fbpx
Piątka od Serca - pomóżmy razem!

Trzecia edycja Charytatywnego Biegu: “Piątka od Serca”

Serdecznie zapraszamy wszystkich na trzecią edycję Charytatywnego Biegu: “Piątka od Serca” organizowanego przez Fundację TriMama. Wspólnie pobiegniemy dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Pamiętajcie LICZY SIĘ NIE CZAS, ALE SERCE!

Charytatywna Piątka od Serca to inicjatywa zorganizowana z potrzeby serca, poparta własnym bolesnym doświadczeniem. Natalia z Fundacji TriMama wspomina: “Kiedy prawie 8 lat temu, po udanej operacji guza mózgu, opuszczałam mury Centrum Onkologii w Warszawie czułam, że dostałam drugie życie. Wiedziałam, że będę chciała się światu odwdzięczyć. Podczas pierwszej edycji w 2018 roku pobiegliśmy dla dzieci z gdańskich Oddziałów Onkologii i Hematologii. Dzięki naszym połączonym siłom udało się zebrać i przekazać im ponad 20,000 złotych! Rok temu pomogliśmy Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci kupując sprzęt specjalistyczny za kwotę 32,000 złotych”!

Bez względu na dyscyplinę obowiązują te same pakiety startowe:
✅3️⃣7️⃣ – medal + wysyłka list zwykły;
✅3️⃣9️⃣ – medal + wysyłka list polecony;
✅4️⃣6️⃣ – medal + wysyłka InPost;
✅5️⃣4️⃣ – medal + wysyłka zagraniczna.

Z uwagi na charytatywny charakter wydarzenia możecie wpłacać kwoty wyższe niż minimalna opłata startowa a całość nadpłaty dodatkowo w 100% zostanie przekazane na cel charytatywny.

Gdzie? Miejsce startu wybieracie sami!
Kiedy? Musicie pokonać dystans 5km w dniach 01.12-13.12.2020.
Pakiet? Każdy uczestnik otrzyma pocztą medal. Pierwsza wysyłka planowana jest na 17 listopada, a kolejne na 1, 13 i 25 grudnia. Dodatkowo dla pierwszych 250 zapisanych i opłaconych osób mamy okolicznościowe bufki! Projekty bufki i medalu pojawią się już niebawem.

W tym roku wiele się zmieniło. Z powodu pandemii, nie spotkamy się na starcie fizycznie, nie wpadniemy sobie w ramiona na mecie i nie powstanie TriMamowe miasteczko biegowe. Pewne rzeczy jednak nie zmienią się nigdy: chęć pomagania, nasze wielkie serca, wspólna motywacja i wspólny cel, który możemy osiągnąć razem, nawet będąc osobno. Jesteście gotowi?!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Testujemy Inov 8 Trailroc

Test Inov-8 Trailroc G 280

Następne
HOKA ONE ONE Carbon X-SPE - czy pozwolą oderwać się od ziemi?

Hoka One One Carbon X-SPE – nieoprocentowana lokata

Powiązane artykuły

spotkajmy sie w raszynie juz 09 04 2017 01
Czytaj dalej

Tęsknisz za wiosną? Przywitaj ją z nami w Raszynie!

Kwietniowy bieg dla gminy Raszyn stał się już bardzo miłą i chętnie obchodzoną przez jego mieszkańców tradycją. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Raszyna, a także Warszawy, bliższych, czy dalszych okolic do sprawdzenia się na 10-kilometrowej, płaskiej trasie biegu.
festiwal biegowy im mikolaja kopernika w lidzbarku warminskim 04
Czytaj dalej

Festiwal biegowy na Warmii – pomysł na niezapomniany kwietniowy-weekend

Pięknie położony Lidzbark Warmiński doczekał się imprezy biegowej z prawdziwego zdarzenia. Można mieć wrażenie, że zeszłoroczna impreza zorganizowana przez Biegaj’My z DEM’a była jedynie próbą siły dla tego regionu, aby wprost wystrzelić w tym roku. Już sama nazwa imprezy sugeruje, że to już zupełnie inna ranga wydarzenia. W połowie kwietnia w ramach Festiwalu Biegowego Im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim odbędą się cztery biegi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a na uczestników i ich rodziny czekać będzie cała masa atrakcji, o których opowiedział nam organizator Daniel Milewski.
v bieg siedleckiego jacka 2
Czytaj dalej

V Bieg Siedleckiego Jacka

Bieg Siedleckiego Jacka, organizowany od czterech lat pod hasłem „Młody – wolny od nałogów”, służy popularyzacji zdrowego trybu życia, aktywnej rekreacji i wypoczynku, a dzięki...

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM