fbpx
panel grafikap 01

Spotkaj się z nami przed 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem! Weź udział w panelu i zgarnij nagrody

W najbliższy weekend, w sobotę 18 czerwca odbędzie się 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Biegacze staną na starcie o godzinie 22.00, ten nocny bieg zyskał sobie serca blisko 10 000 biegaczy nie tylko z Polski – tyle bowiem pasjonatów biegania zadeklarowało swój start we wrocławskiej imprezie. To rekordowa liczba. Na pniu wyprzedano dodatkowe 1000 pakietów startowych. Zapraszamy Was na Panel Dyskusyjny przygotowany przez TreningBiegacza.pl, który poprowadzimy dla Was przed biegiem – będziecie mieli okazję do włączenia się w ciekawą dyskusję m.in. z fizjoterapeutą i trenerem biegaczy, czy doświadczonymi zawodnikami.

W najbliższy weekend w sobotę 18 czerwca odbędzie się 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Biegacze staną na starcie o godzinie 22.00. Ten nocny bieg zjednał serca blisko 10 000 biegaczy – tyle bowiem pasjonatów biegania zadeklarowało swój start we wrocławskiej imprezie. To rekordowa liczba. Na pniu wyprzedano dodatkowe 1000 pakietów startowych. Wraz z organizatorem półmaratonu zapraszamy Was na Panel Dyskusyjny przygotowany przez TreningBiegacza.pl, który poprowadzimy dla Was przed biegiem – będziecie mieli okazję do włączenia się w ciekawą dyskusję, m.in. z fizjoterapeutą, trenerem biegaczy, a zarazem doświadczonymi zawodnikami.

Nie tylko dla uczestników imprezy, ale i dla wszystkich pasjonatów biegania, organizator przygotował sporo atrakcji. 4 PKO Nocny Wrocław Półmaraton to nie tylko świetnie zorganizowana biegowa impreza, ale i szereg imprez towarzyszących, w tym m.in. Targi Sport Expo, które potrwają od godz. 8.00 do północy i odbędą się na terenie hali wielofunkcyjnej wrocławskiego AWF, turniej piłki nożnej, piknik olimpijski. Esencją przedbiegowego wieczoru będzie ciekawa pozycja dla biegaczy – Panel Dyskusyjny portalu TreningBiegacza.pl. Będzie okazja nie tylko do wysłuchania prelegentów, ale do rozmowy i czynnej dyskusji.

CO ISTOTNE? Nic nie płacisz, a zyskujesz kawał fachowej wiedzy przydatnej biegaczom. Nieistotne czy biegasz od dawna, czy dopiero zaczynasz zaprzyjaźniać się z pasją. Masz szansę zyskać wiedzę, która przyda Ci się nie tylko w bieganiu.

Kto, gdzie, kiedy? Dla wszystkich.

W gronie prelegentów znaleźli się:

  • Fizjoterapeuta Roman Staroń – wystąpi z bardzo ciekawą, autorską prelekcją o wpływie układu nerwowego na trening i regenerację osób trenujących bieganie.
  • Katarzyna Wysocka – coach, która przedstawi Wam cochingowe narzędzia do realizacji celów – podpowie jak łączyć aktywność sportową, prywatną i zawodową. Motywująca, a zarazem bardzo aktywna postać z mocą nie tylko biegowej inspiracji.
  • Marian Bigocki – trener biegaczy w Niemczech oraz Antoni Stankiewicz – były lekkoatleta, a zarazem czynny maratończyk, podejmą dyskusję w temacie porównania rynku biegowego w Polsce i w Niemczech. Bardzo otwarty i ciekawy temat, w którym wielu biegaczy – zwłaszcza tych, którzy mieli okazję startować w zagranicznych imprezach, będzie miało okazję zabrać głos i przedstawić swoją opinię w każdym biegowym aspekcie

Całkowicie bezpłatny wstęp

Spotykamy się 18 czerwca – AWF na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, sala wykładowa nr 103, w budynku P-1. Panel potrwa od godziny 18-20. Wstęp – zarówno dla uczestników 4.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu jak i wszystkich chętnych – jest bezpłatny.

Przyjdź i zgarnij jedną z 10 nagród

Biorąc udział w spotkaniu możesz zdobyć nie tylko wiedzę – wśród uczestniczących w spotkaniu rozlosujemy 10 nagród niespodzianek. Z kim się widzimy?

panel-grafikap-02

Panel Dyskusyjny poprowadzi CEO portalu TreningBiegacza.pl – Przemysław Niemczuk. Maratończyk, zdobywca Korony Maratonów Polskich (w ciągu jednego roku!), pasjonat biegania i krzewiciel kultury fizycznej – nauczyciel, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Założyciel portalu i postać, która współtworzy dla Was TreningBiegacza.pl od chwili jego narodzin.

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów 4.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i portalu TreningBiegacza.pl. Do zobaczenia już w najbliższą w sobotę we Wrocławiu!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ii edycja biegu konstancinskiego im piotra nurowskiego juz 25 czerwca 01

II Bieg Konstanciński coraz bliżej

Następne
spartan up recenzja 01

Spartan Up! Bądź jak Spartanin - książka dla tych, którzy potrafią walczyć

Powiązane artykuły

bieg na piatke namawiamy bliskich do biegania 01
Czytaj dalej

Bieg Na Piątkę – namawiamy bliskich do biegania

23 września wystartuje 39. PZU Maraton Warszawski, a wraz z nim Bieg na Piątkę. To już piąta edycja zawodów towarzyszących Wielkiemu Biegowi! Wspólna linia mety z 39. PZU Maratonem Warszawskim pozwoli także początkującym biegaczom poczuć na własnej skórze prawdziwie maratońską atmosferę.