fbpx
Philips Sound to globalny partner Wings for Life.

Bieg charytatywny Wings for Life World Run startuje już w ten weekend

W tym roku bieg Wings for Life World Run odbędzie się 8 maja o godzinie 13:00. W wielu miastach na całym świecie w tym samym czasie ochotnicy pobiegną dla tych, którzy nie mogą. A to dlatego, że wszystkie środki zebrane podczas tej imprezy zostaną przeznaczone na badania nad wynalezieniem metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Globalnym partnerem tegorocznej edycji biegu została marka Philips Sound, która aby zachęcić jak najwięcej osób do udziału w wydarzeniu, przygotowała vouchery uprawniające do bezpłatnego startu.

Wings for Life World Run to międzynarodowy bieg charytatywny organizowany od 2014 r. w wielu miastach na całym świecie. Środki zbierane podczas tej imprezy w postaci opłat startowych i datków wspierają badania mające na celu znalezienie skutecznej metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Rokrocznie tysiące ludzi z całego globu biega w imieniu tych, którzy nie mogą. Najbliższa edycja wydarzenia, którego globalnym partnerem została marka Philips Sound, odbędzie się już 8 maja o godz. 13:00.

Weź udział w Wings for Life World Run z Philips Sound.
Weź udział w Wings for Life World Run z Philips Sound.

Tego dnia biegacze na całym świecie wystartują dokładnie o tej samej porze i będą rywalizować na dwa sposoby: bieg z Samochodem Pościgowym organizowany w kilku wybranych miastach oraz bieg z Aplikacją, gdzie uczestnicy biegną po wyznaczonej przez siebie trasie z wykorzystaniem Aplikacji Wings for Life World Run. Niezależnie od wybranej formuły bieg nie ma konkretnej linii mety, a celem jest przebiegnięcie jak najdłuższej trasy, zanim dogoni nas prawdziwy lub wirtualny samochód pościgowy. 

Marka Philips Sound, jako globalny partner imprezy, chce pomóc w rozpowszechnianiu jej idei oraz zachęcać entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia do udziału w tym charytatywnym wydarzeniu i wsparcia badań nad metodami leczenia urazów rdzenia kręgowego. Właśnie dlatego każdy kto do 6 maja 2022 r. (a więc to już ostatni moment na decyzję) kupi słuchawki sportowe lub bezprzewodowy głośnik sportowy z oferty Philips Sound, otrzyma voucher uprawniający do biegu z Aplikacją Wings for Life World Run. Opłatę startową w tym przypadku w całości pokrywa Philips Sound. 

Seria urządzeń sportowych Philips Sound zaprojektowanych z myślą o fanach aktywności fizycznej oferuje wiele funkcji przydatnych podczas treningu, jak np.: wbudowany w słuchawki czujnik tętna, elementy odblaskowe poprawiające widoczność, komfort użytkowania, odporność na pył oraz wysokiej jakości dźwięk. Dodatkowo uczestnicy biegu z Aplikacją Wings for Life World Run mogą w ramach muzycznej mobilizacji wybrać jedną z wielu składanek przygotowanych specjalnie na to wydarzenie oraz korzystać z poleceń głosowych dotyczących biegu.

Więcej na temat sposobu rejestracji z bezpłatnym voucherem od Philips Sound można znaleźć na stronie promocji. Więcej na temat biegu Wings for Life World Run można przeczytać na https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl

A już niedługo będziecie mogli przeczytać u nas recenzję kilku wybranych modeli sportowych z oferty Philips Sound:

– słuchawki Philips A6606 z przewodnictwem kostnym – wprawiają kości policzkowe w drgania i w ten sposób przekazują dźwięk do ucha wewnętrznego, a jednocześnie pozwalają słyszeć odgłosy z otoczenia;

– słuchawki Philips A7306 z wbudowanym czujnikiem tętna i etui ładującym wyposażonym w funkcję czyszczenia promieniami UV;

– Philips S4807 oraz Philips S7807 – głośniki przenośne z wytrzymałą obudową pokrytą gumą, odporne na pył i wodoszczelne; działają przez odpowiednio 12 lub 24 godziny.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Toruńska „dyszka” i towarzysząca piątka odbędą się na wiosnę – 15 maja.

Coraz mniej wolnych miejsc na RUN TORUŃ 2022!

Następne
Strzegomska Dwunastka powraca

Strzegomska Dwunastka powraca!

Powiązane artykuły

nocny bieg swietojanski kup pakiet podczas zakupow 01
Czytaj dalej

Nocny Bieg Świętojański – kup pakiet podczas… zakupów

Słychać już dźwięk dzwonka, który oznacza, że jesteśmy na ostatnim okrążeniu. Meta, a właściwie start Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas, aby dołączyć do imprezy zaplanowanej na 22 czerwca. Od wtorku (12 czerwca) można to zrobić w gdyńskim centrum handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2). Stanowisko zlokalizowane na parterze, tuż obok fontanny, funkcjonować będzie do środy, 20 czerwca w godzinach otwarcia galerii (poniedziałek-sobota 10:00-21:00). Na stoisku dostępne są pakiety na bieg główny (60 złotych) oraz na marsz nordic walking (40 złotych).