V Bieg Siedleckiego Jacka

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Bieg Siedleckiego Jacka – 31.08.2014, którego TreningBiegacza.pl został patronem medialnym, organizowany jest od czterech lat pod hasłem „Młody – wolny od nałogów”, służy popularyzacji zdrowego trybu życia, aktywnej rekreacji i wypoczynku, a dzięki swojej ciągle rosnącej popularności, jest również doskonałą promocją Siedlec i dorobku lokalnej społeczności w całym kraju. W ten oryginalny sposób miasto upamiętnia także wizytę papieża Jana Pawła II w Siedlcach.

W pierwszej edycji Biegu Siedleckiego Jacka na starcie stanęło niespełna dwustu zawodników, rok później liczba ta przekroczyła 300 uczestników. W 2012 roku do sportowej rywalizacji stanęło prawie 350 biegaczy, by rok później już ten wynik podwoić!

Stale rosnąca wśród mieszkańców naszego regionu popularność biegania przyczyniła się do tego, iż tegoroczna edycja biegu będzie miała swoją zupełnie nową odsłonę – po raz pierwszy uczestnicy biegu będą mogli zmierzyć swoje siły w nowych dyscyplinach, takich jak: Bieg Krasnali oraz Nordic Walking. Podobnie, jak w poprzednim roku, odbędzie się również półmaraton, bieg na 5km, a także biegi dla dzieci i młodzieży na dystansie 400 i 800 m. Szacujemy więc, że w tym roku liczba uczestników przekroczy 1000!

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

  • [running-event-link alias=”v-bieg-siedleckiego-jacka”]Bieg w kalendarzu imprez[/running-event-link]
  • Strona biegu
Niepodległa Piątka na PGE Narodowym