fbpx
cropped adidas celebruje technologie boost i prezentuje ultraboost 19 w nowej kolorystyce 01

adidas celebruje technologię BOOST i prezentuje ULTRABOOST 19 w nowej kolorystyce

Tego lata społeczność biegowa na całym świecie świętuje wpływ technologii Boost na kulturę sportową. Z tej okazji 18 lipca adidas prezentuje najnowszą kolorystykę Ultraboost 19, innowacyjnego buta, którego zrewolucjonizowana sylwetka, inspirowana jest nową erą biegania i fitnessu.

Tego lata społeczność biegowa na całym świecie świętuje wpływ technologii Boost na kulturę sportową. Z tej okazji 18 lipca adidas prezentuje najnowszą kolorystykę Ultraboost 19, innowacyjnego buta, którego zrewolucjonizowana sylwetka, inspirowana jest nową erą biegania i fitnessu.

Od czasu premiery technologii Boost w 2013 roku, adidas stale opracowuje nowe standardy komfortu i wyznacza trendy w designie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sportowców z wielu dziedzin.

adidas celebruje technologie boost i prezentuje ultraboost 19 w nowej kolorystyce 02

Sam Handy, VP Design, adidas Running, powiedział: “Boost to nasza unikalna technologia wykorzystana w podeszwie środkowej, która zapewnia najlepszy komfort w każdych warunkach. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem tego materiału w celu wykreowania różnorodnych wrażeń amortyzujących dla wszystkich typów biegaczy. W Ultraboost 19 dodaliśmy 20% więcej Boosta, dając biegaczom jeszcze większy zwrot energii na każdym kroku oraz poczucie pewności, że z technologią Boost mogą wszystko.”

Projektanci i specjaliści do spraw technologii wspólnie z tysiącami biegaczy z całego świata opracowali zupełnie nowe podejście do buta biegowego. Wspólnie uprościli konstrukcję oryginalnego adidas Ultraboost z 17 do jedynie 4 elementów, tworząc lżejszą i odnowioną sylwetkę zapewniającą większy zwrot energii w celu uzyskania nowych doświadczeń biegowych. Zalety produktu to:

● zoptymalizowana podeszwa środkowa posiadająca 20% więcej Boost i zapewniająca więcej energii przy każdym kroku.

● konstrukcja Torsion Spring, zapewnia jeszcze większą stabilizację podczas lądowania i dodaje przyśpieszenia przy wybiciu.

● stabilizator pięty 3D Heel Frame przytrzymuje stopę podczas uderzenia, zapewniając zwiększone wsparcie i stabilność dla pewniejszego biegu.

● Pionierska, jednoczęściową cholewka Primeknit 360 otacza stopę dla większego wsparcia i poczucia lekkości.

adidas celebruje technologie boost i prezentuje ultraboost 19 w nowej kolorystyce 03

Boost nadal pozostaje jedną z najbardziej przyszłościowych innowacji produktowych wykorzystywanych w produktach marki adidas. Każdy powinien wypróbować Boosta na własnych nogach i poczuć niezapomniany zwrot energii.

Dowiedz się więcej na adidas.com/feeltheboost i śledź wydarzenia na Instagramie i Facebooku.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
37 pko wroclaw maraton juz za dwa miesiace 01

37. PKO Wrocław Maraton już za dwa miesiące

Następne
cropped sila nowoczesnosci i szacunek do tradycji – nadciaga 41 pzu maraton warszawski 04

Siła nowoczesności i szacunek do tradycji – nadciąga 41. PZU Maraton Warszawski!

Powiązane artykuły

przebiegnijmy razem 3000 km dla aleppo bieg charytatywny 01
Czytaj dalej

Przebiegnijmy razem 3000 km dla Aleppo! – bieg charytatywny

Fundacja „Maraton Warszawski” zachęca wszystkich biegaczy do pomocy ofiarom działań wojennych prowadzonych w syryjskim Aleppo. 29 stycznia Fundacja organizuje wydarzenie „#BiegamDobrze dla Aleppo” w ramach inicjatywy „Warszawa dla Aleppo”, prowadzonej przez stołeczny ratusz.
w weekend pobiegnij w warszawie
Czytaj dalej

W weekend pobiegnij w Warszawie!

Już w tę niedzielę ulicami Warszawy pobiegnie największy Półmaraton w Europie Środkowo-Wschodniej – 9. PZU Półmaraton Warszawski. Nadano już 13 000 numerów startowych!