fbpx
adidas running stworzyl solarboost czyli nowa jakosc biegania 01

adidas Running stworzył SolarBOOST, czyli nową jakość biegania

Poznaj nową propozycję adidas Running dla tych, którzy oczekują najlepszych osiągnięć, komfortu oraz energii zwrotnej podczas biegu. SolarBOOST, czyli najwyższej jakości lekki but stworzony przy użyciu najlepszych technologii.

Poznaj nową propozycję adidas Running dla tych, którzy oczekują najlepszych osiągnięć, komfortu oraz energii zwrotnej podczas biegu. SolarBOOST, czyli najwyższej jakości lekki but stworzony przy użyciu najlepszych technologii. 

Wykorzystanie zupełnie nowej, przełomowej technologii w adidas SolarBOOST to zdecydowanie rewolucyjny moment dla wszystkich biegaczy. But zainspirowany technologią NASA oraz stworzony z  myślą o czystej funkcjonalności. Dzięki fenomenalnym rozwiązaniom technologicznym – opartym m.in na idealnym dopasowaniu ułożenia włókien, w rezultacie otrzymujemy najwyższej jakości produkt o wysokim komforcie, idealnym dopasowaniu a także o odpowiednim wsparciu. SolarBOOST to szereg innowacyjnych zastosowań oraz rozwiązań.

Testowany przez społeczność adidas Runners w kluczowych miastach na całym świecie, w szerokim zakresie temperatur i warunków, lekki i wytrzymały model oferuje najbardziej przełomowe innowacje adidas, w tym:

  • dopracowana odsłona fit counter: wspierająca, lekka konstrukcja pięty pozwala na swobodne ruchy ścięgna achillesa i sprawia, że but jest szerszy i lepiej dopasowuje się do stopy,
  • podeszwa boost: bardzo sprężysta podeszwa środkowa składa się w 85% z pianki boost i zapewnia wyjątkowo lekką amortyzację, która dodaje biegaczom energii od momentu oderwania stopy od podłoża,
  • energy rail: udoskonalona, lekka i symetryczna konstrukcja, która w połączeniu z boost wspiera stabilizację,
  • optymalna konstrukcja strechweb: doskonale przyczepna, gumowa podeszwa zewnętrzna dostosowuje się do każdego uderzenia stopy o podłoże, współgrając z pianką boost, by zapewnić płynność i elastyczność każdego kroku,
  • nowy sposób rozmieszczenia włókien: przełomowa technologia wykorzystuje dane z systemu aramis, by precyzyjnie rozłożyć włókna z zawartością materiału parley i zapewnić wsparcie w śródstopiu.

Każdy element SolarBOOST zostały precyzyjnie przemyślany, dopracowany i przetestowany w laboratoriach adidas. Ważący jedyne 295g (czyli aż 15g lżejszy od ostatniego modelu EnergyBOOST!) odzwierciedla znaczną redukcję masy produktu, a jednocześnie zapewnia tą samą doskonałą amortyzację, a także powrót energii. adidas wyposaża biegaczy w sprzęt najwyższej jakości oraz o najlepszej technologii, co przekłada się nie tylko na budowanie zaufania do marki, ale przede wszystkim wpływa na pewność siebie każdego biegacza. 

Kampania adidas SolarBOOST RUN TO RISE to swego rodzaju hołd i celebracja energii, pewności siebie i zaufania, które daje nam bieganie. Pierwsze modele adidas Running SolarBOOST są już dostępne w sklepach specjalistycznych oraz  za pośrednictwem strony internetowej: https://www.adidas.pl/solar 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zamienniki cukru 01

Zamienniki cukru

Następne
odliczamy godziny do startu 6 pko polmaratonu solidarnosci 01

Odliczamy godziny do startu 6. PKO Półmaratonu Solidarności

Powiązane artykuły