fbpx
rewolucyjny but biegowy adidas ultraboost 19 01

Rewolucyjny but biegowy adidas Ultraboost 19

adidas przedstawia model Ultraboost 19 całkowicie odświeżoną i zmienioną wersję kultowego buta biegowego. Ultraboost 19 to nowy poziom sprężystości, który pomaga osiągać coraz lepsze wyniki. Projektanci i inżynierowie marki współpracowali z tysiącami biegaczy z całego świata, aby po trzech latach wytężonej pracy nad sylwetką nowego buta biegowego, zaprezentować rewolucyjny Ultraboost19.

adidas przedstawia model Ultraboost 19 całkowicie odświeżoną i zmienioną wersję kultowego buta biegowego. Ultraboost 19 to nowy poziom sprężystości, który pomaga osiągać coraz lepsze wyniki. Projektanci i inżynierowie marki współpracowali z tysiącami biegaczy z całego świata, aby po trzech latach wytężonej pracy nad sylwetką nowego buta biegowego, zaprezentować rewolucyjny Ultraboost19.

uż od kilku sezonów każda wersja butów Ultraboost cieszy się ogromną popularnością. Modele kolaboracyjne i limitowane wydania są pożądane tak samo jak najnowsze sneakersy. Bieganie stało się sportem bardziej otwartym, odmłodzonym, a za sprawą miejskich klubów i tzw. grupowych treningów dla fun’u także socjalizującym. Wraz z tą zmianą do projektantów marki napływały informacje o potrzebie stworzenia czegoś zupełnie nowego.

Biegacze, którzy zostali poproszeni o wsparcie teamu projektowego adidas, jasno zdefiniowali swoje potrzeby. Kolejny model ma cechować prostota, oparta na kliku składowych technologicznych oraz niezmiennie wysoka wydajność. To stało się bezpośrednią inspiracją do dekonstrukcji, a następnie rekonstrukcji 17 części, by finalnie uzyskać czteroelementową sylwetkę Ultraboost 19. Jego nowatorska konstrukcja oparta jest na:

  • zoptymalizowanym systemie BOOST – 20 % więcej boosta w środkowej części podeszwy, zapewniającej jeszcze większy niż kiedykolwiek zwrot energii;
  • lekkiej konstrukcji TORSION SPRING w podeszwie – stanowiącej wsparcie przy lądowaniu i przenoszeniu ciężaru ciała do przodu;
  • cholewce z Primeknit 360, która dzięki swej lekkości sprawia wrażenie drugiej skóry;
  • zapiętku 3D, będąca doskonałym połączeniem wsparcia i adaptacji dla pięty biegacza.

Najnowszy model biegowy adidas zostanie zaprezentowany w przełomowej kampanii Recode Running będącej synergią otwartego umysłu, kreatywności i kultury „nowego biegania”. Stanowić będzie dowód na to, że tak jak adidas Ultraboost, bieganie ciągle ewoluuje. Limitowana edycja pierwszej kolorystyki Ultraboost 19 Laser Red pojawi się już 15 grudnia na www.adidas.pl/running_ultraboost.

Odnowione. Odkodowane. Odkryte.

Razem
0
Shares

(1) Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zapisy na xi silesia marathon ruszyly 02

Zapisy na XI Silesia Marathon ruszyły!

Następne
znani pobiegna w polmaratonie by walczyc o dobro 01

Znani pobiegną w półmaratonie, by walczyć o dobro

Powiązane artykuły

od tatr do baltyku wez udzial i podaj zmiane w najdluzszej charytatywnej sztafecie w polsce 01
Czytaj dalej

Od Tatr do Bałtyku – weź udział i podaj zmianę w najdłuższej charytatywnej sztafecie w Polsce

Ruszyły zapisy na najdłuższy, charytatywny bieg sztafetowy w Polsce, który rozpocznie się 4 czerwca br. na Kasprowym Wierchu, a zakończy 8 czerwca br. na Helu. Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji” będzie prowadzony przez profesjonalistów, ale każdy będzie mógł dołączyć na jednym z ponad 100 punktów na trasie i pokonać dystans 5 lub 10 kilometrów. Dochód z biegu zostanie przekazany Stowarzyszeniu Aktywnie Przeciwko Depresji.
obuwie lekkoatletyczne nike zagadka predkosci 02
Czytaj dalej

Obuwie lekkoatletyczne Nike – zagadka prędkości

Obuwie lekkoatletyczne Nike posiada innowacyjne rozwiązania w obszarze płytki podeszwy z kolcami, stworzone we współpracy ze sportowcami, gwarantujące im poprawę prędkości, bez względu na dystans. Lekkoatletyka to prędkość w różnych wymiarach. Może oznaczać pokonanie 100 metrów w 10,7 sekundy czy 10 000 metrów w rekordowym czasie 27:30:42. U progu lata projektanci obuwia Nike stanęli przed wyzwaniem nie tylko „ubrania" stopy biegacza, ale również sprawienia, by biegał szybciej, bez względu na dystans, na którym startuje.