fbpx

7 listopada podczas Niepodległej Piątki na PGE Narodowym Izabela Paszkiewicz podejmie próbę bicia rekordu Polski na 5km. Po fenomenalnych występach na Półmaratonie w Poznaniu i Maratonie Berlińskim gdzie Izabela zameldowała się na mecie z nowymi rekordami życiowymi, półmaratońskim – 1:10:13 i maratońskim – 2:27:41, przyszedł czas na bieganie na krótszych dystansach. 

Izabela Paszkiewicz: „Widać że jestem w bardzo dobrej dyspozycji i z trenerem postanowiliśmy spróbować zaatakować Rekord Polski na dystansie 5km, podczas Mistrzostw Polski, które odbędą się w Warszawie 7 listopada. Rozmawiałam z organizatorami i zapowiada się bardzo szybki bieg. Dyktowane będzie tempo na Rekord Polski na wynik poniżej 15:34. Mam nadzieję że pogoda dopisze.”  

Jakubowski Marek, trener Izabeli Paszkiewicz: „Izabela jest w stanie pobiec na Rekord Polski na 5km. Trasa na PGE Narodowym jest bardzo szybka. Jeżeli pogoda dopisze to wszystko jest możliwe.”  

Przypomnijmy, 7 listopada na PGE Narodowym, rozegrana zostanie Niepodległa Piątka na PGE Narodowym, impreza w randze Otwartych Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn na 5km. 

Zawody zostaną rozegrane w 7 turach po 200 uczestników. Na stadionie przygotowana będzie również strefa dla kibiców, oraz transmisja live w Internecie, podczas której będzie można śledzić zmagania wszystkich biegaczy.

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Zapisy trwają na stronie niepodlegla5.pl 

KONKURS!

Chcesz pobiec w Niepodległej Piątce na PGE Narodowym? Zdobądź jeden z pięciu pakietów startowych! 

Do zdobycia jest 5 pakietów startowych na bieg Niepodległa Piątka. By zgarnąć jeden z nich, wystarczy poprzez system komentarzy pod tym tekstem napiszesz jak przekonałbyś/-ałabyś innych biegaczy do startu w Niepodległej Piątce na PGE Narodowym?

REGULAMIN

  • wasze zgłoszenia zbieramy do 25 29 października 2021 – do godziny 22:00 – w komentarzach pod tym wpisem,
  • możesz zamieścić tylko jedną zachętę, możesz opcjonalnie dodać zdjęcie,
  • o zwycięzcach poinformujemy w tym wpisie – najpóźniej do 27 października 1 listopada br.,
  • autorzy 5 najciekawszych zgłoszeń otrzymają pakiet startowy na bieg Niepodległa Piątka na PGE Narodowym,
  • sponsorem nagród konkursowych jest Organizator biegu Fundacja Action-Life.
Zgłoszenie w konkursie dodaj poprzez system komentarzy pod tym tekstem.
Zgłoszenie w konkursie dodaj poprzez system komentarzy pod tym tekstem.

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom:

  1. Magdalena Zawadzka
  2. Adam Żychowski
  3. Przemysław Zdeb
  4. Paweł Guzowski
  5. Piotr Guzowski

Nagrodzonych prosimy o wiadomość do Przemka: p.niemczuk@treningbiegacza.pl. W tytule wiadomości koniecznie wpiszcie: „KONKURS – Niepodległa Piątka na PGE Narodowym”.

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>