fbpx

Już 12 września 2021 roku odbędzie się dziesiąta jubileuszowa edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”. Limit startujących został wyznaczony na 600 osób, a Ty możesz być jedną z nich! Co musisz zrobić?

Do zdobycia są 3 pakiety startowe. Do wyboru start na dystansie półmaratonu bądź bieg na dystansie 11,5 km czyli w „½ Dwóch Mostów„.

By zgarnąć jeden z trzech pakietów, wystarczy poprzez system komentarzy pod tym tekstem przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś/-nnaś wystartować w Płocku!

REGULAMIN

 • wasze zgłoszenia zbieramy do czwartku 2 września 2021 – do godziny 22:00 – w komentarzach pod tym wpisem,
 • możesz zamieścić tylko jedno uzasadnienie, możesz opcjonalnie dodać zdjęcie,
 • o zwycięzcach poinformujemy w tym wpisie – najpóźniej do 6 września br.,
 • autorzy 3 najciekawszych zgłoszeń otrzymają pakiet startowy na wybrany bieg (10. Półmaraton Dwóch Mostów bądź 1/2 Dwóch Mostów),
 • sponsorem nagród konkursowych są Organizatorzy wydarzenia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o. o. , Gmina Miasto Płock oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
Zgłoszenie w konkursie dodaj poprzez system komentarzy pod tym tekstem.
Zgłoszenie w konkursie dodaj poprzez system komentarzy pod tym tekstem.
Profil trasy 10. Półmaratonu Dwóch Mostów
Trasa i profil 10. Półmaratonu Dwóch Mostów.

Rozstrzygnięcie konkursu

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie! Z przyjemnością informujemy, że dzięki uprzejmości Organizatorów: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o. o., Gminie Miasta Płock oraz Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, pula pakietów konkursowych została zwiększona i możemy nagrodzić wszystkich uczestników naszej zabawy!

W Płocku zatem pobiegną:

 1. Gosia Lipińska
 2. Pi
 3. Radosław Zabiński
 4. Paweł Guzowski
 5. Piotr Guzowski
 6. Justyna Sztypka

GRATULUJEMY WYGRANEJ!!!

Zwycięzców prosimy o rejestrację na wybrany dystans: http://www.mosirplock.pl/pl/10-pdm i potwierdzenie rejestracji mailem na adres p.niemczuk@treningbiegacza.pl. Wiadomość tytułem: 10. Półmaraton Dwóch Mostów [KONKURS].

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>