Zapomnij o zimnie z adidas Climaheat

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Innowacyjna kolekcja adidas Climaheat oraz treningi „Góry w mieście”  to sprawdzony sposób na aktywną zimę! Nic nie powinno stać na przeszkodzie Twojej aktywności, nawet temperatura poniżej zera. W najnowszej  jesienno-zimowej kolekcji Climaheat adidas wprowadza odzież i buty z innowacyjnymi technologiami i materiałami, które pozwalają zapomnieć o uczuciu chłodu podczas treningów na świeżym powietrzu. Chcesz przetestować kolekcję? Już od 25 listopada adidas rusza w Warszawie i we Wrocławiu z cotygodniowymi, zimowymi treningami Climaheat – Góry w mieście.

Odpowiedzialny za innowacje zespół adidas Future w trakcie projektowania nowej kolekcji Climaheat wykorzystał wiodące technologie adidas, które zapewniają odpowiednią izolację, utrzymanie ciepła, zarządzanie wilgocią oraz odporność na warunki pogodowe. Dzięki kompleksowym testom w ekstremalnych warunkach komory klimatycznej laboratorium adidas Future, Climaheat pozwala sportowcom stawić czoła zimowym warunkom, zapomnieć o niskiej temperaturze i skupić się na treningu.

zapomnij-o-zimnie-z-adidas-climaheat-01

zapomnij-o-zimnie-z-adidas-climaheat-03

Jesienno-zimowa kolekcja dla kobiet i mężczyzn to przede wszystkim dopasowane polary i bluzy z kapturem zaprojektowane zarówno do biegania, jak i na trening na świeżym powietrzu oraz odporne na rozdarcia kurtki.

Inspirowana naturalnym futrem lekka izolacja jest zbudowana z wydrążonych w środku włókien, dzięki czemu pozwala zachować więcej ciepła, a jednocześnie zapewnia komfort i swobodę ruchu. Materiał ten ma również właściwości szybkoschnące, co zyskuje na znaczeniu podczas chłodnych dni. Wysokie kołnierze i kaptury wyściełane polarem zapewniają odpowiednią ochronę, kiedy temperatura zaczyna spadać. Unikalna konstrukcja komór cieplnych wokół szyi i na mankietach utrzymuje powietrze w środku, jednocześnie blokując zimne powiewy z zewnątrz oraz dostęp śniegu i lodu. Otwory na palce w mankietach uszczelniają rękawy. Boczne kieszenie na zamek pozwalają zabrać na trening klucze lub inne drobne przedmioty. Widoczność po zmroku zapewnia odblaskowe logo oraz perforowane paski.

zapomnij-o-zimnie-z-adidas-climaheat-02

zapomnij-o-zimnie-z-adidas-climaheat-04

Technologię Climaheat znajdziemy również w butach z najnowszej kolekcji: Rocket BOOST i Sonic BOOST. Cholewka w obu modelach to innowacyjne połączenie zapewniającej ciepło izolacji z wydrążonych włókien oraz wodoszczelnej i odpornej na rozdarcia tkaniny. Kołnierz HEATGUARD zatrzymuje ciepło przy stopach, powstrzymując jednocześnie dostawanie się lodu i śniegu do środka buta. Podeszwa środkowa z systemem boost™ zapewnia nieustanny zwrot energii, wzmacnia każdy krok lekką i szybką porcją energii niezależnie od panującej temperatury.

Złota medalistka olimpijska Jessica Ennis-Hill tak mówi o najnowszej kolekcji Climaheat: Każdy z nas miał taki moment, kiedy chciał wyjść na trening, ale pogoda na zewnątrz mówiła „zostań w domu”. adidas Climaheat sprawia, że wyjście na trening w chłodny, zimowy dzień staje się łatwiejsze. Jako sportowiec zawsze szukam rozwiązań, które pozwolą mi uporać się z najtrudniejszym treningiem, zapewniając ciepło i możliwość aktywności w deszczu czy śniegu. Climaheat pomaga mi osiągać moje cele.

Dla osób, które chcą przetestować najnowszą kolekcję w warunkach ekstremalnych, marka przygotowała niespodziankę. Już od 25 listopada adidas i sklep Runners Club ruszają w Warszawie i we Wrocławiu z cyklem Zimowych treningów Climaheat – „Góry w mieście”. Pod okiem doświadczonych trenerów każdy biegacz – mniej lub bardziej doświadczony – będzie miał okazję przetestować swoją kondycję i wytrzymałość.

Cel? Co tydzień inny szczyt miejski. Zaczynamy o godzinie 19:15 pod sklepem Runners Club:

Warszawa – Wołoska 22-22A

Wrocław – Czysta 2/4

Terminy treningów:

2015 r. – 25.11., 2.12., 9.12. i 16.12.

2016 r. – 13.01., 20.01., 27.01., 3.02., 10.02., 17.02., 24.02.

Uczestnictwo bezpłatne i bez zapisów.

Więcej informacji o produktach z kolekcji Climaheat znajdziesz tutaj