fbpx
ubierzemy cie w biegowe ciuchy zlap bony od go sport 01

Ubierzemy Cię w biegowe ciuchy – złap bony od GO Sport. KONKURS!

Wystarczy, że lubisz biegać lub chcesz zacząć swoją przygodę z bieganiem. A jeśli już, to zrób to o razu dobrze! Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na poniższe pytanie, a już nasza w tym głowa żeyś miał w czym biegać i czerpać z biegowej pasji ile się da.

Wystarczy, że lubisz biegać lub chcesz zacząć swoją przygodę z bieganiem. A jeśli już, to zrób to o razu dobrze! Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na poniższe pytanie, a już nasza w tym głowa byś miał w czym biegać i czerpać z biegowej pasji ile się da.

Ty odpowiadasz – my nagradzamy bonami o wartości 200 zł od GO Sport!

Do wygrania trzy bony o wartości 200 zł każdy do wykorzystania na zakupy w dowolnym sklepie sieci GO Sport. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: co powinno znaleźć się w Twojej biegowej szafie z kolekcji Athli Running?

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu poniżej lub pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Na odpowiedzi czekamy do 25.09.2016. Wybierzemy trzy najbardziej inspirujące komentarze, których autorów nagrodzimy bonem o wartości 200 zł. Wyniki opublikujemy 28 września.

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

bieganie-a-pogoda-kiedy-nalezy-przestac-08

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieganie a pogoda kiedy nalezy przestac 07

6 powodów dlaczego warto zacząć biegać jesienią

Następne
ciesz sie bieganiem w warszawie i wygrywaj 01

Ciesz się bieganiem w Warszawie i wygrywaj!

Powiązane artykuły

dieta i trening jak zdrowo budowac sile i wytrzymalosc konkurs 02
Czytaj dalej

Dieta i trening. Jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość? – KONKURS

Trening i dieta – dwa nierozerwalnie związane ze sobą tematy, które na co dzień powinny funkcjonować w świecie osób, które traktują sport nie tylko jako pasję, ale drogę do realizacji celów. Zarówno tych sportowych, mentalnych, jak i marzeń o nienagannej sylwetce. Nie osiągniesz efektów, bez znajomości podstawowych zasad żywienia i treningu.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM