​10k Elite Sopot Run – pierwsza edycja imprezy

Bieg odbędzie się w weekend majowy. Dokładnie 1 maja. Pobiegniemy ulicami Sopotu bez względu na pogodę, choć liczymy, że owa nam dopisze jako, że to pierwsza taka impreza organizowana przez nasz klub. Zawodnicy wystartują o godz. 9:00 na Skwerze Kuracyjnym przy Molo w Sopocie i ukończą go w tym samym miejscu. całość trasy wynosi 10km.

Szczegółowa trasa biegu znajduje się na stronie internetowej www.10kelitesopotrun.pl tam równiez istnieje mozliwość zapisania się na bieg.

Biuro zawodów i odbiór pakietów będzie się mieścić na Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie, ul. Kościuszki 18/20 i będzie czynne w godzinach:                                                     

  • 30 kwietnia 2016 (sobota) w godzinach 12:00-19:00 
  • 1 maja 2016 – w dniu zawodów, biuro zawodów będzie czynne w godz. 7:30-8:30 na Skwerze Kuracyjnym przy Molo, przy czym dopisać się do listy startowej będzie można tylko do godziny 8:00. 

Naszym nadrzędnym celem  jest wspomożenie młodych talentów sportowych, na co planujemy przekazać część zebranych w związku z organizacją biegu funduszy. Pragniemy również upowszechnić  bieganie jako najprostszą formę ruchu a tym samym promować Sopot w Polsce i na świecie jako miasto propagujące aktywny styl życia.

10K Elite Sopot Run to nowa i wyjątkowa impreza na mapie Polski. Sopot nie będzie już nigdy taki sam. Na starcie organizatorzy będą gościć nie tylko rodaków, ale także zagranicznych miłośników aktywnego spędzania czasu. 

Reklama - koniecznie sprawdź!