Jaka jest twoja Mountopia? Odważ się i spełnij swoje marzenie

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Jakie jest TWOJE marzenie? Górski szczyt, meta wymagającego biegu ultra, wyprawa biegowa na drugi koniec świata? Ambicja, umiejętność koncentracji i determinacja w treningu są Twoją siłą na drodze do wymarzonego celu. Dynafit chce być częścią tej podróży i pomóc Ci zrealizować sportowy projekt życia – Twoją Mountopię.

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji, Dynafit – marka dedykowana ludziom gór, pasjonatom sportów wytrzymałościowych i alpinistom – po raz kolejny rusza z niezwykłym konkursem, do którego swoje projekty już od 10 kwietnia 2017 będą mogli zgłaszać sportowcy górscy z całego świata. Dynafit wraz z partnerami akcji – GORE® i PrimaLoft® – wybiorą jeden z nich. Zwycięzca otrzyma niezbędne wsparcie zarówno finansowe, sprzętowe, jak i treningowe – o ostateczne indywidualne przygotowanie fizyczne zwycięzcy zadba bowiem sportowiec z międzynarodowego teamu Dynafit, Javier Martin de Villa.

jaka-jest-twoja-mountopia-odwaz-sie-i-spelnij-swoje-marzenie-02

„Pieszo do bazy pod Mount Everest i start w najwyższym maratonie świata” – tak w skrócie brzmiało marzenie Christophera Mohna, który pod koniec września ubiegłego roku stanął do walki o wygraną z prawie 600 innymi kandydatami z 42 krajów. W ekscytującej rundzie finałowej to właśnie Amerykanin zdobył większość głosów i poparcie jurorów, zostając tym samym pierwszym zwycięzcą wyjątkowego konkursu marki Dynafit. W rezultacie już pod koniec maja pobiegnie on z bazy pod Mount Everest do Namche Bazaar w ramach Everest Marathon 2017, którego metę od startu dzieli nie tylko właściwy maratonowi dystans, ale również 2800 metrów przewyższenia.

Co trzeba zrobić, by pójść w ślady Christophera?

Zarejestruj się na stronie dynafit.com/mountopia i pokaż, ile jesteś w stanie znieść, by osiągnąć swój cel. Dziel się najlepszymi i najgorszymi momentami z treningów i zbierz jak najwięcej głosów internautów. 29 maja Dynafit wyłoni dziesięć projektów, które awansują do rundy finałowej – przez kolejne cztery tygodnie każdy finalista będzie musiał wykazać się w niej zaangażowaniem, motywacją, entuzjazmem i pasją na drodze do spełnienia swoich marzeń, by przekonać internautów i jurorów, że to właśnie jego Mountopia powinna zwyciężyć. 10 lipca 2017 świat pozna zwycięzcę drugiej edycji konkursu.

Marzeniom nie stawia się ograniczeń. Planuj swoją wyprawę w każdą część świata, pokaż nam drogę na szczyt lub metę, do której zamierzasz dotrzeć. Podziel się z nami swoją Mountopią!

*Mountopia to konkurs dla każdego, kto nie ma podpisanej umowy sponsorskiej.