Spotkaj się z nami przed 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem! Weź udział w panelu i zgarnij nagrody

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W najbliższy weekend w sobotę 18 czerwca odbędzie się 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Biegacze staną na starcie o godzinie 22.00. Ten nocny bieg zjednał serca blisko 10 000 biegaczy – tyle bowiem pasjonatów biegania zadeklarowało swój start we wrocławskiej imprezie. To rekordowa liczba. Na pniu wyprzedano dodatkowe 1000 pakietów startowych. Wraz z organizatorem półmaratonu zapraszamy Was na Panel Dyskusyjny przygotowany przez TreningBiegacza.pl, który poprowadzimy dla Was przed biegiem – będziecie mieli okazję do włączenia się w ciekawą dyskusję, m.in. z fizjoterapeutą, trenerem biegaczy, a zarazem doświadczonymi zawodnikami.

Nie tylko dla uczestników imprezy, ale i dla wszystkich pasjonatów biegania, organizator przygotował sporo atrakcji. 4 PKO Nocny Wrocław Półmaraton to nie tylko świetnie zorganizowana biegowa impreza, ale i szereg imprez towarzyszących, w tym m.in. Targi Sport Expo, które potrwają od godz. 8.00 do północy i odbędą się na terenie hali wielofunkcyjnej wrocławskiego AWF, turniej piłki nożnej, piknik olimpijski. Esencją przedbiegowego wieczoru będzie ciekawa pozycja dla biegaczy – Panel Dyskusyjny portalu TreningBiegacza.pl. Będzie okazja nie tylko do wysłuchania prelegentów, ale do rozmowy i czynnej dyskusji.

CO ISTOTNE? Nic nie płacisz, a zyskujesz kawał fachowej wiedzy przydatnej biegaczom. Nieistotne czy biegasz od dawna, czy dopiero zaczynasz zaprzyjaźniać się z pasją. Masz szansę zyskać wiedzę, która przyda Ci się nie tylko w bieganiu.

Kto, gdzie, kiedy? Dla wszystkich.

W gronie prelegentów znaleźli się:

  • Fizjoterapeuta Roman Staroń – wystąpi z bardzo ciekawą, autorską prelekcją o wpływie układu nerwowego na trening i regenerację osób trenujących bieganie.
  • Katarzyna Wysocka – coach, która przedstawi Wam cochingowe narzędzia do realizacji celów – podpowie jak łączyć aktywność sportową, prywatną i zawodową. Motywująca, a zarazem bardzo aktywna postać z mocą nie tylko biegowej inspiracji.
  • Marian Bigocki – trener biegaczy w Niemczech oraz Antoni Stankiewicz – były lekkoatleta, a zarazem czynny maratończyk, podejmą dyskusję w temacie porównania rynku biegowego w Polsce i w Niemczech. Bardzo otwarty i ciekawy temat, w którym wielu biegaczy – zwłaszcza tych, którzy mieli okazję startować w zagranicznych imprezach, będzie miało okazję zabrać głos i przedstawić swoją opinię w każdym biegowym aspekcie

Całkowicie bezpłatny wstęp

Spotykamy się 18 czerwca – AWF na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, sala wykładowa nr 103, w budynku P-1. Panel potrwa od godziny 18-20. Wstęp – zarówno dla uczestników 4.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu jak i wszystkich chętnych – jest bezpłatny.

Przyjdź i zgarnij jedną z 10 nagród

Biorąc udział w spotkaniu możesz zdobyć nie tylko wiedzę – wśród uczestniczących w spotkaniu rozlosujemy 10 nagród niespodzianek. Z kim się widzimy?

panel-grafikap-02

Panel Dyskusyjny poprowadzi CEO portalu TreningBiegacza.pl – Przemysław Niemczuk. Maratończyk, zdobywca Korony Maratonów Polskich (w ciągu jednego roku!), pasjonat biegania i krzewiciel kultury fizycznej – nauczyciel, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Założyciel portalu i postać, która współtworzy dla Was TreningBiegacza.pl od chwili jego narodzin.

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów 4.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i portalu TreningBiegacza.pl. Do zobaczenia już w najbliższą w sobotę we Wrocławiu!