CaptureTheFlag – weź udział w jesiennej biegowej zabawie z Nike+ Run Club

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Zdajemy sobie sprawę, iż bieganie w jesienno-zimowe wieczory może być problematyczne. Nie tylko ze względu na to, iż dzień jest jakby krótszy, szybko robi się ciemno, ale również dość często aura nie nastraja do zmagania się z nią. O ile z pierwszą niedogodnością niewiele możemy zrobić – co najwyżej rozjaśnić ciemności czołówką, tak druga w zupełności jest w zasięgu naszej ręki. I naszą akcją chcemy ci to udowodnić.

Już jutro 18.11 ruszamy w Warszawie z CAPTURE THE FLAG – zabawą biegową, której jeszcze nie było. Przeszukujemy biegiem ulice miasta, niczym bohaterowie gier FPS i polujemy na flagę, za której zdobycie rozdajemy nagrody. Nie mieszkasz w Warszawie? Nic straconego – również dla ciebie znajdzie się opcja na udział w grze – o tym nieco dalej.

Na czym to wszystko polega?

Zaczynając od 18 listopada, będziesz mieć 6 wieczorów-okazji do zdobycia flagi. Za każdym razem z flagą uciekać będzie inny LIDER, w innej części Warszawy. Liderzy poruszać się będą po ściśle określonym terenie i będziesz mieć konkretny czas, by ich znaleźć i odebrać flagę. Kim są Liderzy? To szóstka aktywnych osób, które na pewno kojarzysz ze świata sportu i blogosfery:

Kluczowym elementem w naszej akcji, oprócz ma się rozumieć BIEGANIA WIECZOROWĄ JESIENNĄ PORĄ, jest aplikacja Nike+ Run Club (NRC), która dostępna jest zarówno na telefony z systemem iOS (iPhone) jak i wszelkiej maści Androidy. Te znajdziesz w App Store lub Google Play.

Ściągasz aplikację, dodajesz do znajomych głównego trenera Nike+ Run Club – Kubę Wiśniewskiego (nick w appce: CoachKuba_NRC WAW) i czekasz na wskazówki dotyczące terenu polowania na flagę, które pojawią się na FEEDZIE Kuby w aplikacji. To tam dowiesz się, gdzie i kiedy w danym dniu biegamy. Przeglądaj FEED na appce i czekaj na podpowiedzi z instrukcjami, gdzie odbywa się polowanie na flagę. Najczęściej takim powiadomieniem będzie po prostu zdjęcie Lidera z flagą, wraz z informacją, po jakim terenie i o której godzinie należy biegać, aby tego Lidera z flagą odnaleźć.

Co ważne, warto zacząć obserwować naszych Liderów (linki powyżej), bo oni również będą zamieszczać informacje, które mogą przyczynić się do tego, że to właśnie ty zdobędziesz flagę. 18 listopada flagi bronić będa Pati i Marsi Bukowskie – zaglądaj na ich kanały, by dowiedzieć się, w której części Warszawy i o której godzinie szykować się na poszukiwania.

Dzień polowania na flagę

Na znalezienie Lidera z flagą będziesz mieć 60 minut. Z feedu Coacha Kuby (w aplikacji) oraz z kanałów Liderów w dniu akcji dowiesz się, o której godzinie startuje polowanie i po jakim terenie Warszawy porusza się Lider z flagą. Poza nagrodami Lider przekaże ci informację, gdzie znajduje się miejsce finiszu i świętowania. Jeśli się jednak zdarzy, że nie upolujesz lidera w wyznaczonym czasie, to po 60 minutach od startu na feedzie Coacha Kuby w aplikacji zobaczysz nazwę i lokalizację miejsca finiszu, gdzie dobrą przekąską uzupełnisz zapasy energii, pobawisz się przy muzyce i poznasz innych, podobnych sobie zapaleńców wieczornego truchtania.

A jest o co walczyć!

5 NAGRÓD GŁÓWNYCH

  • 1 X FLAGA ZŁOTA (DLA OSOBY, KTÓRA JAKO PIERWSZA ZNAJDZIE LIDERA):  PAKIET SHIELD, CZYLI BUTY + LEGGINSY + KURTKA Z ZIMOWEJ KOLEKCJI NIKE SHIELD
  • 2 X FLAGA SREBRNA (DLA 2IEJ I 3EJ OSOBY, KTÓRA DOTRZE DO LIDERA):  2 X ZIMOWA KURTKA BIEGOWA NIKE
  • 2 X FLAGA BRĄZOWA (DLA 4EJ I 5EJ OSOBY, KTÓRA DOTRZE DO LIDERA): 2 X BUTY SHIELD

Informacje o zimowej kolekcji biegowej Nike znajdziecie tutaj: Nike Shield Bieganie

capturetheflag-wez-udzial-w-jesiennej-biegowej-zabawie-z-nike-run-club-02

Bądźcie czujni. Będzie warto!

To jednak nie wszystkie nagrody

Wprawdzie główna akcja odbywać się będzie w Warszawie, nic jednak straconego, bo chcemy zaangażować możliwie najwięcej osób z całej Polski – które po prostu wyjdą na dwór, użyją aplikacji, o której wspominamy wcześniej i pochwalą się wykonaną aktywnością. U naszego partnera – TreningBiegacza.pl możecie odebrać za to dodatkowe nagrody, ale o tym przeczytacie w regulaminie konkursu, którego treść ogłosimy już jutro.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?