fbpx
43. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie oraz 93. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie będą rozgrywane w Poznaniu.

Poznań gospodarzem Mistrzostw Polski w Maratonie!

Podczas 22. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza poznamy mistrzynię i mistrza Polski w maratonie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapisy do zaplanowanej na październik imprezy ruszyły 1 marca. 

Jesteśmy dumni, że 43. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie oraz 93. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie będą rozgrywane właśnie w naszym mieście. To świadectwo rangi i dowód zaufania do naszej imprezy. 22 października amatorzy biegania będą mieli okazję stanąć na linii startu razem z pretendentami do tytułów. Szykuje się wspaniałe sportowe święto – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 22. Poznań Maratonu.

W ramach Maratonu będą ścigali się biegacze, ale także zawodnicy na wózkach. Start biegu tradycyjnie będzie mieścił się przy terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a jego meta na Placu Marka, w pobliżu targowej iglicy. 

– Decydując się na organizację mistrzostw w Poznaniu, Polski Związek Lekkiej Atletyki wziął pod uwagę, że poznański Maraton to od lat jeden z najlepszych biegów ulicznych w Polsce. Doceniamy również współpracę z Miastem Poznań przy okazji lekkoatletycznych krajowych czempionatów  w ostatnich latach. Nie mamy wątpliwości, że stolica Wielkopolski stanie na wysokości zadania – ocenia Sebastian Chmara, Wiceprezes PZLA. 

Jak zawsze zachęcamy do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. Do 8 marca wynosi ona 140 zł, od 9 marca do końca czerwca – 180 zł, w lipcu i sierpniu 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine. Można ją zamówić do 12 września w cenie 50 zł, a w najbliższych dniach pokażemy, jak będzie ona wyglądała!

Przypominamy, że uczestnicy programu OK Poznań mogą liczyć na 25-procentową zniżkę przy zakupie pakietu startowego. Zgłoszenia online przyjmowane są do 12 października, a 13 i 14 października wyłącznie w biurze zawodów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Limit zgłoszeń wynosi 5000 zawodników.

Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl 

43. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie oraz 93. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie będą rozgrywane w Poznaniu.
43. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie oraz 93. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie będą rozgrywane w Poznaniu.
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i New Balance Bieg na Piątkę już wkrótce!

Oto one - koszulki 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę!

Następne
Igrzyskowy Bieg Nocny

Igrzyskowy Bieg Nocny: zapisy rozpoczęte!

Powiązane artykuły