśli będzie taka możliwość, a myślę, że podczas półmaratonu uda się przemierzyć znaczną część miasta, to chętnie pozwiedzam najciekawsze miejsca 😀

 3. Bardzo chciałbym pobiec w Płocku gdyż wracam do biegania po kontuzji barku. W ten weekend biegnę półmaraton w rodzinnej Iławie. Za dwa tygodnie w Bydgoszczy, za trzy w Warszawie. 😊 Także miło by było zawalić sobie biegowo wrześniowy grafik biegowy. Występ w Płocku jest dla Mnie niezwykle ważny gdyż chce wesprzeć biorącego w nim udział kolegę z drużyny. Nie chcę żeby samotnie “męczył się” na trasie. Moja obecność w Płocku ma też być dla Niego niespodzianka o której dowie się na dzień przed biegiem. Dlatego proszę Was o ten pakiet by zapchać 😉 całkowicie mój grafik biegowy i sprawić radoche koledze z drużyny. Płock będzie także nowym punktem na mojej turystyczno biegowej mapie Polski. Myślę, że są to mocne argumenty w perspektywie mojego powrotu na ścieżki biegowe po operacji. 😊

 4. https://uploads.disquscdn.com/images/801f192e476848862d20d0e2cd0d4dd83d89608c600d39178dd7cc5f2266ab26.jpg Powiem szczerze, w wygraną nie wierzę.
  Poza tym, do Płocka droga daleka,
  Trzeba rano wstać i jeszcze dojechać.
  W niedzielę nie pośpisz, w sobotę ni zabalować.
  Czy nie lepiej w w poduszkę głowę schować,
  zamiast ze słońcem z łóżka się zwlekać?

  Co prawda na mecie medal jakiś pewnie czeka,
  Trudne jest życie biegającego człowieka.

 5. Nie pytaj się klocku ! dlaczego chcę pobiec w Płocku, bo kocham mazowieckie i ZOO, Stary Rynek , Most Legionów Piłsudskiego to jest to 🙂

 6. Płock fajnym miastem jest, bo piękne ZOO tam jest. Półmaraton też jest tam i o udział w nim gram. Trasa wiedzie przez dwa mosty no i podbieg jest dość ostry. Te trudności fajna sprawa więc dlatego biec bym chciała 😀.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Marka NORSAN wierzy w żywność możliwie najbardziej naturalnego pochodzenia

Marka NORSAN od zawsze stała na stanowisku, że nasze jedzenie powinno być jak najbardziej naturalne

Następne
Cracovia Półmaraton Królewski

7. Cracovia Półmaraton Królewski: jeszcze do 31 sierpnia obowiązuje początkowa opłata startowa

Powiązane artykuły

wez udzial w konkursie i zostan naszym testerem
Czytaj dalej

Weź udział w konkursie i zostań naszym testerem

Kolejny konkurs ląduje na pokładzie naszego portalu. Znów mamy dla Was bardzo ciekawe nagrody, choć wygrana w tym przypadku będzie jedynie przedsmakiem, który ma wyostrzyć Wasze apetyty na danie główne – współpracę przy recenzji kolejnych biegowych produktów dla Treningu Biegacza. Zadanie, przed którym staną wszyscy chętni, będzie jednak wymagało nie lada wyobraźni!
biegasz subskrybujesz czytasz 20 ksiazek o bieganiu do wziecia 01
Czytaj dalej

Biegasz – subskrybujesz – czytasz. 20 książek o bieganiu do wzięcia!

Zasady zabawy są proste – Twoją pasją jest bieganie, a naszą oprócz tego, dzielenie się wszystkim co z bieganiem związane. Wystarczy, że jesteś naszym czytelnikiem i subskrybujesz Newsletter TreningBiegacza.pl, a przy tym odwiedzasz nasz portal, pozostawiasz „ślad” w postaci komentarzy pod treścią artykułów.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM