Start On – akcja: testuj przez 14 dni buty biegowe On Running

Wbiegnij na wyższy poziom z nową parą butów On Running! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy właśnie szykujesz się do kolejnego maratonu, musisz mieć pewność, że buty, w których biegasz są idealnie dobrane do twoich potrzeb!

Marka On Running rzuca wyzwanie wszystkim entuzjastom biegania. Zachęca do testowania modeli butów biegowych przez 14 dni, by na własnej skórze przekonać się dlaczego sięgają po nie mistrzowie i zawodowcy. Jeśli przebiegnięte kilometry, marsz czy treningi w nowych butach nie przyniosą satysfakcji, po wypełnieniu krótkiej ankiety można dokonać ich zwrotu.

[youtube]Ms1APLic6RQ[/youtube]

On Running jest innowacyjną szwajcarską marką, która zrewolucjonizowała rynek butów biegowych. Nowe technologie i pionierski system amortyzacji w opatentowanej podeszwie zapewniają biegaczom maksymalny komfort oraz swobodę ruchu. Ultralekkie buty On Running w perfekcyjny sposób dopasowują się do stopy, a każdy postawiony w nich krok to wygoda i przyjemność.

Akcja trwa od 03.09.2018 do 24.09.2018 roku. Szczegółowe zasady dostępne są na sportofino.com/start-on oraz w salonach S’portofino w Domu Mody Klif w Warszawie, Galerii Klif w Gdyni, Starym Browarze w Poznaniu, Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu, Centrum Handlowym Silesia w Katowicach oraz w salonie w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój.

Sprawdź produkty w naszym sklepie!