Trzecia edycja Charytatywnego Biegu: „Piątka od Serca”

Piątka od Serca - pomóżmy razem!
Piątka od Serca - pomóżmy razem!
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich na trzecią edycję Charytatywnego Biegu: „Piątka od Serca” organizowanego przez Fundację TriMama. Wspólnie pobiegniemy dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Pamiętajcie LICZY SIĘ NIE CZAS, ALE SERCE!

Charytatywna Piątka od Serca to inicjatywa zorganizowana z potrzeby serca, poparta własnym bolesnym doświadczeniem. Natalia z Fundacji TriMama wspomina: „Kiedy prawie 8 lat temu, po udanej operacji guza mózgu, opuszczałam mury Centrum Onkologii w Warszawie czułam, że dostałam drugie życie. Wiedziałam, że będę chciała się światu odwdzięczyć. Podczas pierwszej edycji w 2018 roku pobiegliśmy dla dzieci z gdańskich Oddziałów Onkologii i Hematologii. Dzięki naszym połączonym siłom udało się zebrać i przekazać im ponad 20,000 złotych! Rok temu pomogliśmy Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci kupując sprzęt specjalistyczny za kwotę 32,000 złotych”!

Bez względu na dyscyplinę obowiązują te same pakiety startowe:
✅3️⃣7️⃣ – medal + wysyłka list zwykły;
✅3️⃣9️⃣ – medal + wysyłka list polecony;
✅4️⃣6️⃣ – medal + wysyłka InPost;
✅5️⃣4️⃣ – medal + wysyłka zagraniczna.

Z uwagi na charytatywny charakter wydarzenia możecie wpłacać kwoty wyższe niż minimalna opłata startowa a całość nadpłaty dodatkowo w 100% zostanie przekazane na cel charytatywny.

Gdzie? Miejsce startu wybieracie sami!
Kiedy? Musicie pokonać dystans 5km w dniach 01.12-13.12.2020.
Pakiet? Każdy uczestnik otrzyma pocztą medal. Pierwsza wysyłka planowana jest na 17 listopada, a kolejne na 1, 13 i 25 grudnia. Dodatkowo dla pierwszych 250 zapisanych i opłaconych osób mamy okolicznościowe bufki! Projekty bufki i medalu pojawią się już niebawem.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

W tym roku wiele się zmieniło. Z powodu pandemii, nie spotkamy się na starcie fizycznie, nie wpadniemy sobie w ramiona na mecie i nie powstanie TriMamowe miasteczko biegowe. Pewne rzeczy jednak nie zmienią się nigdy: chęć pomagania, nasze wielkie serca, wspólna motywacja i wspólny cel, który możemy osiągnąć razem, nawet będąc osobno. Jesteście gotowi?!

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę