fbpx
ii edycja biegu konstancinskiego im piotra nurowskiego juz 25 czerwca 01

II Bieg Konstanciński coraz bliżej

Dnia 15 czerwca 2016 roku w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się konferencja prasowa przed 2. Biegiem Konstancin na dystansie 10 kilometrów. Już za niecały miesiąc, w sobotę 25 czerwca 2016 r. w Konstancinie-Jeziorna odbędzie się II edycja Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego, organizowanego przez DEM’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży.

Dnia 15 czerwca 2016 roku w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się konferencja prasowa przed 2. Biegiem Konstancin na dystansie 10 kilometrów. Już za niecały miesiąc, w sobotę 25 czerwca 2016 r. w Konstancinie-Jeziorna odbędzie się II edycja Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego, organizowanego przez DEM’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży.

Celem przewodnim wydarzenia jest upamiętnienie imienia Piotra Nurowskiego, wybitnego mieszkańca Konstancina, Prezesa PZLA, następnie Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, członka Zarządu oraz Rady Nadzorczej Telewizji Polsat S.A., tragicznie zmarłego w katastrofie Smoleńskiej.

ii-bieg-konstancinski-coraz-blizej-02

Pobiegniemy z gwiazdami sportu i telewizji

Szczytny cel imprezy swoim czynnym udziałem wspierają same znakomitości ze świata sportu i telewizji i teatru. Między innymi Mateusz Banasiuk, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Karol Strasburger, Marta Ścisłowicz, Maciej Mikołajczyk, Aleksandra Kostka oraz Urszula Dudziak. Część z nich pobiegnie, pozostali będą kibicować i wręczać nagrody i medale, co na pewno będzie dodatkową atrakcją dla uczestników.

ii-bieg-konstancinski-coraz-blizej-01

Konstancin w ostatni weekend czerwca otworzy się przed biegaczami

Przygotowana została trasa o dystansie 10 km, atestowana przez PZLA, wiodąca przez aleję główną parku oraz urokliwe uliczki Konstancina. Dobrana godzina startu biegu idealnie wpasowuje się w ciepłą końcówkę czerwca. Zawodnicy wystartują o 10:00 z okolic Amfiteatru i będą mieli dokładnie 1 ghodzinę i 30 minut na przebiegnięcie trasy.

ii-bieg-konstancinski-coraz-blizej-03

Atrakcji nie zabraknie!

Organizatorzy zapewniają całą moc atrakcji dla biegaczy, których zapraszają wraz z całymi rodzinami. Bogaty pakiet startowy wraz z markową koszulką techniczną marki New Balance, liczne atrakcyjne nagrody nie tylko dla zwycięzców. Zadbano również o profesjonalny pomiar czasu, który pozwoli na wyłonienie zwycięzców w kategorii open, open wśród mieszkańców Konstancina, w sześciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć oraz w specjalnej kategorii Olimpijskiej. Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary, nagrody rzeczowe oraz finansowe, fundowane przez Sponsorów i Partnerów wydarzenia. Wszyscy startujący, którzy ukończą bieg otrzymają medale.

Po biegu organizatorzy zapraszają na posiłek regeneracyjny w specjalnie przygotowanej STREFIE GRILLA KAMIS. Pysznych potraw z grilla będą mogli również skosztować kibice oraz goście miasteczka biegacza.

Zapraszamy serdecznie na 2. Bieg Konstancin!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
badz gotowy na wakacyjne przygody z tomtom bandit 02

Bądź gotowy na wakacyjne przygody z TomTom Bandit

Następne
panel grafikap 01

Spotkaj się z nami przed 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem! Weź udział w panelu i zgarnij nagrody

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model