Bądź gotowy na wakacyjne przygody z TomTom Bandit

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Nowe zestawy kamery TomTom Bandit – przygodowy oraz rowerowy, zostały zaprezentowane przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym. Nieważne, czy chcesz pokonać rwące rzeki w Tyrolu, uprawiać kolarstwo górskie w Alpach, czy też uczyć dzieci surfować na desce na wybrzeżu – TomTom Bandit ma wszystko czego potrzebujesz, żeby nagrać, edytować i dzielić się wrażeniami z tego lata w ciągu kilku minut, a nie godzin.

badz-gotowy-na-wakacyjne-przygody-z-tomtom-bandit-01

Kamera została zaprojektowana po to, aby uchwycić każdy moment i wykorzystać czas na nagrywanie wspomnień, a nie ich edycję – TomTom Bandit automatycznie zapisuje i wybiera kluczowe momenty spośród kilkugodzinnego materiału. Następnie, za pomocą bezpłatnej aplikacji, edytujemy nagranie bezpośrednio na telefonie, bez konieczności pobierania na dysk choćby fragmentu. Dzięki temu, w ciągu kilku minut możemy z satysfakcją podzielić się z innymi filmem z naszej przygody. 

Nowe zestawy kamery TomTom Bandit  są już dostępne na stronie www.tomtom.com w cenie 1399 zł oraz 1599 zł. Więcej informacji na stronie: https://www.tomtom.com/pl_pl/action-camera/action-camera/