Bieganie. Kobieca strona mocy – nowość na rynku wydawniczym

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Każda z nas ma własny powód, aby pod wpływem impulsu, w pogodę lub niepogodę, włożyć wygodne buty i pobiec. Chcemy odzyskać formę i zgrabną sylwetkę, poczuć radość i pozytywne emocje z każdym pokonanym kilometrem. ” Bieganie. Kobieca strona mocy ”  to poradnik dla kobiet, które miewają słabsze chwile, ale potrafią być bohaterkami, dla których nie ma ograniczeń.

bieganie-kobieca-strona-mocy-nowosc-na-rynku-wydawniczym-01

Autorka, która ma dziś na koncie kilkaset imprez biegowych w kraju i za granicą, zarazi cię swoim optymizmem i pasją. Książka przedstawia najprostsze i najpopularniejsze metody rozpoczynania biegania oraz ćwiczenia rozgrzewające. Podpowiada, jak funkcjonować w biegowym świecie, co zrobić, gdy pojawi się kontuzja. Pomoże również wybrać odpowiednie obuwie i strój, w którym poczujesz się komfortowo i kobieco, oraz przydatne gadżety i aplikację sportową. Dowiesz się, jak czerpać radość z biegania i co robić, aby podtrzymać swoją motywację!

Dzięki poradnikowi:

  • zaczniesz biegać i odkryjesz uzależniające działanie endorfin, które wpłyną na lepsze samopoczucie,
  • zaplanujesz indywidualny trening i dowiesz się, kiedy warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego trenera,
  • poprawisz kondycję, zaczniesz zdrowo się odżywiać, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz samokontrolę,
  • podtrzymasz swoją motywację i nie poddasz się w chwilach zwątpienia,
  • przygotujesz się do udziału w zawodach sportowych, maratonach i ultramaratonach.

Anna Pawłowska-Pojawa – biegaczka amatorka, autorka bloga „Ania biega”. Zawodowo pracuje jako PR-owiec. W 2014 r. wygrała I Kielecki Bieg Górski (23 km), a w 2013 r. zajęła pierwsze miejsce w Biegu Wedla na dystansie 5,4 km. Była felietonistką „Runner’s World”. Pisze o bieganiu dla tygodnika „Wprost” i współpracuje z serwisem MagazynBieganie.pl.

Już wkrótce na portalu TreningBiegacza.pl będziecie mogli przeczytać recenzję książki Anny Pawłowskiej – Pojawy „Bieganie. Kobieca strona mocy”.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?