fbpx
Biegacze powinni dbać o odpowiedni poziom nawodnienia.

Światowy Dzień Wody – świętuj z nami i Dafi! [KONKURS]

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody i kto jak nie my, biegacze, powinniśmy je celebrować?! A zatem zapraszamy Was do małej zabawy, w której do wygrania będą butelki filtrujące solid od Dafi.

CZAS NA 2

Co musisz zrobić by powalczyć o jedną z butelek? To proste:

Napisz nam jak kojarzy Ci się bieganie z wodą?

REGULAMIN

 • wasze odpowiedzi zbieramy do końca 21 marca 2023 – w komentarzach pod tym wpisem,
 • odpowiedź może być tekstowa, ale może zawierać dodatkowo zdjęcia,
 • o zwycięzcy poinformujemy w tym wpisie, najpóźniej do 28 marca,
 • zwycięzcę wybierze redakcja TreningBiegacza.pl we współpracy z przedstawicielem Dafi,
 • autorzy 3 najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni butelką solid Dafi o pojemności 0.7l w jednym z nowych kolorów: cappuccino bądź lavender,
 • każda osoba może dokonać jednego zgłoszenia,
 • zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt z redakcją w celu przekazania adresu do wysyłki nagród.

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom: 

 1. Hanna Cudak-Jamroziak
 2. Natalia Give
 3. Ola Kowalska 

Nagrodzonych prosimy o przesłanie adresu do wysyłki wraz z numerem telefonu do Przemka: p.niemczuk@treningbiegacza.pl. W tytule wiadomości koniecznie wpiszcie: „KONKURS – DAFI”.

Razem
0
Shares

(12) Napisz komentarz

 1. Bieganie z wodą kojarzy mi się rzeka, nurtem, strumieniem, biegnę w pocie czoła woda skrapla się wypływa ze mnie. Piję uzupełniam zapasy. Woda daje moc woda to życie!

  1. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranej! Sprawdź proszę treść wpisu (powyżej) i skontaktuj się z nami wg instrukcji.

  2. Cześć! Hania, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, sprawdź wyniki konkursu i prześlij swoje dane do Przemka 🙂

 2. Woda dla biegacza jest jak ambrozja dla bogów greckich. Pijesz to biegniesz, masz wynik na mecie. Pijmy ją łyczkami, cieszmy się jej smakiem i celebrujmy nią nasze życiowe zwycięstwa. ????????????

 3. Tak jak człowiek nie może żyć bez wody, tak samo biegacz nie może żyć bez biegania 🙂 Woda daje ŻYCIE, gasi PRAGNIENIE, jej szum koi nasze MYŚLI, wycisza.. patrząc na płynącą wodę w której odbija się natura i promienie słońca czujemy że jesteśmy TU i TERAZ, właśnie w tym miejscu, w którym powinniśmy być. Bieganie podkręca nasze ŻYCIE, dzięki niemu nie stoimy w miejscu. Bieganie to PRAGNIENIE by być lepszym każdego dnia, by pokonywać nasze słabości. Bieganie daje pozytywne MYŚLI, wycisza.. daje satysfakcję. Patrząc na biegacza, który pokonuje kolejne kilometry, widzimy w nim Zwycięzcę, bo nie ważne z jakim czasem dobiegnie do mety i tak wygra. Jest Wojownikiem, ma swoją pasję, znalazł swoje miejsce na ziemi, swoje TU i TERAZ. Woda i Bieganie mają wiele wspólnego, a łączy je cud naszego życia 🙂

  1. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranej! Sprawdź proszę treść wpisu (powyżej) i skontaktuj się z nami wg instrukcji.

  2. Cześć! Natalia, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, sprawdź wyniki konkursu i prześlij swoje dane do Przemka 🙂

 4. Początkiem rzeki jest źródło. Początkiem biegu-start. A potem i rzeka i biegacz są w ruchu- woda ( rzeka) płynie, a biegacz biegnie. Na końcu biegacz dobiega do mety, a rzeka do ujścia.

 5. Od niedawna rozpoczęłam swoją przygodę z bieganiem i muszę przyznać, że na maksa mnie to wciągnęło. Uwielbiam to zmęczenie, które jest pełne endorfin. Bywają oczywiście chwilę zwątpienia i słabości, ale łyk zimnej wody daje mi impuls do dalszego działania. To taki głos, który podpowiada “dasz radę”. Bieganie i woda to połączenie, które tworzy jedną całość. Nie wyobrażam sobie nie mieć butelki wody podczas biegu.

  1. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranej! Sprawdź proszę treść wpisu (powyżej) i skontaktuj się z nami wg instrukcji.

  2. Cześć! Ola, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, sprawdź wyniki konkursu i prześlij swoje dane do Przemka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Oficjalny medal 15. Poznań Półmaratonu.

#WartoByćZielonym – zielony medal 15. Poznań Półmaratonu!

Następne
I Białołęcki Bieg Leśny 2023

I Białołęcki Bieg Leśny 2023

Powiązane artykuły

konkurs moc energii ze scandic food biegaczu zrob to sam 01
Czytaj dalej

Biegaczu, zrób to sam! Moc energii ze Scandic Food – KONKURS

Nie ma lepszego sposobu na biegową energię, jak samodzielne przygotowanie przekąsek zarówno przed, jak i po treningu. O tym jak możemy to zrobić wykorzystując w prosty sposób ziarna, pestki i suszone owoce Scandic Food, opisaliśmy w teście domowych batonów granola oraz chleba z ziaren.
ubierzemy cie w biegowe ciuchy zlap bony od go sport 01
Czytaj dalej

Ubierzemy Cię w biegowe ciuchy – złap bony od GO Sport. KONKURS!

Wystarczy, że lubisz biegać lub chcesz zacząć swoją przygodę z bieganiem. A jeśli już, to zrób to o razu dobrze! Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na poniższe pytanie, a już nasza w tym głowa żeyś miał w czym biegać i czerpać z biegowej pasji ile się da.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model