fbpx
v bieg siedleckiego jacka 2

V Bieg Siedleckiego Jacka

Bieg Siedleckiego Jacka, organizowany od czterech lat pod hasłem „Młody – wolny od nałogów”, służy popularyzacji zdrowego trybu życia, aktywnej rekreacji i wypoczynku, a dzięki…

Bieg Siedleckiego Jacka – 31.08.2014, którego TreningBiegacza.pl został patronem medialnym, organizowany jest od czterech lat pod hasłem „Młody – wolny od nałogów”, służy popularyzacji zdrowego trybu życia, aktywnej rekreacji i wypoczynku, a dzięki swojej ciągle rosnącej popularności, jest również doskonałą promocją Siedlec i dorobku lokalnej społeczności w całym kraju. W ten oryginalny sposób miasto upamiętnia także wizytę papieża Jana Pawła II w Siedlcach.

W pierwszej edycji Biegu Siedleckiego Jacka na starcie stanęło niespełna dwustu zawodników, rok później liczba ta przekroczyła 300 uczestników. W 2012 roku do sportowej rywalizacji stanęło prawie 350 biegaczy, by rok później już ten wynik podwoić!

Stale rosnąca wśród mieszkańców naszego regionu popularność biegania przyczyniła się do tego, iż tegoroczna edycja biegu będzie miała swoją zupełnie nową odsłonę – po raz pierwszy uczestnicy biegu będą mogli zmierzyć swoje siły w nowych dyscyplinach, takich jak: Bieg Krasnali oraz Nordic Walking. Podobnie, jak w poprzednim roku, odbędzie się również półmaraton, bieg na 5km, a także biegi dla dzieci i młodzieży na dystansie 400 i 800 m. Szacujemy więc, że w tym roku liczba uczestników przekroczy 1000!

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

  • [running-event-link alias=”v-bieg-siedleckiego-jacka”]Bieg w kalendarzu imprez[/running-event-link]
  • Strona biegu
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieganie to nie tylko moda dlaczego tak naprawde biegamy

Bieganie to nie tylko moda. Dlaczego tak naprawdę biegamy?

Następne
dieta bezglutenowa dla biegaczy przepisy

Dieta bezglutenowa dla biegaczy - przepisy

Powiązane artykuły

robot rehabilitacyjny dzieki akcji wybiegam pomoc fundacji tesco dzieciom 01
Czytaj dalej

Robot rehabilitacyjny dzięki akcji „wyBIEGAM poMOC” Fundacji Tesco Dzieciom

Czy można połączyć aktywność fizyczną z dbaniem o zdrowie innych? Dzięki V Biegowi Charytatywnemu Fundacji Tesco Dzieciom, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, to możliwe. Bieg pod hasłem „wyBIEGAM poMOC ” odbędzie się 10 września w Krakowie, jednak dzięki dodatkowej akcji charytatywnej dołączyć do niego może każdy, w dowolnym miejscu w kraju.
38 polmaraton wiazowski na dobry start 03
Czytaj dalej

38. Półmaraton Wiązowski – na dobry start!

Siedem biegów dla każdego, w każdym wieku, w tym dla najmłodszych. Wyjątkowa półmaratońska trasa, na której przekonacie się, że płasko wcale nie musi znaczyć nudno, a "w mordę wind" nie tylko żeglarzom wieje w twarz. Zapraszamy do Wiązowny, gdzie już 38. raz rozpoczniecie biegową wiosnę.
4 pko nocny wroclaw polmaraton podgladamy od zaplecza 03
Czytaj dalej

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – podglądamy od zaplecza

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton „urósł” z dziewięciu do rekordowych dla dolnośląskiego biegu dziesięciu tysięcy uczestników. To odpowiedź organizatorów na ogromne zainteresowanie startem w półmaratonie ulicami Stolicy Dolnego Śląska. Dyrektor Sportowy Wrocław Półmaratonu Mieczysław Szynkarowski opowiada o powiększeniu limitu i organizacyjnej stronie imprezy „od zaplecza”.
Odbierz Indywidualny Plan Treningowy z 53% zniżką 📣📣📣 Zostało tylko 5 miejsc❗️
Tak, chcę zniżkę na trenera