Biegaj z aplikacją Nike + Run Club i łap nagrody z kolekcji Nike Shield – KONKURS!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Biegasz wieczorową porą? Jeśli do tej pory nie spróbowałeś – warto biec! Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym do zgarnięcia sporo nagród od NIKE z kolekcji Shield. Musisz jednak spełnić kilka podstawowych zasad: wyjdź na trening, ściągnij aplikację NRC i udowodnij nam, że naprawdę kochasz biegać, a pasja biegania naprawdę zakręciła Ci w głowie. Jak to zrobić?

Co nieco o tym, co łączy biegaczy – NIKE + Run Club (NRC)

Aplikacja  Nike + Run Club (NRC) stanie się Twoim biegowym partnerem. Dzięki niej możesz śledzić swoje biegowe postępy, korzystać z personalizowanych porad trenerów, biegać w towarzystwie takich pasjonatów jak Ty i porównywać wyniki, udostępniać biegi i wiele innych! A dodatkowo dostajesz 6 szans na zdobycie nagród z kolekcji NIKE Shield, o czym szerzej tu: CaptureTheFlag – jesienna biegowa zabawa z Nike+ Run Club Biegasz w Warszawie? Ściągasz aplikację, dodajesz do znajomych głównego trenera Nike+ Run Club – Kubę Wiśniewskiego (nick w appce: CoachKuba_NRC WAW) i czekasz na wskazówki dotyczące terenu polowania na flagę, które pojawią się na FEEDZIE Kuby w aplikacji. To tam dowiesz się, gdzie i kiedy w danym dniu biegamy. Przeglądaj FEED na appce i czekaj na podpowiedzi z instrukcjami, gdzie odbywa się polowanie na flagę. Najczęściej takim powiadomieniem będzie po prostu zdjęcie Lidera z flagą, wraz z informacją, po jakim terenie i o której godzinie należy biegać, aby tego Lidera z flagą odnaleźć.

KONKURS! Nie tylko Warszawa – biegacze z całej Polski mają szanse na nagrody z kolekcji Nike Shield

Co musisz zrobić? Ściągnij aplikację Nike + Run Club (NRC), wyjdź na trening i nie zapomnij załączyć appki. Wskocz na profil Kuby Wiśniewskiego i koniecznie dodaj go do znajomych – śledź walkę o flagę! Nie zapomnij pobiegać i podesłać nam zdjęcie ze swojego treningu na adres: sekretariat@treningbiegacza.pl lub załączyć zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym jaki ukaże się 22 listopada na fanpage Trening Biegacza – śledź nas i bądź na bieżąco! Co ważne – zdjęcie musi być zrzutem aplikacji NRC. Jeśli masz ochotę, wraz ze zdjęciem załącz krótką treść. Spośród wszystkich odpowiedzi wyłonimy aż 18 zwycięzców, którzy otrzymają cenne nagrody – obuwie z kolekcji Nike Shield! Biegaj z aplikacją Nike + Running Club i walcz!

Nagrodę będziesz mógł wybrać sam: Nike Air Zoom Pegasus 33 Shield lub Nike LunarGlide 8 Shield

biegaj-z-aplikacja-nike-run-club-i-lap-nagrody-z-kolekcji-nike-shield-konkurs

Konkurs trwa do 6.12.2016 do godziny 24.00. Listę zwycięzców opublikujemy w komentarzu pod treścią konkursu w dniu 12 grudnia. Czas start!