fbpx
Odzież

Crop-top od Cardio Bunny – nowa odsłona kobiecości

Uwielbiam to powiedzenie: "Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód" - bo w wyszukiwaniu wymówek jesteśmy mistrzami. Za zimno, za ciepło, bo pada, bo nie ma takich zajęć, które mnie interesują - a tymczasem... Sposobów na trening jest tyle, że nie wiadomo, co wybrać - treningi wzmacniające, siłowe, wytrzymałościowe, taneczne, pilates, tabata... Ofert jest wiele, a nie zapominajmy, że możemy sami wykonywać treningi we własnym domu.
crop top od cardio bunny nowa odslona kobiecosci 04

Uwielbiam to powiedzenie: “Jeśli chcesz – znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz – znajdziesz powód” – bo w wyszukiwaniu wymówek jesteśmy mistrzami. Za zimno, za ciepło, bo pada, bo nie ma takich zajęć, które mnie interesują – a tymczasem… Sposobów na trening jest tyle, że nie wiadomo, co wybrać – treningi wzmacniające, siłowe, wytrzymałościowe, taneczne, pilates, tabata… Ofert jest wiele, a nie zapominajmy, że możemy sami wykonywać treningi we własnym domu.

Najlepszym sposobem na idealny plan treningowy jest ZRÓŻNICOWANIE. Urozmaicając swój plan treningowy, wplatając w niego kilka różnych treningów, działasz na ciało ogólnorozwojowo, co oprócz aspektu zdrowotnego i motorycznego ma też wpływ na efekty w odchudzaniu czy po prostu dbaniu o sylwetkę. Nie ma nudy, a skuteczność takiej formy daje efekt WOW! Jeżeli naszym codziennym rytuałem jest bieganie, dobrze by było uzupełnić go o trening z ciężarami. Biegacze często zaniedbują temat treningu uzupełniającego, a jest on bardzo istotny – dla lepszych wyników, jak i profilaktycznie, jako ochrona przed kontuzjami. Odpowiedzialny biegacz powinien przynajmniej raz w tygodniu trenować siłowo ( lub z masą własnego ciała) – wzmacniając całe ciało, a nie tylko nogi.

crop-top-od-cardio-bunny-nowa-odslona-kobiecosci-01

Dla czytelników TreningBiegacza.pl mamy kod rabatowy TRENING20 – aktywny do końca 2018 roku. Dzięki niemu uzykacie 20% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty Cardio Bunny.

Aby czerpac przyjemność z treningu, warto zadbać o swój komfort. Wiadomo: odzież, buty itp. Jednak jest jeszcze coś, o czym niestety kobiety często zapominają. Odpowiednio dobrany pod daną aktywność crop-top . Źle dobrany biustonosz sportowy, w długotermoniowym rozrachunku, może nam bardzo zaszkodzić: 

  • może doprowadzić do uszkodzeń i deformacji piersi,
  • powoduje bóle głowy, kręgosłupa,
  • powoduje rozciąganie skóry i tkanki.

Zadajmy sobie teraz pytanie: Czego oczekujemy po dobrym crop-topie?

  • powinien być miękki, ale musi dobrze podtrzymywać piersi, by w czasie gimnastyki, biegania czy skoków więzadła Coopera trzymające biust nie rozciągały się, 
  • rodzaj tkaniny – najlepsze są oddychające i nie zatrzymujące wilgoci,
  • wygoda, to podstawa dobrego treningu ( źle dobrany top zniechęci nas do kolejnych wyzwań).

Kierując się tymi kryteriami przetestowałam Crop-top z kolekcji Cardio Bunny – Balm Dark Pink.

crop-top-od-cardio-bunny-nowa-odslona-kobiecosci-02

Pierwszy LOOK

Crop-top na pierwszy rzut oka wygląda sexownie i kobieco. Lekki, wygodny, z dodatkowym zapięciem na plecach. Pierwsze wrażenie: niesamowita dzianina sportowa, elastyczny oraz delikatny materiał. Szybko ubierałam i wyskoczyłam na trening.

Jak wypadł na treningu?

Crop-top jest przeznaczony do treningów w ciepłe dni na świeżym powietrzu oraz jako całoroczny na siłowniach czy treningach w pomieszczeniu. Doskonała oddychalność tkaniny sprawia, że wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz, a ja mogę ćwiczyć dłużej i szybciej, bez obawy, że tonę w pocie – co sprawia, że czuję się bardziej komfortowo na treningach, szczególnie w grupie. Dzięki wbudowanym miseczkom biust pięknie się układa, oraz odznacza – jeśli masz mały biust tak jak ja (także chwała temu kto wymyślił miseczki).

crop-top-od-cardio-bunny-nowa-odslona-kobiecosci-03

Jest zbudowany z wielu fragmentów materiału. To sprawia, że stanik „pracuje” podczas każdego ruchu i utrzymuje piersi w odpowiedniej pozycji. Modny krój, laserowe ażurowe wycięcia z ochronną siateczką pod spodem sprawiają, iż jest bardzo kobiecy. Niezbędnym elementem Crop-topu jest bez wątpienia zapięcie na plecach, które bardzo się przydaje przy ściąganiu, kiedy ciało jest spocone po treningu. Cenię sobie takie dodatki, bo ułatwiają mi życie. Bieganie, trening obwodowy, a ja nie czuję, żebym miała coś na sobie. Jest komfortowy, nic w nim nie uwiera, a ostatnio nie rozstawałam się z sudocremem. Oprócz tego ochrona UV chroni Twoje ciało przed konsekwencjami przebywania na słońcu. Bardzo solidnie wykonany, wykończony bardzo starannie.

Inne atuty

Crop-top idealnie dopasowuje się do ciała. Po praniu bardzo szybko schnie.

crop-top-od-cardio-bunny-nowa-odslona-kobiecosci-06

Podsumowując: Crop-top Balm Dark Pink jest idealny dla wszystkich pań ceniących komfort, wygodę i kobiecy wygląd. Każda z kobiet znajdzie tu coś dla siebie, szczególnie kolorystyka jest bardzo bogata. Więc jeśli planujesz zacząć trenować lub biegać, nie oszczędzaj na tej części garderoby – tani biustonosz z supermarketu nie zagwarantuje Ci odpowiedniego podtrzymania piersi.

A na koniec zdradzę Ci jeszcze jeden sekret kobiecości: To radość z życia! Nie polega ona na sztucznym uśmiechu przyklejonym do twarzy, ale wynika z umiejętności cieszenia się obecną chwilą, tym co jest piękne w Tobie i Twoim życiu. Radość z życia to te iskierki w oczach, które błyszczą, kiedy się uśmiechasz.

W poniedziałek, 22 października, we Wrocławiu miało miejsce otwarcie butiku marki Sugarfree i Cardio Bunny. Na otwarciu butiku pojawiły się znane z telewizji i internetu Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Agnieszka Jastrzębska, Dominika Grosicka, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Wiktoria Gąsiewska, Edyta Herbuś i Agnieszka Hyży. 

collagecb

Czy mój wpis Ci w jakiś sposób pomógł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Start On – akcja: testuj przez 14 dni buty biegowe On Running
Następny wpis
Suunto idzie za ciosem. Niebawem premiera Suunto 9 Titanium!
Opinie

Dołącz do takich jak Ty!

Dołącz do ludzi takich jak Ty, którzy już nam zaufali i zostali biegaczami!

  • Podczas 10 tygodni udało mi się poprawić bazę tlenową z 32 do 35, znaleźć swoją odskocznię od trudności życia codziennego bez szwanku dla zdrowia  i jestem przekonana, że nie zrobiłabym tego bez programu Od zera do runnera przy nieocenionym wsparciu naszej grupy na Discordzie.
    Urszula - od zera do runnera

    Urszula

    Suwałki
  • Już miałem rzucić bieganie. Chciałem dać sobie z nim spokój, ale trafiłem do Was. Powiedziałem sobie spróbuję jeszcze raz od zera i okazało się, że to strzał  w dziesiątkę. Po marszach  bóle minęły, a co najważniejsze czuję w tych miejscach  włożoną pracę na treningach.
    IMG 20241026 230234 scaled e1730212654169

    Edward

    Ryczywół (wielkopolskie)
  • Program bardzo mi się podoba. Zachęciło mnie to że trwa 52 tygodnie (przerobiłam już kilka programów typu “przebiegnij 5 km w 5 tygodni” i zawsze na początkowych etapach się wypalałam – po prostu to była zbyt intensywna aktywność niedostosowana do moich możliwości). A w tym przypadku to rozłożenie intensywności wydaje mi się kluczowe.
    Marta OZDR

    Marta

    Warszawa
plany treningowe

Masz pytania? Mamy odpowiedzi.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące biegania.

Ile biega amator?

Wyjdźmy od tego, aby ustalić, kto to jest amator.

Amator to każda biegająca osoba, która nie żyje z biegania. A więc i ta, która dopiero zaczyna, jak i ta, która biega 2:30 maraton. Różne również będą treningi tych osób. Ten, który zaczyna biegać, będzie 10-15 kilometrów tygodniowo, a bardzo zaawansowany biegacz może przekraczać i 150 na tydzień.

Ile powinno się biegać na początku?

W pierwszych tygodniach staraj się nie biegać więcej niż od około 8 do 15 kilometrów tygodniowo z podziałem na 3 lub 4 jednostki treningowe. Z czasem, gdy poczujesz się silniejszy i sprawniejszy stopniowo wydłużaj kilometraż.

Jak oddychać w czasie biegu?

Polecam Ci książkę Tlenowa przewaga, gdzie jest bardzo dobrze udokumentowane, dlaczego powinno oddychać się nosem w trakcie biegania, spania i dowolnej innej aktywności fizycznej.

Więcej przeczytasz także w naszym artykule “Jak oddychać podczas biegania?

Jak przebiec swoje pierwsze 5 km?

Gorąco Cię zachęcam do wybrania planu treningowego dla początkujących i trenowania zgodnie z jego wytycznymi. Może sprawdzić się plan https://treningbiegacza.pl/artykul/plany-treningowe-na-5km-z-dodatkowa-aktywnoscia-i-silownia

    Ile powinno się biegać na początku?

    Zakładam, że jeszcze nie biegasz i dopiero chcesz zacząć. Gorąco polecam Ci zapisanie się do naszego newslettera, aby otrzymać roczny plan treningowy dla początkujących.

    Link do zapisu.

    Jak zacząć biegać od zera?

    Na początku oceń swój stan. Podejdź do tego bardzo świadomie i odpowiedzialnie, aby nie zrobić sobie krzywdy. Kiedy ostatnio podejmowałeś ostatnią aktywność fizyczną, ile ważych i ile masz wzrostu. Czy Twoje BMI jest w normie, czy raczej mocno odbiega od normy.

    Gdy będziesz w stanie określić swój stan, łatwiej Ci przyjdzie wybór odpowiedniego planu treningowego. W zależności od swojej obecnej formy wybierz taki, który będzie delikatnym wyzwaniem, ale nie będzie sprawiać, że po każdym treningu będziesz wracać do domu półprzytomny. Link do planów treningowych.

    Jak zacząć biegać, gdy się nie ma kondycji?

    Powoli i bez pośpiechu. Kondycja przyjdzie sama, pod warunkiem, że nie będziesz przeciążać swojego organizmu, który ma swoje limity.

    Zacznij od marszobiegu. Minutę idź, minutę biegnij. Powtórz to 7-10 razy na jednym treningu i wykonaj taki trening 3 razy w tygodniu przez najbliższe 5 tygodni. Bardzo szybko dostrzeżesz pozytywne objawy poprawy kondycji.

    Jakie tempo biegu dla początkujących?

    Adekwatne do Twojej obecnej kondycji. Jeśli nie jesteś w stanie biec bez przystanku i zaczerpnięcia tchu przez minutę, to bez sensu jest gnanie na łeb na szyję. Obierz takie tempo, aby swobodnie przy tym móc rozmawiać. Nazywa się to tzw. tempem konwersacyjnym. Jesteś w stanie biec i coś tam przy okazji mówić. Jeśli od razu brakuje Ci tchu w płucach, zwalniasz.

    Na początku nawet nie przejmuj się jednostkami typu 5 min/km, czy 25 sekund na 100 metrów. Na to przyjdzie czas.

    Masz pytania?

    Napisz do nas

      Czy mój wpis Ci w jakiś sposób pomógł?

      Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł!

      Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

      Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

      Rozpocznij przemianę od Zera do Runnera w drodze po zdrowe życie.
      Dołączam do programu