fbpx
#RUNGDN Motocross to okazja do pościgania się w nietypowych warunkach

W górę i w dół – #RUNGDN Motocross już niedługo!

W zeszłym roku zawody #RUNGDN na torze motocrossowym były nie tylko jedną z pierwszych imprez sportowych po covidowym lockdownie, ale także biegiem, który uczestnikom wyjątkowo przypadł do gustu. Wszystkich, którzy mieli już okazje, oraz tych, którzy chcieliby spróbować, zapraszamy na tor motocrossowy 14 maja!

#RUNGDN Motocross: 14 maja 2022, g. 11:00, Tor Motocrossowy, ul. Borkowska, Gdańsk

Dystans: 5 km, limit uczestników: 250 zawodników

Zapisy do imprezy – https://elektronicznezapisy.pl/event/6590.html

#RUNGDN Motocross odbędzie się już 14 maja!
#RUNGDN Motocross odbędzie się już 14 maja!

Debiut imprezy w tak nietypowej lokalizacji wyjątkowo przypadł do gustu uczestnikom. Charakteryzował się trudną trasą z wieloma zbiegami i podbiegami, wymagającą nawierzchnią a przede wszystkim lokalizacją na co dzień niedostępną dla gdańszczan. W rocznym podsumowaniu sezonu biegowego Gdańskiego Ośrodka Sportu ta edycja zebrała wiele pozytywnych komentarzy. Zawodnicy stający na starcie inauguracyjnego #RUNGDN na torze motocrossowym nie do końca wiedzieli, czego mają się spodziewać, natomiast otrzymali bardzo wymagający bieg o interwałowym charakterze, wyczerpujący mimo stosunkowo niewielkiego dystansu do pokonania. W takich warunkach o zwycięstwie powinny decydować inne parametry, niż podczas startów na trasie o bardziej płaskim profilu. Dlatego bezpośrednia rywalizacja w tych niecodziennych okolicznościach powinna być fascynująca i już nie możemy się jej doczekać! A Wy?

Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji pakietów startowych.

Więcej informacji na stronie www.rungdn.pl

#RUNGDN Motocross odbędzie się już 14 maja!
#RUNGDN Motocross!
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Zwycięzca 19. Cracovia Maratonu - David Kiprono Metto

Cracovia Maraton wrócił na ulice stolicy Małopolski!

Następne
Salomon Ultra Glide -lekkość i dynamika!

Salomon Ultra Glide – wygoda i dynamika w jednym

Powiązane artykuły