fbpx
rewolucyjny but biegowy adidas ultraboost 19 01

Rewolucyjny but biegowy adidas Ultraboost 19

adidas przedstawia model Ultraboost 19 całkowicie odświeżoną i zmienioną wersję kultowego buta biegowego. Ultraboost 19 to nowy poziom sprężystości, który pomaga osiągać coraz lepsze wyniki. Projektanci i inżynierowie marki współpracowali z tysiącami biegaczy z całego świata, aby po trzech latach wytężonej pracy nad sylwetką nowego buta biegowego, zaprezentować rewolucyjny Ultraboost19.

adidas przedstawia model Ultraboost 19 całkowicie odświeżoną i zmienioną wersję kultowego buta biegowego. Ultraboost 19 to nowy poziom sprężystości, który pomaga osiągać coraz lepsze wyniki. Projektanci i inżynierowie marki współpracowali z tysiącami biegaczy z całego świata, aby po trzech latach wytężonej pracy nad sylwetką nowego buta biegowego, zaprezentować rewolucyjny Ultraboost19.

uż od kilku sezonów każda wersja butów Ultraboost cieszy się ogromną popularnością. Modele kolaboracyjne i limitowane wydania są pożądane tak samo jak najnowsze sneakersy. Bieganie stało się sportem bardziej otwartym, odmłodzonym, a za sprawą miejskich klubów i tzw. grupowych treningów dla fun’u także socjalizującym. Wraz z tą zmianą do projektantów marki napływały informacje o potrzebie stworzenia czegoś zupełnie nowego.

Biegacze, którzy zostali poproszeni o wsparcie teamu projektowego adidas, jasno zdefiniowali swoje potrzeby. Kolejny model ma cechować prostota, oparta na kliku składowych technologicznych oraz niezmiennie wysoka wydajność. To stało się bezpośrednią inspiracją do dekonstrukcji, a następnie rekonstrukcji 17 części, by finalnie uzyskać czteroelementową sylwetkę Ultraboost 19. Jego nowatorska konstrukcja oparta jest na:

  • zoptymalizowanym systemie BOOST – 20 % więcej boosta w środkowej części podeszwy, zapewniającej jeszcze większy niż kiedykolwiek zwrot energii;
  • lekkiej konstrukcji TORSION SPRING w podeszwie – stanowiącej wsparcie przy lądowaniu i przenoszeniu ciężaru ciała do przodu;
  • cholewce z Primeknit 360, która dzięki swej lekkości sprawia wrażenie drugiej skóry;
  • zapiętku 3D, będąca doskonałym połączeniem wsparcia i adaptacji dla pięty biegacza.

Najnowszy model biegowy adidas zostanie zaprezentowany w przełomowej kampanii Recode Running będącej synergią otwartego umysłu, kreatywności i kultury „nowego biegania”. Stanowić będzie dowód na to, że tak jak adidas Ultraboost, bieganie ciągle ewoluuje. Limitowana edycja pierwszej kolorystyki Ultraboost 19 Laser Red pojawi się już 15 grudnia na www.adidas.pl/running_ultraboost.

Odnowione. Odkodowane. Odkryte.

Total
0
Shares

(1) Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zapisy na xi silesia marathon ruszyly 02

Zapisy na XI Silesia Marathon ruszyły!

Następne
znani pobiegna w polmaratonie by walczyc o dobro 01

Znani pobiegną w półmaratonie, by walczyć o dobro

Powiązane artykuły

po zwycieski medal 01
Czytaj dalej

Po zwycięski medal!

Okrągły o średnicy 7,5 centymetra, grubości 7 milimetrów i wadze 160 gram, z czerwoną wstążką opatrzoną wizerunkiem orła – tak w skrócie można opisać medal 19. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Lecz to nie wszystko, co można powiedzieć o tegorocznym medalu.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM