Wyścig trwa? Pamiętaj o (cytrusowym) nawodnieniu!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Pierwsze kilometry już za Tobą i spragnione gardło domaga się czegoś do picia, a organizm potrzebuje zastrzyku energii… Dlaczego nie rozwiązać tych dwóch kwestii jednocześnie? Bądź przygotowany na wysiłek i zawsze miej pod ręką napój ładujący baterie. Dla wybrednych smakoszy marka Squeezy przygotowała trzy propozycje. Poczuj moc cytrusowego orzeźwienia, wybierając jeden z dostępnych produktów. Który najbardziej do Ciebie przemawia?

Pomarańczowa rewolucja

Intensywny wysiłek fizyczny potrafi wyczerpać nawet perfekcyjnie przygotowanego zawodnika. Jeśli stracisz rezon, zawsze możesz wesprzeć się naturalnym i w pełni odżywczym napojem energetycznym Squeezy Energy Drink pomarańczowy. Powodem, dla którego sportowcy chętnie sięgają po ten produkt, jest jego niska osmolalność. Dzięki temu poprawia się absorpcja energii, więc organizm łatwiej, szybciej i skuteczniej przyswaja ładunek mocy. Ten rodzaj „paliwa” nie zawiera w swoim składzie sztucznych słodzików i wyrobów pochodzenia zwierzęcego, a ponadto jest przeznaczony także dla wegetarian i wegan. Niezależnie od tego, na jak bardzo restrykcyjnej diecie jesteś – Squeezy Energy Drink ugasi pragnienie, doda mocy, zadowoli pyszną pomarańczą… I lecisz przed siebie!

Z grejpfrutem przez wyścig

Maksymalna dawka pobudzenia! Napój energetyczny Squeezy Super Energy Drink Grapefruitowy to orzeźwiający grejpfrut z dawką złożonych węglowodanów i dodatkiem kofeiny zwiększającej wydolność i wytrzymałość zawodnika. Z takim paliwem żadne wyzwanie nie będzie w stanie odebrać Ci sił. Produkt ze względu na swój skład jest w stanie szybko i na dłuższy czas uzupełnić braki. Jeśli Twój organizm natychmiast domaga się solidnego doładowania mocy, postaw na 100% naturalności i zdrowia. Podobnie jak w przypadku napoju o smaku pomarańczowym, Squeezy Super Energy Drink również cechuje się niską osmolalnością i łatwością przyswajania. Naładowany solidną dawką grejpfrutowej kofeiny zyskasz siły do pokonania pozostałych kilometrów.

Cytryna… i pędzisz z uśmiechem!

Jeśli pomarańcza lub grejpfrut nie trafiają w Twoje kubki smakowe, być może zainteresuje Cię cytryna? I to nie byle jaka cytryna! Jej energetyczna wersja – napój energetyczny Squeezy Energy Forti Drink – z dodatkiem kolagenu rozrusza Twój organizm w czasie intensywnego wysiłku. Wspomniany kolagen jest łatwo przyswajalny – tym bardziej, że znajduje się w wodnej formie. Jego głównym zadaniem jest regeneracja chrząstek i stawów, abyś mógł w formie ukończyć wyścig bez negatywnych skutków dla Twojego ciała. Absorpcja energii na najwyższym poziomie, bogactwo węglowodanów prostych i złożonych, a także pełna naturalność składników odżywczych – Squeezy Energy Forti Drink nie ma sobie równych na trasie. Wydusisz cytrynę i pomkniesz do mety?

Pamiętaj, że Squeezy to nie tylko napoje – to także żele energetyczne, batony i inne produkty pomagające w zdobyciu mocy na zawodach. Na kolejnej imprezie nie zapomnij o odpowiednim zaplanowaniu strategii suplementacyjnej. Szukając smacznego i jednocześnie mocno energetycznego paliwa, odwiedź http://squeezy.com.pl/ i znajdź wsparcie dla siebie.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę