fbpx
tegoroczna trzecia edycja gorskiej przygody przeszla juz do historii 02

Tegoroczna, trzecia edycja Górskiej Przygody przeszła już do historii

Kolejny raz spotkaliśmy się w Wiśle, by spod Hotelu Podium wyruszyć na malownicze ścieżki Beskidów. Tym razem aura okazała się jednak nieco mniej łaskawa i przywitała nas śniegiem i lekkim mrozem. Mimo iście zimowej pogody, w tegorocznej edycji zdecydowanie padł rekord frekwencji.

Tegoroczna, trzecia edycja Górskiej Przygody przeszła już do historii. Kolejny raz spotkaliśmy się w Wiśle, by spod Hotelu Podium wyruszyć na malownicze ścieżki Beskidów. Tym razem aura okazała się jednak nieco mniej łaskawa i przywitała nas śniegiem i lekkim mrozem. Mimo iście zimowej pogody, w tegorocznej edycji zdecydowanie padł rekord frekwencji.

tegoroczna-trzecia-edycja-gorskiej-przygody-przeszla-juz-do-historii-01

O godzinie 11.00 na trasę wyruszyło przeszło 400 osób by rywalizować w biegu oraz Nordic Walkingu. O 11.15 rozpoczęły się zmagania najmłodszych, gdzie na starcie stanęło 47 zawodników. Trasa biegu górskiego miała dystans 17 km, natomiast Nordic Walkingowcy walczyli na dystansie 12,5 km.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów i satysfakcji z pokonania własnych słabości. Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie dotarli do mety.
W kategorii biegu pierwszy na mecie zameldował się Misiak Bartosz (Brat Kuba), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Michalina Mendecka (MOSIR Łaziska Górne). W dyscyplinie Nordic Walking po zaciętym finiszu pierwszy na mecie zameldował się Niechwiejczyk Piotr (Opel Active Team), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Olschimke-Marmurowicz Barbara (Silesia Nordic Team). W zawodach dzieci na krótkiej pętli najszybszy okazał się Gabriel Boś z Wisły. Niebywałą frajdę dla najmłodszych było udekorowanie wszystkich startujących na podium oraz nagrodzenie drognymi upominkami.

tegoroczna-trzecia-edycja-gorskiej-przygody-przeszla-juz-do-historii-03

Oczywiście z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc nam przy organizacji Górskiej Przygody. Zawody te nie miałyby szans powodzenia, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy poświęcili swój czas oraz partnerzy imprezy, dzięki którym mogliśmy ufundować nagrody dla uczestników. Szczególne podziękowania składamy więc wszystkim wolontariuszom, niezastąpionemu fotografowi Tomaszowi Makuli, na którego relację fotograficzną czekamy z nieukrywaną niecierpliwością, Ratownictwu Medycznemu Fantom, które zadbało o bezpieczeństwo na trasie, miastu Wiśle za patronat honorowy oraz producentowi reklam pneumatycznych POLTENT. Dziękujemy Bielskim Motocyklistom za pomoc w zabezpieczeniu trasy, Ranczo Cieńków za wsparcie na bufecie. Dziękujemy sponsorom imprezy – Hotelowi Podium***, który ugościł nas w dniu imprezy, zapewnił ciepły posiłek dla zawodników oraz ufundował weekendy do rozlosowania wśród uczestników, firmie Regatta RUSZ SIĘ!, Makaronowi Międzybrodzkiemu, który zadbał o ciepły posiłek regeneracyjny, LECH FREE, który ufundował napoje bezalkoholowe dla wszytskich zawodników, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, sklepowi sportmaster.pl, Decathlonowi z Bielska-Białej, firmie GARMIN, Hotelowi Green Hill z Wisły, producentowi odzieży VIKING oraz firmie PACK-CENTER producentowi taśm i folii do pakowania.

tegoroczna-trzecia-edycja-gorskiej-przygody-przeszla-juz-do-historii-04

„Przygotowanie zawodów było bardzo dobre. Widać, że organizator dołożył starań i że impreza z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Przy tak złej pogodzie jaka jest na zewnątrz tyle ludzi stanęło na starcie – jest to bardzo pozytywne zaskoczenie. Trasa dość wymagająca, na codzień startuję w zawodach kolarstwa górskiego i jest to jednak zupełnie inna specyfika zawodów“ – Patryk Piasecki (JBG-2 Team).

Pozdrawiamy, zespół SPORT PEŁEN PASJI!

Do zobaczenia za rok!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
latarka 31

Bieganie nocą – najpiękniejszy czas z pasją. Jak biegać bezpiecznie?

Następne
capturetheflag wez udzial w jesiennej biegowej zabawie z nike run club 03

CaptureTheFlag – weź udział w jesiennej biegowej zabawie z Nike+ Run Club

Powiązane artykuły

5 bieg dookola zoo relacja
Czytaj dalej

5. Bieg dookoła ZOO – relacja

Są na świecie imprezy, na które zwykły śmiertelnik nie jest w stanie wejść. Ślub następcy tronu w Anglii, urodziny księcia Monako, rozdanie nagród filmowych, itd.
bieg ultra grania tatr
Czytaj dalej

Wielkie, skromne zawody – Bieg Ultra Granią Tatr

Od 17 sierpnia 2013r. minęło już kilka dni. Wszyscy wrócili do swoich obowiązków, jednak odnoszę wrażenie, że emocje, które towarzyszyły zawodom rozgrywającym się w Tatrach, ciągle nie opadają.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM