New Running Sessions – adidas zaprasza na cykl warsztatów kreatywnych

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Recode Running – pod tym hasłem ruszył cykl warsztatów kreatywnych w adidas Runners połączonych z sesjami biegowymi. Najbliższe ze spotkań będzie miało miejsce już 13 marca w środę, a jego kuratorem będzie fotograf Marek Ogień. To jednak tylko początek wydarzeń i aktywacji, które odbędą się w Warszawie na przestrzeni marca!

Recode Running to nowy sposób na odkrycie swojej biegowej zajawki, zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i osób które dopiero próbują swoich sił w tym sporcie. To swego rodzaju filozofia, czy też trend, w którym nie śrubuje się czasów i rezultatów, a celebruje samo doświadczenie biegania. Doświadczenie wychodzące daleko poza samą aktywność fizyczną.

Jak to się robi

Jak można spróbować nowego stylu biegania? Wystarczy dołączyć do wydarzeń z cyklu Recode Running Sessions, które odbywają się w adidas Runners War-saw przy ul. Solec 38:

  • 13 marca, 18:00-19:30, Iza Parszczyńska & Marek Ogień
  • 20 marca, 18:00-19:30, Marcin Lewandowski

new-running-sessions-adidas-zaprasza-na-cykl-warsztatow-kreatywnych-02

Najbliższa sesja będzie składała się z dwóch części: sesji biegowej oraz warsztatu kreatywnego. Jej kuratorem będzie Marek Ogień. Jak mówi o sobie:

Fotografuję sport i lifestyle. Sporą część każdego roku spędzam w podróżach z aparatem i gdzieś w to wszystko próbuje wcisnąć czas na bieganie. Jako dzieciak zawsze dużo biegałem, uprawiałem dużo sportu. Bieganie wróciło do mnie w pewnym momencie samo. Jest dla mnie medytacją, mogę wtedy odciąć się od problemów, oczyszcza mi to głowę przed zdjęciami i wyjazdami.

Marek opowie o swojej pasji i jednocześnie profesji, zdradzając kilka tipów na niepowtarzalne zdjęcia sportowe. Część treningową poprowadzi Iza Parszczyńska, coach z 14 letnim doświadczeniem, biegająca na dystansach od 5 km do maratonu. Gospodarzami trzeciego spotkania z cyklu będą Marcin Lewandowski, złoty med-alista Mistrzostw Europy i Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 800 m, a przede wszystkim tegoroczny halowy Mistrz Europy w biegu na 1500 m!

Zapisy na wszystkie sesje kreatywne odbywają się poprzez stronę >>>TUTAJ oraz aplikację Runtastic. Osoby niezarejestrowane na jednej z platform będą mogły jej dokonać przed danym wydarzeniem w adidas Runners.

new-running-sessions-adidas-zaprasza-na-cykl-warsztatow-kreatywnych-03

To tylko początek

Jednak to nie wszystko! Pod koniec marca odbędzie się prawdziwe święto biegowe – Recode Running Festival. Na to wydarzenie marka adidas zaplanowała prawdziwe zatrzęsienie atrakcji. Więcej szczegółów już niebawem.